UI Heiloocontact Meer informatie? Bel! Verleende collecte vergunning nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bouwen en wonen Werk in uitvoering Burgerzaken Verkeer Welzijn Heeft u vragen? Bel meteen!! Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur Ontvangen aanvragen om bouwver gunning Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde aanvragen om een bouwvergunning zijn ontvangen. Cruijscamplaan 34, reg.nr. 2008/0092 vergroten woning (dakopbouw) ontvangstdatum: 17 maart 2008 Het Bleekveld 2, reg.nr. 2008/0094 plaatsen dakkapel achterdakvlak woning ontvangstdatum: 18 maart 2008 Ken nemerstraatweg 352, reg.nr. 2008/0096 ged. veranderen woning (voorgevel) ontvangstdatum: 18 maart 2008 Laan van Frans 18, reg.nr. 2007/0374 plaatsen dakkapel voordakvlak woning ontvangstdatum: 17 maart 2008 Rotonde Zeeweg en Malevoort/De Omloop Vanaf maandag 3 maart jl. wordt de kruising Zeeweg met het Malevoort en De Omloop omgevormd tot een roton de. Hiermee komt de verkeersregelin stallatie te vervallen en wordt de door stroming voor het verkeer verbeterd. Ten behoeve van o.a. asfaltwerkzaam- heden vindt er twee maal een volledige afsluiting plaats in het weekeinde. Het verkeer vanaf De Rietvink en woonheu- vel "De Westerzij" kan dan alleen via Egmond naar Heiloo komen. De omlei dingsroute wordt dan aangegeven. De voorlopige planning van deze afsluitingen is in het weekend van vrij dagavond 28 maart tot maandag 31 maart en in het weekend van vrijdag avond 11 april tot maandag 14 april. Deze volledige afsluitingen duren dan vanaf de vrijdag 20.00 uur tot de maandagochtend 5.00 uur. Tijdens alle werkzaamheden en afsluitingen wordt De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Meer informatie De genoemde bduwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Afgegeven bouw- en sloopvergunningen Door het college van burgemeester en wethouders zijn de hieronder vermelde bouw- en sloopvergunningen verleend. De Blinkenlaan 17, reg.nr. 2007/0295 vergroten woning (na sloop linker vleu gel) verzending: 20 maart 2008 Ewislaan 15, reg.nr. 2008/0077 ged. veranderen woning (dakkapel) en bouwen garage verzending: 20 maart 2008 Fontein Verschuirlaan 17, reg.nr. 2007/0234 vergroten woning verzending: 20 maart 2008 Hoogeweg 65, reg.nr. 2007/0288 ged. veranderen klooster (interne verbouwing fase 2) verzending: 20 maart 2008 Stationsplein 47, reg.nr. 2007/0385 ged. veranderen winkelgebouw (entree en indeling) verzending: 20 maart 2008 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethou ders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, gezorgd voor een vrije doorgang voor hulpverleningsdiensten. Afhankelijk van het weer is vanaf maandag 14 april de kruising weer open, waarbij nog wel afrondende werkzaamheden worden uitgevoerd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de afdeling Ingenieursbureau, telefoon nummer 072 535 67 61. Verleende uitritvergunning Door het college van burgemeester en wethouders is een uitritvergunning verleend voor Oosterzijweg 128 (verzending 17 maart 2008) - Ter inzage De uitritvergunningen met de bijhoren de stukken liggen vanaf woensdag 26 maart 2008 gedurende zes weken na verzending ter inzage in het gemeente huis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Procedure Wanneer deze vergunning gereed is krijgt de aanvrager van de uitrit bericht Onderzoek welzijnsvoorziening in stationsgebied De gemeente Heiloo, de woningcorpo ratie Woonwaard en Viva! Zorggroep hebben onlangs een intentieovereen komst gesloten om te onderzoeken öf er in de directe nabijheid van woon zorgcentrum Overkerck mogelijk een welzijnsvoorziening kan komen. Inwoners uit de omgeving kunnen hier dan terecht voor verschillende diensten op het gebied van welzijn en zorg. In de visie 'Wonen, welzijn en zorg' is de basis gelegd voor het realiseren van dergelijke welzijnsvoorzieningen in Heiloo. Het doel is dat iedere inwoner van Heiloo binnen de eigen woonom geving en op loopafstand naar behoef te basisvoorzieningen 'op maat' heeft. Er wordt gedacht aan een hoofdlocatie in het stationsgebied en drie kleinere locaties nabij het zorgcentrum de Loet, bij Ypehove in Ypestein en in de nieuwbouwwijk Zandzoom. Medio mei wordt een inloopavond georganiseerd om de mening en wensen van de direct omwonenden en andere belang stellenden te inventariseren. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw B. Ruiter van de afdeling VROM, telefoonnummer 072 535 67 31 1850 AA Heiloo. De datum van ver zending vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzienin- genrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opne men met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. van de afdeling Ingenieursbureau over de kosten. Pas nadat de kosten zijn voldaan en de vergunning is verstrekt, verzorgt deze afdeling het maken van de uitrit. Indienen van bezwaren Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van de bovengenoem de uitritvergunning, dan kunt u hierte gen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Wanneer u bezwaar maakt, dan kunt u ook om een voorlopige voorziening vragen bij de President van de Rechtbank in Alkmaar. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzienin- genrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Kok van het Ingenieursbureau, telefoonnummer 072 535 67 68. Burgerlijke stand gemeente Heiloo tot en met 20 maart 2008 Geboren Emma M. d.v. M.H. van Dijken en M.H.B. Steinman - Thijs z.v. V.S.J. van Duin en I. Kotterer Roy z.v. R.C.P. Admiraal en A. Nieuwenhuijs Doortje V.A. d.v. J.R.S. Brakenhoff en E.A. Stuifbergen Elders geboren Elfy Y. d.v. M. Schouten Jeffrey z.v. R.J. Ullers en M.J. Albers Charlotte L.P. d.v. A.F. Wanningen en P.N. Leenart Kyle R.R. z.v. J.J.M. de Weerd en D.K. Wilson Tim z.v. J.'Haanstra en C.A.M. ten Hoope Matthijs z.v. B.J. Kuijper en H.M. Zoeter Sam z.v. B. van der Kolk en P. de Wit Indy D. d.v. J. Sariemijn en C.R. Masselink Huwelijken geregistreerde partnerschappen B.G. Blom en A.M. Klaver J.A. Kool en I.J. Delhaas Overleden N.S. Blesgraaf A.T. Morsch wv Groefsema Elders overleden S.W. van Leeuwen ev Loendersloot Door burgemeester en wethouders is vergunning verleend voor het houden van een collecte door ZOA- Vluchtelingenzorg in de periode van 30 maart tot en met 5 april a.s. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 14