Nederlands record bij Hemelvaartwedstrijd van Trias Heiloo De Foresters overtuigt Roda 23 van krachten sport 23 Jan Pronk heeft het Nederlands record voor Masters 70+ geworpen, waarmee het oude record uit de boeken verdween Met een afstand van 41,82 meter ging oude record uit de boeken Amateurgolfer slaat tweemaal hole-in-one Kampioenschap voor dames 1 VV Limmen ATLETIEK HEILOO - Bij de Hemelvaartwedstrijd die atle- tiekverenging Trias afgelopen donderdag organiseerde, heeft Jan Pronk een nieuw Nederlands record discuswer pen voor Masters 70+ gewor pen. Met een afstand van 41,82 meter wierp de Trias atleet het oude record uit de boeken. Door middel van prijzengeld op alle onderdelen, beschikbaar gesteld door diverse sponsoren, wordt deze wedstrijd jaarlijks door AV Trias georganiseerd. Echter doordat de wedstrijd heel vroeg in het atletiek baanseizoen viel en daarnaast ook in de vakantieperiode direct na koningendag was, was de deelname nadrukkelijk minder dan in voorgaande jaren. Bovendien was de harde wind en de lage tempera tuur niet bevorderlijk voor goede prestaties. Bij zowel de heren als de dames was er een dubbele overwinning op de 100 en 200 meter voor respec tievelijk Youssef el Rhalfioui van Phanos en Lisanne de Witte van Trias. Met name de 100 meter tijd van 10,99 seconde van Youssef was, gegeven de omstandigheden, heel goed te noemen. Andere goede prestatie waren te noteren bij het kogelstoten mannen Dit werd over tuigend gewonnen door Eddy Cardol van Hera met een afstand van 18,01 meter. De 800 meter werd gewonnen door Jiri Kemper van Zaanland in een tijd van 1.58.22 seconde. Sven Ootjers van Trias won het hoogspringen met een hoogte van 1,95 meter. Op de 3000 meter was er een spannende strijd tussen Leon Ineke van Nova en de Trias atleten Dennis ten Bruggencate en Mathijs Künzel. Na diverse wisselingen van de kop positie en tactische versnellingen, won uiteindelijk Leon in een goede tijd van 8.48.58. De volledige uit slag van de wedstrijd staat op www.avtrias.nl. Vrijdag 9 mei orga niseert Trias al weer de volgende baanwedstrijd: een CD wedstrijd die onderdeel is van het circuit van de CD eveninggames. Dit circuit wordt georganiseerd voor junioren en bestaat uit vier wedstrijden in regio Kennemerland. Lisanne de Witte van Trias, liep een uitstekende honderd meter. HEILOO - Binnen een week heeft amateurgolfer Douglas Roos van Raadshooven tweemaal op hole 8 (een par 3 van 165 meter) van de Golf en Country club Heiloo een hole-in-one geslagen. Beide kererj gebeurde dit tijdens het lopen van een wedstrijd/qualifiing kaart. De eerste hole-in-one was op maandag 28 april, de tweede ging er strak in op donderdag 1 mei. Voor een gol fer is het slaan van een hole-in-one een bijzondere gebeurtenis. Bij iedere hole die je speelt, is het zo dicht mogelijk benaderen van de vlag telkens weer de uitdaging. Het slaan van de juiste bal en deze een vlucht te zien maken in de richting van de vlag is dan ook een kippevel moment. Als dan blijkt dat je inder daad alle elementen mee hebt, de bal na zijn vlucht dichter bij de vlag ziet komen, vervolgens tegen de stok aan komt en de bal in de hole verdwijpt, dan is dat een ultieme belevenis. 1 Het overkwam Douglas Roos van Raatshoven allemaal op hole 8 van de Golf Country Club Heiloo. Nu zijn er in Nederland al een aantal mensen die een hole-in-one hebben geslagen en het lijkt niet zo bijzon der, maar je krijgt wel een label om aan je golftas te bevestigen en te laten zien dat je een hole-in-one geslagen hebt. Wat Douglas bijzon der maakt is dat hij in dezelfde week op dezelfde hole voor de tweede keer een hole-in-one heeft geslagen. Een waanzinnige belevenis die zelfs voor Tiger Woods niet is wegge legd. Douglas mag met recht naast zijn schoenen gaan lopen van trots! Foto: Mario Sacksioni LIMMEN - In navolging van de heren van Limmen 1, zijn op zondag 4 mei ook de dames 1 van W Limmen kampioen geworden. Voor het behalen van deze periodetitel hadden zij nog slechts één punt nodig en die kans kregen ze tegen Allways Forward uit Hoorn. Tot de 85ste minuut stond het team met 1-0 achter en bleef het lang onzeker of de dames hooggespannen verwachtingen waar konden maken. Uiteindelijk zorgde een treffer van Nikki Kuijs voor de ontlading én de kampioenstitel. Foto: Rob Blom

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 21