Fancy Fair 'magisch Heiloo' groot succes H E I L O O 9 IENSTEN KERK PAPIER DOKTERS DIENSTEN AFWEZIG E. GIANOTTEN, huisarts van 6 t/m 9 mei Dr. den Engelsen neemt waar Nooit te oud Nooit te oud is een rubriek van de Stichting Ouderenwerk Heiloo (SOH), waarin êen overzicht van activiteiten die, tenzij anders vermeld, plaatsvinden in het Trefpunt, Abraham du Bois- hof 2 in Heiloo. HEILOO Stichting Ouderenwerk Heiloo Abraham du Bois-hof 2, 1852 EZ Heiloo, tel. 072-5331297 www. ouderenwerkheiloo .nl e-mail stichting@ ouderenwerkheiloo.nl UITKIJKPOST 29 APRIL 200 Zaterdag Paulusschool, papier gebundeld neer zetten in de hoek van het Brunogebouw (Buk Buk), op de hoek van de Pastoor van Muijenweg en De Kloosterhof. Tussen 09.00 en 11.00 uur. Tevens huis- aan-huis-actie tussen Pastoor van Muijenweg-Ewisweg-Het Zevenhuizen en de Westerweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamel- plaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Dinsdag Base-en softballclub Double Stars Heiloo, huis-aan-huis-actie wijk Centrum tussen Spoorlijn-Kerkelaan- Kennemerstraatweg en Stationsweg incl. de hele Heerenweg, en tevens Kennemerstraatweg (excl. Noord en plan Oost), Kanaalweg, en het buiten gebied aan de zuidkant van Heiloo. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg na 18.00 uur. Maandag t/m vrijdag - Sportvereniging Dojo 't Loo, contai ner bij Bergeonstraat 28. - Stichting Hobbyfarm container bij de Westerzij (Woonheuvel). - De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/ Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tussen 08.45 en 15.30 uur. - Radboudschool, Breedelaan. Van maandag t/m vrijdag tijdens openingstijden school. - De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. - Muziek Dansschool, Het Veld 1tus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks - Papiercontainer bij Sporthal Het Vennewater aan Het Zevenhuizen, beheerd door basisschool Willibrord, basisschool de Zuidwester, sportvereni ging De Forester», hookeyvereniging De Terriers, base- en softbalcub Double Stars, vogelvereniging Kleurenpracht, tennisvereniging Het Vennewater. - HSy container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw - De Bolder, hoek Kerkelaan/ Westerweg. - Container op de parkeer plaats bij zwembad het Baafje. - Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Protestantse Gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Donderdag 1 mei/Hemelvaartsdag 10.00 uur: ds. FJ. van der Wmd. Zondag 10.00 uur: voorganger ds R.J. Blaauw uit Heiloo. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur ds. Koetsier. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur, Woord en Communieviering mmv Zanggroep. Voorganger Pastor Paul Jacobs. Willibrorduskerk Donderdag 1 mei/Hemelvaartsdag 10.00 uur Eucharistieviering met Dames- en Herenkoor. Voorganger H. Helsloot. Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met Cantores, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: Eucharistieviering met Herenkoor olv parochianen. 19.00 uur Dodenherdenking in de Ter Coulsterkerk. Viering ter herdenking van alle gevallenen. H. Helsloot en R. Blaauw. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Zaterdag 12.00 uur Eerstezaterdag bedevaart. Zondag 09.00 Stille Heilige Mis. 10.30 uur Eucharistieviering met het byzantijns mannenkoor uit Enschede; 15.00 uur vespers. Maandag, dinsdag, donderdag en zaterdag: 12.00 uur Eucharistieviering. Woensdag en vrijdag 09.00 uur Eucharistieviering. H. Corneliuskerk Limmen Donderdag 1 mei/Hemelvaart Eucharistieviering met Gemengd Koor, voorganger Pastor S. Tol Zaterdag 19.00 Eucharistieviering met Gemengd Koor, voorganger Oud Vicarus G. Geukers. Zondag 10.00 uur Woord- en Communieviering met Spontaan Koor, voorganger pastor B. van Sehie. 18.30 uur Dodenherdenking. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld IHeiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info06-14121138. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072- 5325720. Aglow Nederland, afd. Heiloo Interkerkelijke wereldwijde organisa tie voor en door vrouwen. Iedere derde dinsdag van de maand (behal ve juli en augustus) bijeenkomst óm 09.30 uur in het Open Huis, tegen over de Witte Kerk, 't Loo 22. Info: 072-5335455. Herdenkingsdiensten Egmond Programma 4 mei: Egmond aan den Hoef: R.K. kerk, 19.15 uur Herdenkingsbijeenkomst mmv Hoeverture. 20.00 uur herden king bij monument. Egmond aan Zee: PKN Kerk, 19.00 uur Stille tocht naar het monument, mmv OK Kerkkoor., Nico Knol. 20.00 uur herdenking bij monument. Egmond Binnen: Abdijkerk: Herdeningsbijeenkomst, 19.15 uur, mmv Jubilate, pastoor Koos van Oosterhout. 20.00 uur Herdenking bij monument. Culturele bijeenkomst in de Slotkapel te Egmond aan den Hoef: 20.30 tot 21.30 uur Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur: Communieviering met samenzang. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zondag 10.00 uur: communieviering met St. Ceacilia. H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zaterdag 19.00 uur: Communieviering met Samenzang, zondag 10.00 uur eucharistieviering met Soli Deo Gloria. H.Agnes Egmond aan Zee Donderdag 10.00: Hoogmis Hemelvaart Vrijdag 19.00 uur: Gregoriaans Avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: stille mis en zieken zalving. Zondag 10.00 uur: hoogmis. Woensdag 09.00 uur: Stille mis. Protestanse Gemeente Egmond Donderdag 1 mei/Egmond aan Zee, 10.00 uur: voorganger ds S. Rienstra, hemelvaart. Zondag 4 mei/Egmond Binnen, 10.00 uur: voorganger ds. M. Kwant. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072- 7510700/ www.ekvriendschap.nl. Hervormd/Gereformeerde Protestantse Gemeente Uitgeest- Akersloot Geen opgave ontvangen. St. Jacobus de- Meerdere Akersloot Donderdag 1 mei Hemelvaart 10.00 uur: Communieviering met dames koor, voorganger pastor W van Schie. Zaterdag geen viering. Zondag 10.00 uur: Eucharistieviering met herenkoor, voorganger pastor H. Helsloot. HEILOO - Op vrijdag 18 april vond op basisschool de Duif de jaarlijkse Fancy Fair plaats. De opbrengst van deze avond bedroeg 3000,- Ieder jaar organiseert de school met behulp van vele vrijwilligers en sponsors deze spelletjesmarkt. Kinderen en ouders zijn tussen 17.00 en 20.00 uur welkom voor spelletjes, lekker eten, drinken en natuurlijk het rad van fortuin met mooie prijzen. Dit jaar stond de feestelijke markt in het teken van 'Magisch Heiloo'; het project waar alle basisscholen in Heiloo aan hebben meegewerkt. Het eindbedrag van 3000,- gaat voor een deel naar de Stichting Hogar. Deze stichting zet zich in voor een school voor kinderen uit de krottenwijken van Cali in Colombia. Het andere deel is bestemd voor nieuwe verlichting van het podium en voor aankleding van de eigen school. Onder andere met het rad van fortuin werd een aanzienlijk bedrag opgehaald voor het goede doel. Eigen foto iiiÉii Expositie van Maarten de Vos Van 2 mei tot 9 juni kunt u de wer ken van Maarten de Vos bewonde ren tijdens de openingsuren van het Trefpunt. Maarten heeft bij Artiance in Alkmaar geleerd op groot for maat te schilderen. Daar is hij in de negentiger jaren mee gestart. Eerst voornamelijk in zwart-wit, later in kleur. Maarten is in zijn werk op zoek naar sterke, evenwichtige kleurcontrasten, naar beweging en naar ritme. Op deze expositie staan elf werken van recente datum cen traal. Zij zijn deels figuratief, deels min of meer abstract vormgegeven. Maarten heeft ook de opleiding tot kleurenconsulent gevolgd. Dit stelt hem in staat de werking van klein te begrijpen en een grote verschei denheid aan kleuren te mengen. Hij werkt soms ook in opdracht. Er is dan de mogelijkheid de kleuren te laten aansluiten op het interieur van de woning. Bijeenkomst voor weduwen en weduwnaars Op dinsdag 6 mei, aanvang 13.30 uur, wordt wee* een inkoopmiddag gehouden voor mensen die hun partner hebben verloren. Met lotge noten wordt van gedachten gewisseld en kunnen ervaringen worden gedeeld. Soms aan de hand van een thema, een andere keer volgt uitwisseling na een lezing. Voor de bijeenkomst op 6 mei wordt aan de deelnemers gevraagd een voorwerp, boek of gedicht mee te nemen. De toegang is gratis. Voor nadere informatie kunt u con tact opnemen met Ida Zoet, tel. 072-5331297. Tijd voor nieuwe vriendschap pen via de Gezelschapsbank Wilt u graag nieuwe mensen leren kennen om samen iets leuks te ondernemen of gewoon gezellig een praatje maken? Komt u dan eens langs voor een kennismakingsge sprek tijdens het inloopuur van de Gezelschapsbank elke dinsdag en donderdag van 10.30 tot 11.30 utu rn het Trefpunt. Geïnteresseerde dames én heren vanaf 50 jaar zijn van harte welkom. De Gezelschapsbank is een initiatief van de Stichting Ouderenwerk Heiloo en bestaat nu ruim vijf jaar. Iedere maand is er een ontmoe- tingsgelégenheid en hierdoor zijn al leuke contacten ontstaan. De zomer komt er weer aan en mensen wan delen en fietsen met elkaar. Winkelen samen, drinken een kopje koffie bij elkaar, gaan dagjes uit/op vakantie of beoefenen bijvoorbeeld een gezamenlijke hobby. Het is ook mogelijk om via een anonieme advertentie tekst nieuwe mensen te leren kennen. U kunt telefonisch contact opnemen, tel. 072- 5331297 voor informatie of het maken van een afspraak en vragen naar coördinator Monique van Ling of mailen: m.vanling@ouderen- werkheiloo.nl. Vrouwensoos voor nieuwkomers Donderdag 8 mei van 10.00 tot 11.30 uur start Vluchtelingenwerk de Vrouwensoos voor nieuwkomers en alle vrouwen die willen werken aan de Nederlandse taal. De werk groep 'Vrouwensoos' zorgt voor een scala aan activiteiten in het Trefpunt, met als hoofddoel: verbin ding met elkaar door middel van muziek en cultuur. Samen Nederlands spreken en plezier heb ben, staat hoog op de agenda. De vrouwen kunnen onder andere sie raden maken onder leiding van Angelique Kraakman, keramiek onder leiding van Lia Ruizeveld de Wmter, tekenen met Anouk van Zoest, volksdansen onder leiding van Karin Admiraal, zingen met Prabhati Verburg, Sandra Bolten zal kleur in hun verschijning brengen en nog veel meer. Aanmelden bij het Trefpunt bij Monique Kleijnen. Kosten: 1,- per les. Meer informatie: Thea Piët, tel. 06-13207395 en Monique Kleijnen, tel. 072-5331297.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 9