Compact 2nd House Edition in de Buk Buk Actuele dilemma's bij de Junioren van Oberon The Change speelt in café de Wit H E I L O O De ziel van Italië 11 BOEK VAN DE WEEK Corso Met Prunk le Funk, Nevil Rickard en Benny Rodriques Karin Zomerdijk exposeert in bibliotheek The Bucket List De ziel van Italië door Carla Coulson kfUVJ DEUTEKOM UIT K I J KPOST 7 MEI 200 Carla Coulson Komisch drama met Jack Nicholson en Morgan Freeman als twee patiënten met kanker, die nog een aantal dingen gedaan willen hebben voor hun overlijden. Multimiljonair Edward Cole en automonteur Carter Chambers zijn twee uitersten, die elkaar leren ken nen wanneer ze in het ziekenhuis op één kamer komen te liggen. Ze blijken meer met elkaar gemeen te hebben dan ze op voorhand dach ten. Zo willen ze nog een aantal zaken ondernemen en hebben bei den een onbewust verlangen om met zichzelf in het reine te komen. Ze maken een onvergetelijke reis, worden beste vrienden en leren alles uit het leven te halen wat er in zit. Met humor en inzicht beleven zij hun avonturen, terwijl er na iedere onderneming weer iets van het lijst afgestreept kan worden. Wat zou je doen als je weet dat je nog maar zes maanden te leven hebt? In The Bucket List proberen twee ongeneeslijk zieke mannen het beste uit het hun leven te halen, voordat het te laat is. Dure etentjes, avontuurlijke expedities en mooie vrouwen wisselen elkaar in hoog tempo af. HEILOO - The Change staat op tweede pinksterdag in café de Wit. The Change staat bekend om een gevarieerd repertoire van popclassics vanaf de jaren '60 tot nu. Elk bandlid heeft zo zijn of haar voorkeur. Frank Niemans (gitaar en zang) zingt en speelt als John Fogerty van CCR. Zangeres Ank Stet gaat voor het stevige werk van onder andere Tina Turner. Sjaak Keizer (bas en zang) is blues en R&R. Mark Jonk (gitaar en zang) staat voor rock en scherpe solo's. En Henk Jan van der Horst (drums) is strak en speelt het liefst popmu ziek. Een avond muziek van The Change verveelt eigenlijk nooit. De entree is gratis, aanvang is 21.30 uur. door Carla Coulson voor 29>95 HEILOO - Na een zeer succes volle eerste house-editie van Compact, wordt op vrijdag 6 juni weer geprobeerd om in Buk Buk, en daarmee Heiloo de voetjes van de vloer te krijgen. Deze keer zullen enkele Dj's als Prunk le Funk, Nevil Rickard en Jack Division, die de vorige keer het podium betraden, weer van de partij zijn. Daarnaast zal een nieuwe naam, Dj R-K, de avond af gaan sluiten met een heerlijke techhou- se/minimal/techno set. Verder is de organisatie van BukBuk trots dat één van de groot ste house/techno Dj's van dit moment ook een set weg komt geven, namelijk: Benny Rodriques! HEILOO - Van 5 mei tot 7 juni exposeert Karin Zomerdijk een selectie van haar beelden in de expositieruimte van Bibliotheek Heiloo. Karin is haar leven lang al bezig met creatieve activitei ten. Het is haar passie om met haar handen bezig te zijn en er iets mee maken. Ze maakt haar beelden met veel liefde en ple zier. Ook geeft zij cursussen en workshops. Meer informatie op www.keramist-karin.nl. Eigen foto Ze dacht alles te hebben wat haar hartje begeerde, de vrijgezelle Carla Coulson. Een luxe appartement in Sydney, een succesvol eigen bedrijf en een kast vol designerkleding. Totdat ze zich realiseerde dat ze op haar 35ste nog steeds zelf de vuilnis buiten zette en op familiebijeen komsten verscheen zonder aan hang. Ze verhuurde haar apparte ment, verkocht het bedrijf en trok naar Italië. Deze eerste nieuwe halte in haar leven werd haar eindbe stemming. De ziel van Italië biedt een prachtig sfeerbeeld van het dagelijks leven in Italië. We zien de straten, kerken, wasserettes, Vespa's en Madonna's; we voelen de liefde, de familiebanden en de Italiaanse smaak. Auteur en foto graaf Carla Coulson brengt de vro lijkheid, warmte en passie van Italië tot leven. Ze weet als geen ander de ziel van dit land bloot te leggen en verschaft de lezer het genoegen weg te dromen naar een plek waar schoonheid als vanzelfsprekendheid deel uitmaakt van de omgeving en waar het leven niet alleen geleefd, maar ook gevierd wordt. ALKMAAR - De junioren van Oberon komen vanuit de hele omgeving van Alkmaar. Voor veel van hen is de uitvoering op zondag 18 mei om 14.30 uur in theater de Beun dus een thuis wedstrijd, want minstens de helft van het hele team woont in Heiloo! gaan. Kaartjes voor de uitvoering in Theater de Beun in Heiloo zijn te verkrijgen bij de kassa van Theater de Beun, tel. 072-5333156. Wü je zelf schitteren op een podium en heb je het gevoel dat je talent hebt, meld je dan via de website aan voor de audities: www. ober ontheater. nl Clubhuis!, hun nieuwe musical, is speciaal voor hen geschreven door drie talentvolle Oberonners die samen het juniorenteam van Oberon vormen: Jurrie van Druten - regie, Kim Kooge - regie en Salinda Poelman - choreografie. De muzika le leiding van deze productie is in handen van Ruby van Urk. Als hun ouders laten doorscheme ren dat het nu maar eens over moet zijn met dat gezang, gedans, en al die andere zaken waarmee je later toch geen geld kunt verdienen, beginnen twintig kinderen stiekem bijeenkomsten te houden in hun geheime clubhuis. In het clubhuis maakt het niet uit wie je bent of waar je vandaan komt; alle kinderen zijn welkom en kunnen er hun hobby uitoefenen. Of dat nu zingen, rappen, schrijven of breien is, tijdens de geheime afspra ken kunnen de kinderen zich volle dig uitleven. Wanneer ze door hun ouders steeds meer onder druk worden gezet beseffen een aantal kinderen dat ze hun droom niet op willen geven. Ze besluiten in opstand te" komen en de confrontatie aan te In het clubhuis maakt het niet uit wie je bent of waar je vandaan komt; alle kinderen zijn welkom en kunnen er hun hobby uitoefenen. Eigen foto Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo Win WiÊÊÊ naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 11