Speciale Oranje koopavond 't Loo Op 10 mei officiële (her)opening La Strada Geraniummarkt bij 't Loo Voetbal-spaaractie bij Wereldwinkel Heiloo Toneelgroep 't Trefpunt viert 25-jarig bestaan met vermakelijke klucht H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING Geslaagde Verwendag op de Amberhof 31 Geslaagde Jeugd-EHBO' ers UITKIJKPOST 29 APRIL 2008 HEILOO - Om alvast in de stemming te komen voor de gezélligste en meest Hollandse dag van het jaar, opent Winkelhof 't Loo vanavond haar deuren tot 21.00 uur. Op vele plaatsen in Nederland brandt de feestvreugde al los op de dinsdagvond en ook in Winkelhof 't Loo is dat dit jaar het geval. Behalve dat het nuttige verenigd kan worden met het aangename - door alle boodschappen alvast in huis te halen voor de twee heerlijke vrije dagen in het verschiet - kan ook een voorproefje worden genomen op het oranje feest. Het winkelcentrum hult zich deze avond in het oranje en laat iedereen hiervan meegenieten. De bezoeker wordt onthaald op een oranje hapje en - drankje en op een schitterend stuk muziek. De gelegenheidsformatie Acoustic Friends, bestaande uit Albèr Steneker, Hans Laduc, John Hoetjes, Remi Beukers en Diana Hof, heeft zich laten overhalen om op deze avond de feestvreugde te versterken. HEILOO - Op zaterdag 10 mei presenteert Richard de Haan zich officieel als de nieuwe uitbater van Café La Strada. Iedereen is welkom op de ope ningsborrel, die ter kennismaking van 19.00 tot 21.00 uur gehouden wordt. Als openingsknaller speelt die avond vanaf 21.00 uur 'Let it Beat', de band die nummers van The Beatles speelt. Met gastvrijheid en regelmatig livemu ziek, waaraan vaste klanten van Dick en Bep Nanne altijd gewend waren, wil de nieuwe eigenaar Richard de Haan de oude glorie van Café La Strada aan de Kennemerstraatweg doen herleven! HEILOO - Vrijdag 2 en zaterdag 3 mei organiseert de Aalsmeerse Bloemenhal in samenwerking met winkelhof 't Loo een geraniummarkt op 't Looplein. De markt wordt gehouden op vrijdag vanaf 13.00 tot 21.00 uur en zaterdag van maar liefst 07.00 tot 17.00 uur. De ondernemers van Winkelhof 't Loo geven bij speciale producten of bij een te besteden bedrag een waardebon weg ter waarde van 1,-. Deze kan de consument besteden op de Geraniummarkt. In het midden van deze krant kunt u vinden op welke producten de waardebonnen te verkrijgen zijn. HEILOO - Vooruitlopend op het EK voetbal komt Wereldwinkel Heiloo met een leuke en sympathieke spaaractie. Klanten kunnen sparen voor 50% korting op een leren fairtrade voetbal. Zij betalen de helft en fairtrade houdt de andere helft. Gelijk spel dus eigenlijk. Met de voetbalquiz op www.wereldwinkels.nl maakt iedereen bovendien nog kans op een gratis voetbal, gegarandeerd kinderarbeidvrij! Heeft u vorige week geen Wereldwinkelfolder ontvangen? Komt u dan naar de winkel aan de Stationsweg 105 om de nieuwe collectie kunstnijverheid en food-artikelen te bekijken. Genoeg ideeën voor Moederdag, 11 mei. Nieuw zijn de bijzondere siera den van 'Simbolica'. Dit zijn zilveren sieraden met symbolen uit de Maya-, Azteken- en Maoricultuur, symbolen voor bijvoorbeeld evenwicht, reis, kruispunt, balans, de koru (symbool voor 'samen') et cetera. De sieraden worden verkocht met informatie over het symbool en worden verpakt in een mooi bijpassend doosje. Op alle sieraden geeft de Wereldwinkel in de maand mei een korting van 10%. Een pak rijst naar keuze met een zak kook- saus naar keuze van 4,18 voor 3,25. U kunt met deze mei-aanbieding een heerlijk, simpel en zonnig gerecht op uw tafel toveren. Een tip mis schien voor de vele feestdagen in de maand mei. De Toneelgroep neemt het applaus met een buiging in ontvangst. V.l.n.r: Koos Kist (gespeeld door Jan Bakker), Netty Kist (Trudy Koning), mevr. Wijzer (Martha de Boer), ome Jan (Harry Hesp), moeder Ans Thijssen (Bep Apeldoorn), Marloes (Anne Stavinga), en Simon (Piet Baltus). Foto: Caroiien Breed HEILOO - Ondanks het mooie weer genoot een volle zaal op zondagmiddag 27 april in het Trefpunt van een boeiend optreden van toneelgroep 't Trefpunt. Met de geslaagde uitvoering van de klucht 'Ging ome Jan maar dood.vierde de toneelgroep haar 25 jarig bestaan. Toneelgroep 't Trefpunt is in 1983 opgericht door de heren van der Hulst en Maas. Dit naar aanleiding van het ontstaan van activiteiten voor ouderen door ANBO/KBO in het gebouw 't Trefpunt. Het motto was en is: 'Alles door vrijwilligers.' Riet Stevens, Tiny Sprenkeling en Truus Duinmeijer (zij was souffleur afge lopen zondag) zijn reeds 25 jaar lid van de toneelgroep. Ieder jaar zijn er twee uitvoeringen; één voor Kerstmis en één eind april. In 'Ging ome Jan maar dood...' denkt de 'zieke' boer Jan Venema (Harry Hesp, tevens regisseur) van hoeve Ravensborg een opvolger te hebben in zijn neef Simon (Piet Baltus). Simon kan de hoeve van ome Jan erven op de voorwaarde, dat hij trouwt. Huishoudster Netty (Trudy Koning) en haar man Koos (Jan Bakker) willen hier op slinkse wijze een stokje voor steken en hopen zo zelf de hoeve in handen te krijgen. Makelaar mevrouw Wijzer (Martha de Boer) aast op enkele kostbare voorwerpen uit de boerde rij. Neef Simon komt onverwacht „met Marloes (Anne Stavinga) als 'bruid' op de proppen, met wie hij een deal heeft gesloten. Via allerlei verwikkelingen wordt zelfs de moe der (Bep Apeldoorn) van Marloes, waar ome Jan als een blok voor valt, in het geheel betrokken. De ziekteverschijnselen verdwijnen als sneeuw voor de zon en ome Jan vraagt moeder Ans ten huwelijk. De intriganten Netty en Koos vallen uit eindelijk door de mand en mevrouw Wijzer wordt de deur gewezen. Marloes en Simon vinden elkaar in de kast en betuigen elkaar de hef de. Op zeer professionele wijze werd het hilarische blijspel door de acteurs opgevoerd. Het pubhek, met als èregasten burgemeester Romeyn en echtgenote, reageerde enthousiast. Hoewel ruimte voor een decor niet groot is in Het Trefpunt, heeft decorbouwer Kees Ruiter zich op meesterhjke wijze van zijn taak gekweten. Met mini male middelen werd een maximaal gevoel voor tijd en ruimte gecre ëerd. Met veel oog voor de details; er kwam zelfs water uit de keuken kraan. De verschillende deurope ningen zorgden ervoor, dat de acteurs elkaar prima konden 'ont lopen', een noodzakehjk ingrediënt voor een bhjspel! HEILOO - Donderdag 24 april was het lenteverwendag op de Amberhof in Heiloo. Zowel op de verpleegafde- ling als op de dagbehandeling wer den alle patiënten en bezoekers let terlijk en figuurlijk in het zonnetje gezet. Op de verpleegafdeling werd de dag gestart met een heerhjk uitge breid ontbijt. Voor de bezoekers van de dagbehandeling begon de dag met een kopje koffie met slagroom- soesjes en petitfourtjes. Vervolgens waren er op de benedenverdieping van de Amberhof in verschillende ruimtes, de verwenactiviteiten. Zoals een gezichtsbehandeling met daarna het aanbrengen van make-up. Ook werden er hand- en armmassages gegeven. De heren werden verwend met knippen en scheren. Ook de handen en nagels werden niet verge ten. Zo was er voor een ieder wat wils. Ondertussen werd iedereen voorzien van een drankje en een hapje en het geheel werd opge luisterd met vrolijke accordeonmu- ziek. De verwendag is een jaarlijks terugkerende activiteit waar zowel de bewoners, bezoekers, personeel en niet te vergeten de vrijwilligers volop van genieten. HEILOO - Dinsdag 15 april hebben 31 leerlingen van groep 8 van de St.Radboudschool examen gedaan voor het jeugd-EHBO diploma. Na veertien weken intensief oefenen, onder leiding van twee vrijwillige EHBO'ers Mieke en Geno, konden ze allemaal laten zien dat ze aan slachtoffers de juiste hulp kunnen verlenen. Hierdoor kon iedereen na het examen het diploma in ontvangst nemen. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 7