Limmer loopt Roparun HSV10 stunt op de laatste speeldag Zware strijd bij TV Het Vennewater Luilaktoernooi 'Lekker bij de Wekker' Eerste ronde nacompetitie overtuigend gewonnen door Foresters Estafette van Parijs naar Rotterdam voorgoede doel Tennis zoals tennis zijn moet: zon, zweet en zoete overwinningen Zomerbridge HBC Zowel jeugd als iets ouderen vechten voor punten Al het ingezamelde geld gaat naar Stichting RopaRun HEILOO - Niet alleen de jeugd heeft de toekomst in handen, ook de licht ouderen die je in de 45+ zaterdag competitie ziet vechten voor de punten. Zij gaan echt nog wel een tijdje mee! In de beschutting van de oude bomen vochten Lars Andersson en zijn mannen om alle punten tegen Tulp 1 dat nu koploper is. De dubbels werden gewonnen, de singels werden in lange driesetters en tie-breaks verloren. Dan is een terras met voldoende troostrijk vocht een uitkomst. Maar ook zon dag het veel mooie partijen zien. Tennis zoals tennis zijn moet: zon, zweet en de zoete smaak van de overwinningen. Dan zijn lange ver- hespartijen ook weer snel vergeten. De uitslagen van alle teams staan vermeld op www.knltb.nl. Er staat een luchtfoto op de site www.tvhetvennewater.nl, die een mooi beeld geeft van de ligging van het park, het bos om de banen en het zonnige terras. VOETBAL HEILOO - Op de laatste speel dag zorgde HSV 10 voor een stunt door te winnen tijdens de uitwedstrijd in Noord- Scharwoude tegen LSW. Het zou een lastige wedstrijd wor den en het zomerse weer deed daar nog een schepje bovenop. De spor tieve wedstrijd zorgde er echter voor dat de sfeer op en rond het veld uitstekend was. Na op en neer gevoetbald te hebben opende HSV de score door een doelpunt van Martijn van Oort. Dit was een belangrijk doelpunt voor de ploeg en zij werden dan ook steeds gevaarhjker in het slot van de eerste helft. Na de rust zette HSV dezelfde weg voort als voor rust, met een aantal kansen waaronder-een schot op de paal van Tim Borst. LSW had een aantal gevaarhjke kansen, maar kwam niet tot score. De stand bleef onveranderd en op deze slotdag won de club uit Heüoo. Mede dank zij de steun van de sponsor, de trai ner en andere betrokkenen hebben de jongens van HSV 10 een succes vol seizoen achter de rug. Roda 23 is een voor Foresters onbekende tegenstander, die dit sei zoen is uitgekomen in de tweede klasse B. Hierin beleefde dit team een flitsende start. Van de eerste tien wedstrijden ging er slechts één verloren. Dit was tegen Kampong, de ploeg die uiteindelijk tweede werd in deze klasse. Door deze serie werd beslag gelegd op de eerste periode, waardoor Roda 23 nu in de nacompetitie speelt. De .Foresters gingen afgelopen donderdag geheel open de wedstrijd in, met het idee deze tegenstander met dezelfde middelen tegemoet te treden, zoals zij dat de laatste weken ook deden tegen de andere tegenstanders. Om 14.30 uur werd het startsein gegeven en na twee felle wedstrijd helften mocht de thuisclub zich met een eindstand van 4-0 overtuigde winnaar noemen. De volgende ronde wordt op maandag 12 mei gespeeld tegen Sporting Martinus. HEILOO - De Heilooër Bridgeclub organiseert vanaf 8 mei op donderdag gedurende acht avon den een zomeravondbridge. Heeft u zin om in mei en juni nog eens te bridgen, dan kunt u één of meer avonden komen spelen. U kunt zich vooraf, tot uiterlijk donderdag 17.00 uur, melden bij de voorzitter van HBC, tel. 072-6320004 of op de speelavonden in de zaal tot uiter lijk 19.30 uur. Er wordt gespeeld in 't Open Huis en de kosten zijn 2,50 per persoon per avond. De vreugde bij De Forest.ersmannen is groot, als na een overtuig de eindstand van 4-0 het eindsignaal klinkt. Foto: Mario Sacksioni HARDLOPEN LIMMEN - De Limmer Kees Denneman, bij veel dorpsgeno ten bekend van de Limmer Toerclub en nu een tiental jaren actief als hardloper, loopt mee in de Roparun. Deze estafetteloop gaat van Parijs naar Rotterdam en wordt gelopen voor het goede doel. De Roparun is in 1992 Roparun ontstaan na een weddenschap van een aantal mensen tijdens een wed denschap: 'wedden dat je het niet redt om in een estafette van Rotterdam naar Parijs te lopen!' Het was de bedoeling om het bij een eenmalig avontuur te houden, maar dat hep anders!! Het succes van de Roparun na de eerste keer kon niet uitblijven. Waren er de eer ste keer 13 deelnemende teams, goed voor 100.000 euro, in 2007 waren het 200 teams die van start gingen, die in totaal meer dan 3,7 miljoen euro ophaalden. Naast lopen en fietsen is het de bedoeling zoveel mogelijk geld op te halen. Dit geld is bedoeld voor mensen met kanker. Een Roparun- team moet bestaan uit minstens acht lopers, vier fietsers en een reservefietser. Verder gaan er vier kaartlezers en chauffeurs mee die 'een negen-persoonsbusje en een touringcar besturen. Daarnaast zijn cateraars en mas seurs onontbeerlijk. Al het geld dat wordt opgehaald door het team van Kees Denneman gaat naar de stich ting Roparun. Deze stichting zorgt ervoor dat mensen met kanker leuke dagen beleven in hun ziekte periode. Ze organiseren Speciale dagen voor kinderen en hebben er onder andere voor gezorgd dat er in het Daniel den Hoed en het Erasmus MC computers met een internetverbinding beschikbaar zijn voor deze patiënten. Ook staan er in ziekenhuizen op de afdeling oncolo gie koelkasten op de kamers van de patiënten die regelmatig worden aangevuld. En aan de bioscoop in het Sofia kinderziekenhuis heeft de RoPaRun een grote bijdrage gehad. Kees Denneman: ,,We zijn vanaf december vorig jaar bezig met de voorbereidingen. Het team is com pleet, met een hoofdvoertuig, kle ding en een website (www.team- schep.nl). Het enige dat nog ontbreekt is geld, heel veel geld. Iedere gedoneerde euro zal volledig bij de stichting Roparun terecht komen. Voor andere uitgaven zoals eten, benzine en verzekeringen heb ben we diverse sponsors gevon den." Wit u dit sportieve en enthousi aste team helpen, en daarmee de kankerpatiënten, dan kunt u uw gift storten op gironummer: 3573233, ten name van Team Roparun Achthuizen. De start voor het team van Kees Denneman is op zaterdag 10 mei om 18.15 uur vanuit Parijs en zij hopen maandag 12 mei tus sen 14.00 en 16.00 uur te finishen op de Coolsingel te Rotterdam. De voetballertjes en -sters van HSV en hun begeleiders gaan met luilak vroeg uit de veren voor het Luilaktoernooi 'Lekker bij de Wekker'. Eigen foto VOETBAL HEILOO - Zaterdag 10 mei is het weer zover: rammen op pannen, blikkies achter je fiets en lawaai in de straat. Het is luilak in het land en de boodschap is duide lijk: Alle HSV jongens en meis jes moeten vroeg uit de veren! Onder het motto 'Lekker bij de Wekker' organiseert HSV voor de E-, I* en minipupillen en hun bege leiders een leuke ochtend met veel voetbalplezier. Vanaf 06.35 uur verzamelen de deelnemertjes, hun broertjes en zusjes op sportpark Het Maalwater. Om 07.00 uur starten de eerste wedstrijden. Voor de vaders, moe ders en leiders wordt er aansluitend een luilakwedstrijd gespeeld onder aanmoediging van alle HSV-talen- ten. Om 09.15 uur is het hele feest weer voorbij! HEILOO - Op donderdag 1 mei trof het eerste van De Foresters in de eerste ronde van de nacompetitie het eerste elftal Roda 23 uit Amstelveen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 23