Dubbele Lus van Castricum Jaarvergadering hengelsportvereniging Flashing Heiloo wint ook revanche Fit 4 Lady houdt de tegen Amersfoort bij Oppositie Derde openingswedstrijd voor HSV Kennemerland dames in conditie Strijd en mooie partijen SPORT 29 INGEZONDEN MEDEDELING Crackerjacks uit Amersfoort toonde wel veerkracht UITKIJKPOST 19 MAART 2008 :UJOX3 HEILOO - De 21ste speelronde bij schaakvereniging Oppositie kende geen grote verrassingen. Toch werd er op de diverse bor den hard en vaak fraai strijd geleverd! Zo moesten de num mers een en twee van de rang lijst het tegen elkaar opnemen. Die strijd ontaardde in een boei end gevecht, waarin de nummer twee, Benjamin Plaggenborg uitein delijk aan het langste eind trok. Het was overigens niet de eerste keer dat hij Albert Bouma wist te ver schalken. De nummer drie, Simon Smit, speelde solide tegen Bob Bosma en gaf zijn tegenstander geen schijn van kans. De nummer vier, Lourens van Veelen, had een gemakkelijke avond. Hij kreeg een verjaardagscadeautje in de schoot geworpen toen Fred Smith al na tien zetten zijn jaarlijkse moment van schaakblindheid kende en par does een stuk weggaf. Toen vier zet ten later ook zijn dame nog eens klem kwam te staan, was het over. Ook Paul Vonk raakte al in een vroeg stadium een stuk kwijt. Tegenstandster Shannon Vlaar wist daar wel raad mee. Jan Jonkheer en Cor van Etten besloten een geweldi ge strijd uiteindelijk met het delen van het punt. Dat was vooral van Jan Jonkheer een knappe prestatie, want hij stond in het eindspel een stuk tegen een pion achter. Vojin Andelic klimt gestaag door richting de top tien. Dit keer heette zijn slachtoffer Richard Sauer. Het eer ste team van Oppositie speelde afgelopen vrijdag zijn laatste exter ne competitiewedstrijd van dit sei zoen tegen één van de kampioens kandidaten: De Pion uit Wormer. Ondanks het feit dat de Heiloose schakers met drie invallers moesten aantreden, werd er een prachtig 4-4 gelijkspel behaald. Er waren winstpartijen voor Benjamin Plaggenborg, Willem Meyles en Cor van Etten, terwijl Lourens van Veelen en Sharon Vlaar remise maakten. Door dit gelijke spel zal Oppositie waarschijnlijk een vijfde plaats behalen en dat is ruim voldoende om zich te handhaven in de tweede klasse. Daarmee is de doelstelling die men zich gesteld had behaald. HENGELSPORT HEILOO - Op donderdag 27 maart houdt hengelsportvereni ging DVW haar jaarlijkse leden vergadering in het Open Huis boven winkelcentrum 't Loo. De vergadering begint om circa 20.00 uur. De jaarstukken liggen een half uur voor aanvang van de verga dering ter inzage. De vergadering is opengesteld voor seniorleden van DVW Als u interesse heeft om te komen %dan stelt DVW het op prijs wanneer u zich uiterlijk tot twee dagen voorafgaand aan de vergade ring aanmeldt. Aanmelden kan via de secretaris, tel. 072-5331174 of via een e-mailberichtje naar infor- matie@devroegtewint.nl. Bij uw aanmelding kunt u eventueel ook vragen of agendapunten indienen. Castricumse basisscholen. Er zijn mooie prijzen te verdienen voor alle scholen. Hoe beter de prestaties, hoe hoger de prijs. In totaal zijn er vijf leeftijdscategorieën. De eerste stratenloop start om 17.00 uur. Het evenement wordt om 20.30 uur afgesloten met een wielerronde voor de categorie Amateurs B. De inschrijving voor de stratenloop start binnenkort via de website van de Dubbele Lus. Meer informatie op www. dubbelelusnl. HENGELSPORT REGIO - Op zondag 16 maart werd aan de Markervaart te Marken-Binnen de derde wed strijd van het nieuwe seizoen gevist. Hier was de wind in de rug, zodat men zich achter de plu tegen de regen kon bescher men. Een uur voor tijd verscheen er een volgeladen zandboot en de schipper besloot om hoogstens veertien meter uit de kant te passe ren. Voor de vaste stok was het na de doorgang van deze grinza echt afgelopen. Voor Marco de Bruin, Nico Schouws en Hendrik Moolevliet leek dit wel het signalen van azen voor de vis. Na de boot kon de korf nauwe lijks zakken of er hing er weer een tje aan. Na drie en half uur was het moment van wegen aangebroken. In vak A bleek dat Marco de Bruin vanuit een middenstek zijn vak had gewonnen met ruim elf kilo. In het andere vak was het Hendrik Moolevliet die 14 kilo wist te van gen. Nico Schouws wist midden in het parcours ruim 18 kilo vis te van gen, voldoende voor de winst. Uiteindelijk moest Schouws de eind overwinning overlaten aan Michiel Kraay. Michiel ging de laatste wed strijd in met een voorsprong van ruim 19 kilo. Met een gewicht van 29 kilo en 150 gram werd Michiel Kraay de kampioen van deze ope ningswedstrijden mini-competitie. Nico Schouws werd tweede met 28.375 gram. en Hendrik Molevliet derde met 20.375 gram. Einduitslag Openingscompetitie: 1. Michiel Kraay 2 punten 29.150 gram, 2. Nico Schouws 2 punten 28.375 gram en 3. Hendrik Moolevliet 6 punten 20.375 gram. LIMMEN - Zomaar binnenlopen wanneer het mij uitkomt om aan mijn conditie en lichaam te werken," aldus vaste klant Lia uit Castricum. Fit 4 Lady opende in januari 2007 haar deuren en sindsdien is zij een trouwe bezoekster. „Ik train hier gemiddeld zo'n twee keer per week eett half uur." Ook Erna komt meerdere malen per week langs voor een work-out. „De sfeer is heel gemoedelijk en na afloop drink ik vaak nog een kopje koffie en klets wat met de andere dames. De begeleiding van de trainsters is prettig. Ik ga hier altijd met plezier heen, op elk door mij gewenst moment." Fit 4 Lady is er voor de vrouw van 18 tot 80 jaar, die wel goed wil bewegen maar daar niet altijd zoveel tijd hiervoor heeft! BASKETBAL HEILOO - Ruim een maand geleden nam het U16-jongens basketbalteam van Flashing Heiloo op enigszins onbevredi gende, maar zeker niet onte rechte wijze de punten mee uit Amersfoort. Destijds hielden zeven spelers van Crackeijacks door foutenlast uitein delijk maar één man over, zodat de wedstrijd voortijdig moest worden gestaakt. Afgelopen zaterdag kwam het bol- werkteam uit Amersfoort voor de zekerheid met één man extra naar Heiloo om voor de winst te strijden. Het eerste kwart werd furieus gestart door Flashing! Met een agressieve verdediging over het gehele veld werd Crackeijacks binnen enkele minu ten al op een 19-3 achterstand gezet. Voor het einde van het kwart herstelden de gasten zich echter goed. Bij 19-14 kreeg Flashing gelukkig de kans om weer even de koppen bij elkaar te steken en de neuzen dezelfde kant op te krijgen. Het verschil van vijf punten bleef in stand tot aan de rust, toen de kleedkamers bij 'de 32-27 stand werden opgezocht. Halverwege het derde kwart leek Flashing het definitieve gaatje (44- 31) te gaan slaan. Crackeijacks toonde echter veerkracht. Door kei hard te werken, en deels ook door het missen van acht vrije worpen door de thuisploeg, bleven de gasten in de wedstrijd. Wel ten koste van veel persoon lijke fouten, het probleem wat hen de eerste wedstrijd de kop had gekost. Door een aangepaste tactiek wist Flashing de tegenstanders in foutenlast tot nog meer fouten te verleiden, waardoor Amersfoort ook deze wedstrijd met slechts twee man kon uitspelen. Zij wisten nog wel te scoren, maar niet meer te vermijden was dat Flashing met 73-56 verdiend de winstpunten in eigen huis hiel den. Punten Flashing: Joost Ligthart 4, Gavin Gronert 10, Rakhal Imming 7, Milann Veldink 1, Paul Ramler 23, Mathijs Polman 3, Juijen van der Bijl 14, Jan Sengers 11 Hardlopen/wï el r e n n e n CASTRICUM - De Triangel Dubbele Lus van Castricum wordt dit jaar gehouden op zaterdag 31 mei. De organisatie hoopt op duizend deelnemers. De start is traditiegetrouw op de Cieweg. Het parcours loopt vervolgens verder over de Jacob Rensdorpstraat, de Breedeweg en de Rietkamp weer terug naar de Cieweg. Deze 29ste Dubbele Lus blijft op het vertrouwde parcours, ondanks de herinrichting van de Cieweg. Nieuw obstakel is een flin ke drempel in de buurt van de finish. De wielrenners zullen in verband hiermee de ronde voor het eerst met de klok mee rijden in plaats van er tegenin. Naast de vele enthousi aste volwassen lopers rekent de organisatie ook dit jaar opnieuw op een groot deelnemersveld vanuit de De organisatie van de Dubbele Lus rekent op de Castricumse basisscholen. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 29