Tios Jazzdance eerste op voorronde Nederlands Kampioenschap Voorbereidingen voor het schoolvoetbal gestart Schooljeugd schaatst \,f\ Dorpentocht met Limmer IJsclub sport 27 Er werd gedanst op Flipmuziek' van Fouradi, een mix van jazzdance, streetdance en hiphop Derde divisie turnster püaatst zich voor NK 'M ta gelezen worden JAZ.ZDANS LIMMEN - Twee groepen van Tios Jazzdance uit Limmen heb ben afgelopen zaterdag deelge nomen aan de voorronde van het NK Jazzdans in Nijkerk. Beide groepen staan onder lei ding van Willy Könst. 's Morgens deed de showgroep mee in de categorie C 16 jaar en ouder. Er werd gedanst op een medley uit de Nederlandstalige musical Tarzan. De dans werd synchroom, verhalend, strak en overtuigd gebracht. In de C-categorie werd sinds dit wedstrijdseizoen een nieuw puntensysteem gehanteerd. Hierdoor vielen de puntentotalen van de verschillende deelnemers beduidend lager uit dan voorheen. Tios moest genoegen nemen met een achtste plaats. In de middagwedstrijd deed een groep van Tios mee in de D-catego- rie voor 16 jaar en ouder. Er werd nu gedanst op 'Flipmuziek' van Fouradi. Deze dans bestaat uit een mix van jazzdance, streetdance en hiphop. De dans werd erg goed uit gevoerd. Deze groep mocht de eer ste prijs mee naar huis nemen, met een puntentotaal van 15,24. Er werd een 8,07 gegeven voor de choreografie en een 7,17 voor de uitvoering. Bij deze categorie werd het nieuwe puntensysteem niet gehanteerd. Beeldmateriaal is te bekijken via www.tios-limmen.nl. Jazzdance meisjes van Tios dansten een mix van jazzdance, streetdance en hiphop. Hun uitvoering leverde een eerste plaats op tijdens het Nederlands Kampioenschap. Eigen foto HEILOO - Op zaterdag 15 maart turnde Sanne Beun in de categorie Pupil twee divisie drie om een plek bij de beste 14, want dat betekende plaatsing voor het Nederlands Kampioenschap divisie drie op 17 mei in Nijmegen. De concurrentie bestond uit maar liefst 43 turnsters. Sanne heeft geweldige prestatie neergezet. Ze werd vierde en daarmee heeft zij zich geplaatst heeft voor alweer haar derde Nederlands Kampioenschap. De turnsters van GTH in divisie twee hadden zondag 16 maart de opdracht zich te plaat sen voor de halve finale in april. En dat is Minke Hopman en Sanne van der Velden, Pupillen 1 gelukt. Minke heeft over het algemeen een keurige wedstrijd gedraaid en ein digde als 15de. Sanne was goed op dreef en turnde zich naar een mooie derde plaats. Sanne en Minke gaan zich nu opma ken voor de halve finale die op 13 april gepland staat in Twello, waar deze twee turnsters deelname dan het Nederlands Kampioenschap kunnen afdwingen. C/) m— e VOETBAL HEILOO - Na de succesvolle editie van vorig jaar zijn de gezamenlijke voetbalverenigin gen in Heiloo, HSV en de Foresters, gestart met de voor bereiding voor het schoolvoet bal dit jaar. Op vrijdag 4 april, tussen 16.15 uur en 20.15 uur vinden de voor rondes plaats. Er zijn meer dan vier honderd deelnemers, met ook dit jaar veel meisjesteams. Totaal zijn er acht jongenselftal len en wordt er ook gespeeld met 14 jongens zeventallen en maar liefst 26 meisjes zeventallen. Na de voorronde volgt er een finaledag op vrydag 11 april. De winnaar van het elf tegen elf toernooi gaat door naar de regiofinale. Het organisatiecomité ontving uit handen van Harold Taylor vijftig voetballen welke door Voetbal International ter beschikking zijn gesteld. De afgelopen week zijn deze ballen uitgedeeld by de scho len, zodat er goed geoefend kan worden. Dit jaar vind het evenement plaats op het terrein van de Foresters, de organisatie hoopt op een groot aantal belangstellenden. Het uitgebreide speelschema voor de eerste dag is binnenkort te vin den op www.deforesters.nl en www.w-hsv.nl. Basisschool De Duif doet dit jaar mee met vier teams, vol enthousiasme nemen de leerlingen de gekregen trainingsballen in ontvangst. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 25