Met het Nivon wandelen Fanfare Showband te gast bij Beat FM In juni staat het spannende boek centraal in Bibliotheek Heiloo Advocatenkantoor Van der Wal Scholen Heiloo - West steeds vaker slachtoffer van vernielingen H E I L O O BEDRIJF BELICHT Rommelmarkt Overkerck Zwangerschapsyoga UITKIJKPOST 28 MEI 2008 HEILOO - Traditiegetrouw wordt het activiteitenseizoen van het Nivon in Heiloo op zon dag 1 juni besloten met een gezamenlijke wandeling op/ over/ tussen/ door/ in gras. Dat wil zeggen een niet te zware voettocht in een rustig tempo door een landschappelijk interessant gebied en zoveel mogelijk buiten de gebaande wegen. Dit keer is gekozen voor een wandeling van Bilthoven naar Utrecht. Vervoer is met het HEILOO - Donderdag 29 mei zullen Wendy van Gijlswijk de miss Majorette, Steven Gouverneur, de tambour mai- tre, en Joop Huisman, coördi nator optredens, van de fanfare Showband u in een uizending van Heiloo centraal vertellen waarom ze er zoveel plezier in hebben om lid van deze vereni ging te zijn. Tevens wordt aandacht besteed aan het optreden wat komende Openbaar Vervoer en verzamelen om 08.15 uur op NS-station Heiloo. Vervolgens voert de wandeling door prachtige natuurgebieden, landgoe deren De Leijen en Beukenburg, langs de Hooge Kampse Plas, langs forten van de nieuwe Hollandse Waterlinie en uiteindelijk via de stad Utrecht naar het NS-station. Meenemen: lunch en drinken, even tueel regenkleding en goede wandel schoenen aan doen. Opgave bij Reina Mulder, tel. 072-5333127 en Ina Bennen, tel. 072-5336427. zaterdag 31 mei plaatsvindt in Sporthal 't Vennewater aanvang 19.30 uur. Uiteraard zult u tussen de gesprekken door toepasselijk muziek te horen krijgen. U kunt dit programma van Heiloo Centraal, waarvan de regie deze keer in han den van Maud van Gijssel is, beluisteren op donderdag 29 mei van 20.00 tot 21.00 uur bij Beat FM: via de ether op 106.3 FM en op de kabel op 89.0 FM en bij Radio de Blauwetegel op de kabel op 96.5 FM. HEILOO - Op zaterdag 7 juni wordt er een rommelmarkt gehou den bij Zorgcentrum Overkerck. De openingstijd is van 09.30 tot 12.30 uur. Naast de rommelmarkt op de derde etage, is er boeken verkoop, maar het belangrijkste is de verkoop van handwerken en kaarten, die door de bewoners zelf worden gemaakt. Verder is er een terras waar men gezellig kan zitten en niet vergeten het Rad van Avontuur. Voor de hele kleintjes is ballonnenclown Robbedoes aan wezig. Buiten kunt u zich tegoed doen aan een haring bij de haring- kar en nog vele andere lekkernijen. De opbrengt komt ten goede voor de activiteiten van de bewoners. HEILOO - Zwanger? Volg nog voor de zomervakantie de korte intensieve cursus zwangerschaps yoga. In vier ochtenden aandacht voor lichaamshouding, ademha ling, ontspanningstechnieken en hoe ga je met vertrouwen de bevalling in. Op vrijdag 23, 30 mei en 6 en 13 juni, van 09.15 tot 11.45 uur bij Yoga centrum Anjali, Nijverheidsweg 29 te Heiloo. Docent is Marjolein Tiemstra, tel. 072-5339144, e- mail: info@maijoleintiemstra.nl. In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 150 euro ex. BTW. Voor aanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Foto: Mario Sacksioni Mr. N. van der Wal, Boulevard 13, Egmond aan Zee, tel. 072-5400702 tel. 06-30119974, e-mail: nvdw@advocatenkantoorvanderwal.nl, www.advocatenkantoorvander-wal.nl. EGMOND - Mensen moeten vaak een drempel over om een advocaat te bellen. Advocatenkantoor Van der Wal is juist heel laagdrempelig," aldus Natasja van der Wal, zelfstandig advocate van het eerste praktise rend advocatenkantoor in Egmond aan Zee. Sinds 1 april 2008 is advoca tenkantoor Van der Wal gevestigd aan de Boulevard bij bad Noord. Na haar studie aan de Erasmus Universiteit is Natasja bij verschillende advo catenkantoren in Noord-Holland werkzaam geweest. Uitdagingen genoeg, maar het idee om haar eigen praktijk te voeren bleef toch kriebelen. Uiteindelijk heb ik de beslissing genomen om voor mezelf te beginnen. Ik vind het prettig alles zelf te regelen zoals ik wil en vrij te zijn in het nemen van mijn beslissingen. De voordelen voor de cliënt zijn de korte lij nen en daardoor een snelle reactie op zijn vraag. Een cliënt die advoca tenkantoor Van der Wal belt, heeft mij direct aan de telefoon! Dit directe contact is gunstig voor het opbouwen van een persoonlijke band. Daarnaast is het belangrijk, dat ik het bedrijf van een cliënt goed ken en begrijp." Natasja vervolgt: „Zowel particulieren als ondernemingen kunnen mij benaderen voor allerlei zaken buiten het Strafrecht, Bestuursrecht, Sociaal Zekerheidsrecht en Belastingrecht om. Men kan bij mij terecht voor alles wat valt binnen het Algemene Verbintenissenrecht. Als speciali satie heb ik een post doctorale opleiding in Contractrecht gevolgd. Dit houdt onder andere het opstellen van een contract in, maar ook het door lezen en controleren van contracten, die worden aangeboden aan de cli ënt. Verder kan ik bemiddelen in handelsgeschillen en geef daarbij een ad hoe advies aan de cliënt. Ik wil echter benadrukken, dat mijn werkterrein veel breder is dan het Contractrecht alleen. Zo behandel ik tevens zaken in verband met het Personen- en Familierecht. Zaken, zoals omgangsrege lingen, alimentatie, echtscheidingen, arbeidsconflicten,enzovoorts. De afwisseling van zware juridische geschillen, waarbij je voornamelijk bezig bent met het doorspitten van het wetboek en de persoonlijke, vaak emoti onele kwesties zorgt voor een zekere balans." Voor advocate Natasja van der Wal zijn contacten belangrijk. ,,Als bestuurslid van de Junior Kamer in Schagen, ben ik betrokken bij het gezamenlijk met jonge ondernemers opzetten van projecten. Hierdoor leren ze ondernemen en netwerken. Eén zo'n project is bijvoorbeeld het 'Duin Golftoernooi' op 8 juni in Callantsoog (zie www.jkschagen.nl). De opbrengst zal gaan naar de KNRM van Callantsoog! Als zelfstandig advo cate ben ik ook zelf ondernemer. Daarom volg ik de ontwikkelingen van mijn vakgebied op de voet." Indien men twijfelt over het inschakelen van advocatenkantoor Van der Wal, hoeft men niet te aarzelen om te bellen voor informatie. „Ik kan vrij snel beoordelen, of ik iets voor iemand kan betekenen. Soms is het geven van een tip of een doorverwijzing al vol doende om iemand verder op weg te helpen." HEILOO - De hele maand juni staat Bibliotheek Heiloo in het teken van de Maand van het Spannende Boek. Dé maand waarin veel mensen traditioneel op zoek gaan naar een (ont-)spannend en goed boek voor de vakantieperiode. Een uitgelezen moment om in de - speciaal hier voor ingerichte - presentatieruimte (bij de ingang) een keuze te maken uit het enorme aanbod aan titels. Hier vindt u de hele maand juni een selectie van de beste thrillers uit de collectie van de bibliotheek. Daarnaast is ook de themakast in de romanafdeling de hele maand gevuld met het spannendste deel van de collectie. Elk bibliotheeklid vanaf 16 jaar die in juni een boek leent, ontvangt een gratis NS- Vöordeelbon cadeau. Met deze bon kunt u eenmalig met 40% korting reizen tijdens de Voordeel-uren (zie www.ns.nl). Zolang de voorraad strekt en geldig tot 30 september. HEILOO - De laatste maanden zijn OBS De Zuidwester en de in hetzelfde pand gevestigde Elckerlyc, alsmede de op vijftig meter afstand liggende Willibrordschool steeds vaker slachtoffer van vernielingen of baldadigheid. andere passanten graag vragen extra alert te zijn op bij de school gebouwen rondhangende jeugd. Mocht u iets zien of horen of denkt u informatie te kunnen verstrekken met betrekking tot de vernielingen, dan wordt u vriendelijk verzocht contact op te nemen met de plaatse lijke politie via het centrale tele foonnummer 0900-8844. Dit beperkt zich niet alleen tot de weekenden, ook op doordeweekse dagen vinden deze onregelmatighe den plaats. Flessen worden op schoolpleinen stukgegooid en glas scherven in zandbakken gedepo neerd, wat niet alleen voor school kinderen, maar ook voor de op de pleinen spelende kinderen uit de wijk gevaren met zich meebrengt. De inpandige brievenbus van de Zuidwester is geheel vernield en ramen en deuren zijn volgegooid met modder of zelfs met dierlijke ontlasting ingesmeerd. Bij de Willibrordschool is onder andere brand gesticht in de fietsenstalling en een vuilcontainer. De grootste schade wordt echter toegebracht door het bekrassen of met stenen ingooien van ramen, zowel op de begane grond als van de dakop- bouw. Naast de financiële schade, die inmiddels is opgelopen tot vele duizenden euro's, zorgen de vernie lingen ook voor grote overlast voor onderwijzend personeel en scholie ren. De scholen zijn alledrie gevestigd in de wijk Boekenstein. Zij willen de buurtbewoners en De schade aan de scholen is inmiddels opgelopen tot vele duizen den euro's, en zorgt voor grote overlast voor onderwijzend perso neel en de kinderen. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 5