Geraniummarkt plantenkas GGZ NHN Moederdagactie Winkelhof 't Loo De Schrijverij heste verkooppunt Geraniummarkt bij 't Loo Reizende tentoonstelling 'levend water' H E I L O O INGEZONDEN BRIEF INGEZONDEN MEDEDELING Wist u dat? Aandachtspuntje voor gemeentebestuurders Schoolorkest Elckerlyc met ondersteuning van Caecilia 'n Stralende Sonja Stammes UITKIJKPOST 7 MEI 2008 HEILOO - Zaterdag 10 mei is het weer zover. Kinderen van 4 tot en met 10 jaar uit Heiloo, Lïmmen, Akersloot, Egmond en waar dan ook vandaan kunnen een moederdagtaart komen maken in Winkelhof 't Loo. De taarten worden aangeboden door de winkeliers van Winkelhof 't Loo. De kinderen mogen hun fantasie de vrije loop laten met de attributen die op de kramen klaar staan en de mooiste moederdagtaart ooit maken. Zij worden bijge staan door meisjes-van het promotieteam en het geheel staat onder leiding van banketbakker John Hoetjes van Bakkerij Zoon. Voor dit evenement heb je wel een deelnemerskaart nodig. Het taarten maken start op het midden plein om 11.00 uur en zal tot ongeveer 14.00 uur duren. Op de kaart staat het tijdstip waarop je je taart mag komen maken. Je kunt vanaf morgen - donderdag 8 mei - kaarten afhalen bij Bakkerij Kees Zoon, Albert Heijn of Didi, twee kaarten per persoon. Wees er wel snel bij, want op is op! HEILOO - Thuiskantoor De Schrijverij is tijdens een groot gala van de Staatsloterij uitgeroepen tot het vijfde beste verkooppunt van Ticketbox van heel Nederland! „Vooral de verkoop van AZ en AJAX kaarten van het afge lopen seizoen hebben ons dit resultaat gegeven", alsdus Ingrid Dorrestein, eigenaresse van De Schrijverij. „Maar naast de vele voetbalkaarten, ver kopen we ook heel veel tickets voor dance feesten, zoals Sensation white en black en ook voor Indian Summer in het Geestmerambacht. Naast tickets vekopen wij ook heel veel Staatsloten waaronder het Boulevardspel, Dayzers en zijn wij verkooppunt van Lotto en Toto. Door onze betrokken heid kunnen wij de klanten snel en vakkundig helpen. Dit is niet alleen voor de trouwe speler die al jaren meedoet, maar ook voor de nieuwe deelnemers die meer uitleg wensen. Dus voor Tickets en kansspelen: kom naar Thuiskantoor De Schrijverij, Stationscentrum in Heiloo!" Kringloop toiletpapier bij iedere supermarkt verkrijgbaar is, er veel meer papier op een rol zit (dus goedkoper), bovendien veel sterker is en veel milieuvriendelijker? Werkgroep Bewust Anders Heiloo Is het de gemeentelijke bestuur ders ook opgevallen, dat Heiloo door een levensgevaarlijke spoor weg in twee delen wordt gesplitst? Om van west naar oost te komen zijn over circa 2400 meter zes over gangen aangelegd. In de loop der jaren heeft deze situatie verschillen de slachtoffers geëist. Het aantal zelfdodingen laat ik hierbij buiten beschouwing. Laat ik mij beperken tot de twee recente dodelijk onge vallen nabij het station. Is er door of vanwege het bestuur van onze gemeente al eens een diepgaand onderzoek ingesteld, met de vraag of deze situatie er aan toe is mom dit aanmerkelijk te verbeteren? Iedereen, oud of jong moet toch veilg en risicoloos over de spoor weg kunnen gaan? Van het gemeen tebestuur mag toch wel activiteit worden verwacht om daartoe een aanzet te geven? Of blijven we nog een beetje zeuren op uw heerlijke zetel in de superluxe Raadszaal? Naam bij de redactie bekend HEILOO - Vrijdag 2 en zaterdag 3 mei hield de Aalsmeerse Bloemenhal in samenwerking met Winkelhof 't Loo weer de jaarlijkse geraniummarkt op t Looplein. Mede dankzij het prachtige weer was de geraniummarkt wederom een groot succes. Foto: Mario Sacksioni HEILOO - Zaterdag 10 mei opent om 08.00 uur in de plan tenkas op het terrein van GGZ Noord-Holland-Noord de jaar lijkse geraniummarkt. De geraniummarkt wordt georga niseerd in samenwerking met de afdeling van de vereniging voor par ticuliere tuinbezitters Groei en Bloei pit Heiloo. Zaterdag 10 mei zijn er van 08.00 tot 10.00 uur speciale kriekkortingen. De geraniummarkt duurt tot en met zaterdag 17 mei en is dagelijks open van 10.30 uur tot 16.30 uur, behalve op tweede pink sterdag en zondag. In de plantenkas werken cliënten van GGZ Noord-Holland-Noord in het kader van dagbesteding en arbeidsrehabilitatie. Zij hebben ervoor gezorgd dat de plantenkas er s. HEILOO - 'Levend water' is het thema dat de oecumenisch com missie 'Rond de Waterput' voor het werkjaar 2008-2009 heeft gekozen. Dit onderwerp wil de commissie graag door u verbeeld zien. Van vakantiefoto tot aquarel, van water put tot zeespiegeling. Als het voor u maar iets zegt over 'levend water'. Met uw inzendingen wördt een ten toonstelling samengesteld. Deze wordt tijdens de Uitmarkt in sep tember in de Willibrorduskerk te Heiloo geopend en doet daarna andere kerken in de regio aan. Voor de meest originele of sprekende inzendingen stelt de commissie enkele leuke prijzen beschikbaar. Inzendingen zijn welkom tot 24 augustus. U kunt deze sturen naar het secretariaat van het Willibrordushuis, Westerweg 267, 1852 AG Heiloo. Voor meer infor matie, tel. 072-5330906, secretari aat Willibrordushuis. bloeiend bij staat. Naast de perk- planten zijn er meerdere soorten vaste planten te koop zoals zelfge kweekte Buxus in diverse maten. Een geschikte plant voor het maken van een haag. Maar er zijn ook gro tere modellen in diverse vormen gesnoeid. Verder kan men er terecht voor vele soorten bemesting en pot grond. Ook is- er een stand van de houtbewerking van GGZ Noord- Holland-Noord, waar ook cliënten werkzaam zijn. Zij verkopen ver schillende soorten houtproducten. U kunt de plantenkas het best berei ken via De Rosendaal, tegenover de brandweerkazerne Na de geraniummarkt is de plan tenkas op werkdagen open van 10.30 uur tot 16.30 uur. Voor infor matie kunt u de plantenkas bellen op tel. 072-5312710 of 06- 51171304. HEILOO - Op de basisschool Elckerlyc is de afgelopen maanden een muziekproject voorbereid met een eigen schoolorkest van blokfluiten, dansjes en liedjes. Met ondersteuning van harmonie Caecilia verzorgden de leerlingen op dinsdag 24 april twee mooie concerten voor alle ouders en leerlingen van HEILOO - Sonja Stammes geeft al 25 jaar zwemles in zwembad Loos en is daardoor inmiddels een behoorlijk Bekende Heilooër. Haar collega's wilden haar jubileum niet zomaar voorbij laten gaan en trakteerden Sonja op een gezellig etentje. Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 7