Heiloocontact Win een BBQ tijdens net EK Raad de goals en win prachtige prijzen! TJ O Geen krant ontvangen? intratuin 15 Belangrijke nummers Verleende collectevergunning Pnjsplukker nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo - Welzijn Tip voor vaderdag Bel donderdag tot 15.00 uur 0226-331020 (Rodi Verspreiding bv) UITKIJKPOST li JUNI 2008 spoedgevallen alarmnummer 112 zonder spoed Brandweer 072 564 44 44 Politie 0900 8844 De Geheugenbus in Heiloo De Geheugenbus wil helpen geheu genproblemen en dementie bespreek baar te maken. In de bus is informatie beschikbaar: over wat dementie is, hoe je het herkent en wat je kunt doen als het je partner, je vader of moeder of iemand anders in je omgeving treft. Twee medewerkers geven graag advies of bieden een luisterend oor. De geheugenbus staat op 19 juni a.s. van 9.00 tot 12.00 uur op het Looplein in Heiloo. www.heiloo.nl Op geheugenproblemen en dementie rust nog een taboe. Het is geen onder werp waar je makkelijk over praat. Daardoor lopen mensen met geheu genproblemen er vaak nodeloos lang mee door. Of durven ze niet naar de dokter te gaan, terwijl hun klachten met medicijnen en gerichte therapie mis schien heel goed behandeld kunnen worden. Wat is de geheugenbus? De Geheugenbus is een initiatief van zorg- en welzijnaanbieders en de regionale afdelingen van Alzheimer Nederland in de regio Noord-Holland Noord. Het doel van De Geheugenbus is aandacht vragen voor geheugenpro blemen en hierover informatie te geven. In de periode van april tot en met november doet De Geheugenbus gemeenten en kernen in noord-Holland Noord aan. Meer informatie Voor meer informatie kunt u kijken op de website www.degeheugenbus.nl. Door burgemeester en wethouders is vergunning verleend voor het houden van een collecte door Nederlandse Rode Kruis in de periode van 15 tot en met 21 juni a.s. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. Barbecue-gereedschapsset 5-delig, in metalen koffer. Van 24.95 nü Kruidenmand Kruiden gecombineerd met vrolijke zomerbloèiers voor bij de barbecue. Compleet van 13.95 nü Lavendel (Lavandula stoechas 'Silver Anouk') 35 cm Potmaat 12 cm, nieuw soort. mk. Per stuk van 2.99 nü 49 B t Moeiteloos en mmeu\ Intratuin onkruidborstel met steel Moeiteloos en milieuvriendelijk verwijderen van onkruid in voegen. Van 9.99 nü 99 hoogte Juni staat dit jaar in het teken van voetbal én lekker barbecuen. Doe daarom nu mee met de Oranje wedstrijd op www.intratuin.nl en maak kans op één van de prachtige prijzen. Per wedstrijd van Oranje geven we maar liefst 8 barbecues en 10 barbecuesets weg. Kijk voor meer informatie op www.intratuin.nl Heerhugowaard Middenweg A1072-5757157, donderdag en vrijdag koopavond, www.intratuin.nl Aanbiedingen zijn geldig t/m zaterdag na de publicatie en zolang de voorraad strekt. Prijs- en modelwijzigingen en zet- en drukfouten voorbehouden. Vermelde prijzen zijn afhaal- en adviesverkoopprijzen. 9 - 3 ;„v

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 15