Open Egmonder Jeugdtoeraooi tennis TC Heiloo United huldigt kampioenen Danspaar Philipoom-van Londen Benelux Kampioen in Luxemburg Inschrijving Kuyper en Blom Makelaars toernooi Golfen voor Kenia SPORT M gelezen worden 23 De hoofdprijs is een trip naar Euro Disney Voorjaarscompetitie levert grootse slotweek op Het ballroomdanspaar neemt in augustus deel aan toernooi in Stuttgart Bedrijvenviswedstrijd jeugdvisclub Samen Beet-Limmen Meisjesafdeling w limmen zoekt keepsters FJL PI De Polytechnic School helpt jongeren in Mago een eigen toekomst te bereiken Foresters E6 kampioen! UITKIJKPOST 11 J N U I 2 00 EGMOND - Vind je tennissen leuk en wil je ook eens in een relaxed vakantie-sfeertje tegen jeugd van andere verenigingen spelen, grijp nu je kans en doe mee. Vanaf maandag 30 juni start op het tennispark van T.C. Hogedijk in Egmond voor de negende keer het Egmonder Jeugdtoernooi. Tijdens deze week is bewust gekozen voor een toernooi waarin begonnen wordt met poule-wedstrijden, zodat je niet na een nederlaag al weer kunt vertrekken. Er wordt gespeeld in de leeftijds categorie tot en met 10 jaar, tot en met 12, tot en met 14, tot en met 16 en tot en met 18 jaar in zowel enkel als dubbelspel op de acht french- court banen. Voor een perfecte week in de schoolvakantie is er natuurlijk meer te beleven, succes nummers als bowlen en een barbe cue ontbreken niet. Andere fronten waar op strijd geleverd mag worden zijn onder andere darten, tafeltennis en tafelvoetbal. Op zondag 6 juli worden de finales gespeeld en een tennisclinic ontbreekt dan niet, net zo min als een verloting na de prijs uitreiking met als hoofdprijs een trip naar Euro Disney. Heb je zin in een te gekke week, geef je dan op middels internet via www.toernooi.nl. Voor vragen bel met Peter Slot, tel. 072-5066019 of e-mail naar pf.slot@quicknet.nl. Op 18 juni 's avonds sluit de inschrij ving. HEILOO - Afgelopen week heb ben de seniorenteams van TC Heiloo United de laatste com petitieronde gespeeld. In totaal namen dit jaar 39 teams deel aan de door de KNLTB georga niseerde voorjaarscompetitie. Na afloop van de competitie zijn zes teams als kampioen gehuldigd en in de bloemetjes gezet. Dit voor jaar zijn de kampioenen: het dins dagteam van Luus de Boer, het woensdagteam van Margret Zoon, het donderdagteam van Sita Steenstra. Alledrie de teams sloten de com petitie af zonder nederlaag. Op zaterdag werd het team van Michel Smit ongeslagen kampioen. Ook het gemengd zaterdagteam van Esther Oostrom werd, ondanks twee nederlagen, in een spannende com petitie kampioen. In de landelijke competitie werd tenslotte het gemengd zondagteam van Bas van Raam kampioen. Zij mogen het volgend jaar een klasse hoger proberen. De competi tie is dit jaar afgesloten met een gezellige barbecue voor de senioren op zaterdag en voor de jeugd op zondag, perfect geregeld door Jos en Trèes van der Voort. De tennisclub kijkt tegelijk voor uit naar het kind/ouder toernooi. Deze wordt gehouden op 15 juni aanstaande. Voor meer informatie: www.tcheiloounited.nl. BALLROOMDANSEN CASTRICUM - In het weekend van zaterdag 7 en zondag 8 juni werd in Esch sur Alzette in Luxemburg het jaarlijkse dans- kampioenschap, de Benelux georganiseerd. Aan dit grote internationale toer nooi deed ook weer het danspaar Maurice Phiüpoom en Marieke van Londen mee van de Castricumse dansschool Griffioen. Aan de start van hun dansklasse was het een drukte van belang, en moesten Maurice en Marieke echt hun beste beentje voor zetten. Nadat zij alle voorrondes goed wisten te doorstaan, belandden zij uiteindelijk in de grote finale. Daar werd het behoorlijk span nend omdat er ook hele goede bui tenlandse paren aan mee deden, maar Maurice en Marieke toonde zich oppermachtig, en wisten uit eindelijk alle dansen te winnen, en behaalden het goud in Luxemburg. Nu gaan Maurice en Marieke heel hard trainen, om in augustus mee te kunnen doen aan weer een internationaal toernooi, de German Open in Stuttgart in Duitsland. HEILOO - In het tweede jaar van haar bestaan organiseert TC Heiloo United wederom het Kuyper en Blom Makelaars Heiloo Open. Dit ten nistoernooi staat open voor deelname van tennissers van alle verenigingen in de omtrek. Het heeft een traditie van sportieve strijd op de baan en heel veel gezelligheid daarbuiten. Ook dit jaar belooft het weer een spektakel te worden op de 13 gloednieuwe banen aan de Dors. Het toernooi begint op 28 juni en eindigt met de finales op 6 juli. Het aantal inschrijvingen is tot op dit moment al hoger dan vorig jaar. Degenen die nog willen meedoen moe ten er snel bij zijn: via www.toernooi.nl kan nog tot en met 11 juni worden ingeschreven. HEILOO - De alom bekende, jaar lijks terugkerende bedrijvenvis wedstrijd voor bedrijven en vere nigingen wordt dit jaar gehouden op zondag 22 juni. Iedereen kan hier aan meedoen; familie-, vrienden- of bekenden- ploeg. Er wordt ook dit jaar gevist in de vijvers in Plan Oost. Verzamelen om 07.15 uur op de parkeerplaats bij de Loet. De viswedstrijd is van 08.00 tot 10.30 uur, waarna de prijsuitrei king zal plaatsvinden in sporthal Het Vennewater. Aansluitend is een grote verloting. U kunt zich inschrijven met één of meerdere ploegen van drie per sonen op één van deze adressen: Harry Franse, De Waard 41, Heiloo, tel. 072-5330111 of Piet Schouten, Rosendaal 48, Heiloo, tel. 072-5100920. Inschrijfgeld 10,- per ploeg. LIMMEN - Zaterdag 14 juni wordt de open jeugdwedstrijd om de Van Leeuwen Bokaal gevist in de Kazimirvijver te Castricum. Vissertjes uit Limmen kunnen meedoen. Je kunt je hiervoor opgeven bij Peter van der Heijdt, 072-5051056. Vertrek is om 08.00 uur vanaf het voetbalveld te Limmen. Er zijn leuke prijzen te winnen. Deelname is gratis. LIMMEN - De meisjesafdeling van W Limmen groeit maar verder. Wat tien jaar geleden begon met een tweetal teams, is nu uitge groeid naar zeven meisjes- en twee damesteams. Volgend sei zoen hoopt de club de 150ste speelster te verwelkomen. Hier is W Limmen uiteraard big mee, maar de teams hebben wel keep sters nodig. Meisjes in de leeftijd van 12 tot en met 18 jaar, die belangstelling hebben om in het doel te gaan staan wordt gevraagd contact met de club op te nemen. De vereniging biedt een hoog niveau voetbal, optima le sfeer en uiteraard keeperstrai ning. Voor meer informatie: Henk Nugens, tel. 072-5053514 of Karin Min, tel. 072-5054790. 00 CO e GOLF HEILOO - Op zondag 1 juni organiseerde de WECO van de Golf en Countryclub Heiloo een benefietwedstrijd voor een bij zonder doel: de Polytechnic School in Mago (Kenia). Er werd door de GCH-ers enthou siast ingeschreven voor deze wedstrijd. Op de wedstrijddag waren de omstandigheden prima: de baan lag er prachtig bij, het weer was goed en de stemming zat erin. De wed- strijdvorm was Amerikaanse Foursome, waarbij in twee persoon steams werd gestreden om de eer en de fraaie prijzen (door meerdere sponsors beschikbaar gesteld). Na afloop van de wedstrijd konden de deelnemers zich nog eens op een heel ander terrein uitleven: in een snelschroef-wedstrijd en 'spijker slaan'. Tenslotte was er een Amerikaanse veiling waarop een golfarrangement voor twee perso nen en een professionele accuboor machine werden, geveild. De uitslag van de wedstrijd was: 1. Team Cian O'Mahoney en Antje Huurman, 41 punten. 2. Team Marinus Heijboer en Aafke Bakker, 38 punten. 3. Team Harry Molenaar en Geertje de Visser, 38 punten. Bij de dames werd de longest drive gewonnen door Antje Huurman bij de heren door Cian O'Mahoney. Henk van de Wetering won de neary (dames/heren). De opbrengst van de benefietwedstrijddag was fan tastisch, deelnemers en sponsors brachten in totaal ruim 7.000,- bij elkaar. In 2003 hebben enkele Hollandse ondernemers het plan opgevat om in één van de armste gebieden in het westen van Kenia een school te bouwen waar de allerarmste jeugd een vak-opleiding kon volgen. Na een wervingscampagne start ten in januari 2005 de opleidingen: timmeren, metselen, autotechniek, naaien en werken met PC's; verder krijgen alle leerlingen HIV/Aids voorlichting. De leerlingen ontvan gen ook een lunch. In 2006 waren er ruim negentig leerlingen en op dit moment zijn er meer dan 160. Inmiddels hebben twee lichtingen het staatsexamen afgelegd en zijn alle leerlingen met vlag en wimpel geslaagd, terwijl het grootste deel inmiddels werk heeft gevonden. HEILOO - Foresters E6 is na een sterke en spannende competitie op het laatste moment kampioen geworden in de tweede klasse. Foresters kwalificeerde zich in de najaarscompetitie als één van de laagste voor de poule waarin het vanaf januari uitkwam. De vele en fanatieke trainingen bleken echter vruchten af te werpen. Het team speelde soms oogstrelend voetbal. Van de enige echte concurrent AFC 34 werd een keer gewonnen en werd een keer gelijk gespeeld. Het kampioenschap werd uiteindelijk op doelsal do behaald. Sebas, Stefan, Rik, Lucas, Finn, Jimmy, Max, Roel en EliSe gefeliciteerd met dit mooie resultaat. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 23