Foresters Fn kampioen De Foresters F5 kampioen Terriërs dames 1 kampioen Eerste Klasse Unieke prestatie Limmen Fi Limmen E6 neemt de 'kampioensschaal' mee uit IJmuiden De D 2 van De Foresters is kampioen! HEILOO - Op zaterdag 26 april is de F5 van De Foresters kampioen geworden door met 10-0 van Jong Holland te winnen. Ook alle andere wedstrijden .werden met grote cijfers gewonnen. Er werd 79 keer gescoord en er waren slechts 15 tegentreffers in tien wedstrijden. Meteen na de laatste wedstrijd werden de bokalen uitgereikt aan: staand: Lukas van der Blom, Wouter Koops, Yannik 't Hart, Quinten van der Riet en Isabelle Berkman, vooraan: Kiek Zonneveld, Mitchel Holstvoogd en Luuk Poland. Helaas ontbreekt de vaste keeper Tim Hoppe. Elgen foto HEILOO - Na een zinderende wedstrijd tegen Foresters F10 werd de Foresters Fll kampi oen. De wedstrijd eindigde in 1-4 en de coaches zijn trots op de goede prestaties die het team het hele jaar door heeft getoond: Staand v.l.n.r.: Tinne Sie, Wessel Beemster, Beau Kaandorp, Milan Pirau, zittend v.l.n.r. Kit Sie, Axel van der Velden, Ko de Vries, Ardin Dekker. Helaas afwe zig: Jaro Klamer. De trotse coaches zijn Werner Beemster en Iwan van der Velden. Eigen foto HEILOO - Terriërs Dames 1 is zondag 27 april kampioen geworden van de Eerste klasse. Het team won van HBS, terwijl concurrent Voordaan verloor van Castricum. Daarom speelt dames 1 komend seizoen in de Overgangsklasse -een niveau onder de eredivisie- en behoort het team van de Terriërs tot de 45 beste dameshockeyteams van Nederland. Eigen foto LIMMEN - Limmen F1 heeft een unieke prestatie geleverd door zowel in de voor,- als najaars competitie kampioen te worden zonder ook maar één punt te verhezen. Door deze prestatie zijn zij ook nog clubkampioen bij de pupillen van W Limmen geworden, (vlnr): Jos Hollenberg, Jaap Mennick, Dirk Hollenberg, Ron de Nijs, Quentin Aker, Wesley Borst, Marnix Groot, Stan Donker, zittend Joeri Admiraal en de coaches de gebroeders Gerard. Eigen foto LIMMEN - Limmen E6 is afgelopen zaterdag definitief kampioen geworden door uit met 3-0 te winnen van SVIJ E3. Limmen E6 is door dit resultaat niet meer in te halen en is met afstand de beste ploeg uit de voorjaarscompetitie. Eén wedstrijd gelijk gespeeld en alle andere wedstrij den gewonnen, een doelsaldo van 53 voor en acht tegen. Na afloop werd dan ook terecht de 'kampioensschaal' aan de spelers overhandigd. Bij terugkomst in de kantine van w Limmen kregen de Spelers een blijvende herinnering in de vorm van een medaille, een grote zak snoep, champagne en een patatje met. De trouwe supporters, ouders, opa's en oma's kregen koffie. Na de speech van Bert en de felicitatiekus van Coby kon het feest losbarsten. Op de foto (v.l.n.r. staand): Rick, Junior, Maxim, Timo en Michel Fluri; (zittend): Luke, Koen, Vincent, Ramon en Noud. Eigen foto HEILOO - Uit en tegen Assendelft Dl werd met een zeer overtuigende 0-6 overwinning het kampioenschap binnengehaald. Het team is flink gegroeid in de afgelopen maanden en de toe schouwers zijn regelmatig getrakteerd op mooi combinatievoetbal. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 15