Heiloocontact GeldXpert Alkmaar Centrum: bewezen betrouwbaar Geen krant ontvangen? Meer informatie? Kom langs! 18 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Verkeer Van links naar rechts Janneke Bakker, Jeroen Bruin, Femke Bloksma, Remco Steijlen en Gladys Moniz. - Bel donderdag tot 15.00 uur 0226-331020 (Rodi Verspreiding bv) 18 JUNI 200 UITKIJKPOST Voor meer informatie bent u van harte welkom op het gemeentehuis van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uuur. Beheer Open Ruimte is open van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur en zaterdag tussen 09.00 en 12.00 uur. Tijdelijke afsluiting en rijhoogtebeper- king Heerenweg Het college van burgemeester en wet houders heeft besloten tot: - het sluiten van de Heerenweg ter hoogte van de kermistent voor gemotoriseerd en fietsverkeer tijdens de kermis-uren van 3 tot en met 6 juli 2008. Dit wordt kenbaar gemaakt door gebodsborden "gesloten voor alle motorvoertuigen en fietsen" (ver keersborden C12 en C14 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990) te plaatsen aan het begin en eind van de ker mistent op de Heerenweg. De gemeente heeft deze maatregel genomen omdat de weg vrij dient te worden gehouden voor de kermis. Het college van burgemeester en wet houders heeft tevens besloten tot: - het instellen van een tijdelijke rij- hoogtebeperking vanaf drie meter op de Heerenweg ter hoogte van de kermistent van 3 tot en met 6 juli 2008. Dit wordt kenbaar gemaakt door het bord waarop de toegestane rijhoogte wordt aangeduid (C19 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990) te plaatsen aan het begin en eind van de kermis tent op de Heerenweg. De gemeen te heeft deze maatregel genomen omdat over dit gedeelte van de Heerenweg een tent staat die de doorrijhoogte beperkt. Ter inzage Deze besluiten liggen sinds 11 juni gedurende zes weken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Bezwaar Indien u het niet eens bent met dit besluit kunt u, binnen zes weken na de dag van deze publicatie, een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethou ders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzienin- v genrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer 072 535 66 66. www.heiloo.nl Hypotheken, pensioenen en verzekeringen. ledereen krijgt er mee te maken. Maar zodra de bedragen, dekkingen en polissen aan bod komen, begint bet bij de gemiddelde Nederlander al snel te duizelen. Er is een weTeld aan mogelijkheden en de keuze is zwaar. Want je kiest niet alleen voor nu, maar juist ook voor later. Om in het woud van financiële diensten de goede beslissingen te nemen, stappen veel mensen naar een financieel adviseur. De tussenpersoon die je op weg kan helpen, de beste mogelijkheden voor je op een rij zet en de ingewikkelde materie verandert in begrijpelijke taal. Toch heb je ook dan een belangrijke keuze te maken, want naar welke financieel adviseur ga je toe? Door de recente ophef over woekerpolissen en provisie-gedreven advies zijn mensen huiverig geworden. Is je financiële situatie wel in betrouwbare handen? Keurmerk Financiële Dienstverlening GeldXpert Alkmaar Centrum biedt een totaalconcept op het gebied van financiële diensten, zowel voor particulieren als bedrijven. Het is in 2004 begonnen als de ambitie van ÉÉn man om de klant centraal te stellen en inmiddels uitgegroeid tot een bloeiend bedrijf met zeven medewerkers en een grote, tevreden klantenkring. Om te bewijzen dat 'de klant centraal stellen' geen grootspraak is, heeft GeldXpert Alkmaar Centrum onlangs het Keurmerk Financille Dienstverlening verkregen. Dit keurmerk wordt toegekend aan kantoren die de consument voorop stellen in de advisering over financille producten en daarbij deskundig, integer en onafhankelijk te werk gaan. De Keurmerkhouders worden regelmatig door een onafhankelijke stichting gecontroleerd en moeten zichtbaar en meetbaar aan hoge eisen voldoen. In Alkmaar zijn er tot nu toe slechts vijf bedrijven aan wie dit keurmerk is toegekend. GeldXpert Alkmaar Centrum is er op gericht een langdurige relatie met de klant op te bouwen, waarbij hypotheken, verzekeringen, sparen, beleggen en pensioenen in onderlinge samenhang worden bekeken. Alleen door naar het totale plaatje te kijken, kun je de beste beslissingen nemen. Ze hebben immers allemaal te maken met je financiële bestedingsruimte en kunnen daarom eigenlijk niet los van elkaar worden gezien. Digitaal dossier De dienstverlening stopt niet na het advies en de handtekening. Ook nadat de beslissingen zijn gemaakt, blijft het belangrijk je financille situatie regelmatig onder de loep te nemen. GeldXpert neemt op dat vlak veel werk uit handen. Alle gegevens worden opgeslagen in een digitaal dossier. Dit stelt GeldXpert in staat om elke twee jaar een hypotheekcheck te doen en jaarlijks je verzekeringsportefeuille tegen het licht te houden. Bij belangrijke veranderingen kan met ÈÈn druk op de knop worden opgezocht voor welke klanten dit van belang is, zodat je altijd snel en simpel over de juiste informatie beschikt. Het digitale dossier is ook toegankelijk voor de klant, via internet. Geen g'estoei met uitdijende multomappen vol polissen, voorwaarden en mutaties, maar digitaal, overzichtelijk en bereikbaar. En dat 24 uur per dag, zeven dagen per week en waar ook ter wereld. Ga je tijdens een vakantie in Zuid- Afrika onverwacht duiken en wil je weten of je reisverzekering daar voorwaarden aan stelt? Met een internetverbinding en je digitale polispas ben je zo op de hoogte. Persoonlijke aandacht Automatisering en digitale dossiers zijn prachtig, maar het blijven hulpmiddelen. Uiteindelijk is persoonlijke aandacht datgene waar het om draait. Als het om geld gaat, wil je iemand die bereikbaar is en al je vragen serieus neemt. Iemand die uitdaging ziet in elke financiële situatie, ongeacht de grootte van je portemonnee. Een kantoor waar je makkelijk binnenloopt, maar waar je ook heen kunt bellen om iemand bij jou thuis langs te laten komen. GeldXpert biedt die persoonlijke aandacht. En dat dit wordt gewaardeerd, blijkt wel uit het feit dat de klantenkring vrijwel alleen door mond-tot-mond reclame enorm gegroeid is. Hypotheek Infodag Veel (jonge) mensen willen graag een huis kopen, maar zijn bang dat ze de hypotheek niet op kunnen brengen. Speciaal voor hen organiseert GeldXpert een Hypotheek Infodag. De laatste jaren zijn er steeds meer regelingen door banken, het rijk en de gemeentes in hjet leven geroepen om doorstroom op de huizenmarkt te stimuleren. Borgstellingen, subsidiemogelijkheden en koopgarantwoningen bieden mogelijkheden waarvan de meeste mensen niet op de hoogte zijn. Wil je zelf ontdekken hoe GeldXpert werkt, kom dan langs op zaterdag 21 juni tussen 9.00 en 15.00 uur. Wellicht komt niet alleen je droomhuis binnen handbereik, maar win je ook nog een Boretti Outdoor Kitchen ter waarde van 950,-. Zuidiveste' yenZuidweMe "enen dee!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 18