Het is tijd voor de Rabobank. Drie vaste teams Iedere hypotheek is maatwerk Rabobank 24 Flexibele adviestijden Veel klanten werken buiten hun woonplaats. Dat betekent al gauw dat een adviesgesprek niet goed uitkomt op het midden van de dag. Daarom hanteren we flexibele adviestijden. Daardoor is het gemakkelijker om u vroeger of later dan de gebruikelijke kantooruren van dienst te zijn. Waar mogelijk komt de adviseur naar u toe en vindt het adviesgesprek plaats bij u thuis. Kennis van de klant en van de markt zijn belangrijke factoren naast productkennis en bereik baarheid. De nieuwe klantbe diening via vaste teams houdt hiermee terdege rekening. Daarom heeft Rabobank Noord- Kennemerland drie teams Finan cieel Advies op de kantoren in Bergen, Castricum en Heiloo. Het team in Heiloo bestaat uit Paul Farenhorst en SjaakValkering. Zij worden ondersteund door Henny Koppelaar en Christa Woud huizen. Door met vaste teams te werken bevorderen we de bereikbaar heid. Behalve de adviseur kan ook de assistent-adviseur op veel vragen direct antwoord geven. Manager Mark Admiraal "Rente is maar één onderdeel" Rabobank Noord-Kennemerland houdt de vinger stevig aan de pols. Veranderingen in klantbehoeften signaleren we tijdig en onze bediening passen we aan waar nodig. Daarom heet onze afdeling hypotheken sinds kort'Financieel Advies', een naam die beter past bij het bredere adviesterrein. Onze adviseurs leveren maatwerk voor iedere hypotheek en alles wat daar bij komt. Sneller, directer, beter is ons motto. 26 MAART 2008 UITKIJKPOST Rabo Nieuws Rabobank Noord-Kennemerland Dorpsstraat 62,1901 EM Castricum Kantoren in Akersloot, Bergen, Castricum, Egmond-Binnen, Egmond aan Zee, Heiloo, Limmen, Schoorl. T. 072 507 33 33 info@rabobankNKLnl www.rabobank.nl/MKL Ook in hypothekenland is internet opgerukt. Veel sites bieden fantastische programma's die maandelijkse lasten berekenen. De (laagste) rente is dan vaak het uitgangspunt om u als nieuwe klant te lokken. Als financieel plan ner verbaas ik mij daarover. Een gefundeerd hypotheekplan begint namelijk altijd bij een grondige inventarisatie van uw financiële wen sen en eisen. Vragen als: hoe is uw financiële situatie indien u arbeidsongeschikt wordt? Wat zijn de financiële consequenties van eerder stoppen met werken? In hoeverre kan daar in het hypötheefcplan rekening mee worden gehouden? De kinderen gaan over 10 jaar studeren; welke maatregelen zijn nu al mogelijk om deze lasten te kunnen dragen? De inventarisatie van uw wensen en eisen en de invulling daarvan begint en eindigt bij een specialist, een hypotheekadviseur. Door - met verstand van zaken - de juiste vragen te stellen kan deze vervolgens een voorstel uitwerken dat werkelijk recht doet aan uw persoonlijke situatie en toekomstwensen. Als koploper op hypotheken-gebied zijn wij dat aan onze stand verplicht. Onze adviseurs werken in vaste teams vanuit drie centrale kantoren, ondersteund door vaste assistent-adviseurs. Samen leveren zij maatwerk, want een hypotheek staat (bijna) nooit op zich zelf. Hypotheken zijn er bij Ra bobank Noord-Kennemerland in alle sóórten en maten. Welke voor u het meest geschikt is, hangt helemaal af van uw persoonlijke situ atie. Uw wensen, uw levensfase, uw gezins omstandigheden en natuurlijk uw inkomen en vermogen. Ze spelen stuk voor stuk een rol om te komen tot een afgewogen advies. Naast de hypotheek zijn echter ook de levens- schadeverzekeringen van belang. Want soms is een mensenleven onvoorspel baar en lopen zaken anders dan gedacht. Daarom kijkt een Rabo-adviseur vérder dan het hypotheekbedrag, het rentepercentage en de looptijd. Deskundigheid staat bij Rabobank Noord- Kennemerland voorop. Daarom zijn onze adviseurs gecertificeerd. Hun kennis is up to date en dat wordt jaarlijks gecheckt. Neemt u de proef op de som. Tijdens onze voorjaars actie is dat extra aantrekkelijk. Financieeladviseurs Leo Bekema (I) en Bianca Bruin (r) houden zich bezig met onderhoud en kleine uit breidingen, daarbij ondersteund door Simone Klaver (m) en Daan Naber. Zij nemen uw hypotheek onder de loep als die wijziging behoeft.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 24