Goud voor Heiloose Triffis springsters SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Terriërs MadDogs Toernooi: Een weekend lang lekker los Clubkampioenschap Tafeltennisvereniging Nederlandse kampioenschappen in Hoogezand Open jeugdviswedstrijd in Limmen Familie de Boer succesvol bij Funakoshi-Cup LIMMEN/HEILOO - Tafeltennisvereniging Limmen- Heiloo hield op vrijdag 6 juni het clubkampioenschap. Er werd op een sportieve en gezellige wijze gestreden om het kampioenschap. Het toernooi was opgedeeld in een jongere en een oudere leef tijdscategorie. De jongere tafelten nisspelers speelden in één grote poule. Alle deelnemers hadden punten verzameld maar het waren uitein delijk Billie Wright (eerste) en Shauny de Goede (tweede) die de prijzen wonnen. Bij de oudere jeugd was het span nend omdat er veel kanshebbers voor de prijzen waren. Iedereen speelde eerst een aantal wedstrij den in verschillende poules. De halve finalisten waren 4. Thomas van der Graaf, 5. Brian de Goede, 6. Rebecca Kool en daarna Frank Kleef, Barry Timmer en Jan Castricum. Er waren na de halve finale nog drie kanshebbers op een overwinning. Frank Kleef en Barry Timmer wonnen na een zware strijd bei den van Jan Castricum. Uiteindelijk was het Frank die in de wedstrijd tegen Barry de titel definitief naar zich toe trok. Volgend seizoen heeft iedereen weer een kans om te spelen voor het clubkampioenschap. HEILOO - In het weekend van 13,14 en 15 juni vond het MadDogs Toernooi bij de Terriërs plaats. Dit toernooi, georganiseerd voor de A- teams, is een evenement waar eigenlijk niets te gek is, waar records sneuvelen, meters bier wordt geschonken, s nachts regendansen worden opgevoerd, je de kat een dagje mag laten overkomen en je vooral je moeder thuis moet laten. Een evenement, zoals de website belooft, waar de deelnemers 'een toernooi zullen meemaken, dat door het thuisfront niet zal worden geloofd'. Maximaal twintig teams namen met hun tentenkamp bezit van het hockeyterrein en beleefden er drie heerlijke lange dagen vol maffe spelletjes, feesten, eten, lui eren én, je zou het bijna vergeten: hockey! Foto: Mari0 Sacksioni TRAMPOLINESPRINGEN HEILOO - Afgelopen zaterdag en zondag werden, in Hoogezand, de Nederlandse Kampioenschappen trampoline springen gehouden. Uit Heiloo springen veel meisjes en jon gens bij trampolinevereniging Triffis in Alkmaar. Zaterdag was de .wedstrijd voor de B en C lijn. Voor Triffis kwamen hiervoor in de C-lijn Inge de Moor en Jolien Klamer uit en Tim de Moor in de B-lijn. Tim en Jolien sprongen zich individueel naar een tweede plek toe. Bij het synchroonspringen kwa men Jolien en Inge in actie en samen veroverden zij de eerste plaats. Zondag was de dag voor de A-springers/sters, waar Nadia Keijzer en Pascal Wiebering in actie mochten komen. Voor Nadia en Pascal was het spannend, want zij moesten als synchroonpaar hun titel verdedigen. Uiteindelijk behaal de het paar een plaats in de finale, waar zij een prachtige oefening he ten zien, die beloond werd met een gouden plak. Bij de individuele wed strijden lukte het deze springsters ook om een plek in de finale te ver overen. Nadia sprong in de finale een prachtige keus en kwam uitein delijk op een vijfde plek terecht. Pascal moest als allerlaatste spring- ster springen en hield haar zenuwen goed in bedwang. Ze sprong een prachtige oefening die goed beloond werd. Met overmacht werd zij eerste. Ze mag zich nu een jaar lang, bij de junioren, Nederlands Kampioene Trampolinespringen noemen. LIMMEN - Zondag 22 juni houdt de jeugdvisclub van Limmen een vrije viswedstrijd voor de jeugd van Limmen, Castricum en Akersloot. Het viswater is het Stet in Limmen. Om 13.00 uur wordt verzameld bij het haventje aan de Achterweg. De wedstrijd begint om 13.30 uur, en duurt vijf kwartier. Na afloop is er bij zwembad Dampegheest een prijsuitreiking. Er is voor iedere deelnemer prijs. Voor de grootste vis is er een speci ale prijs en de hoofdprijs, een echte bokaal, is voor de visser die de meeste vis heeft gevangen. De deelnemers mogen vissen met één hengel met één enkele haak. Informatie: Peter van der Heijdt, tel. 072-5051056, of René Levering, tel 072-5054175', tussen 18.00 en 19.00 uur. Vooraf opgeven is niet nodig. Deelname is gratis. HEILOO - De karateka's van Funakoshi uit Heiloo waren zondag 15 juni zeer succesvol bij het toer nooi om de Funakoshi-cup in de Alkmaarse Hoornse Vaart. Temidden van 370 deelnemers van 23 clubs uit alle delen van het land leverde vooral de familie de Boer een topprestatie. Vader Rob legde beslag op de eerste plaats bij de senioren, zoon Fabrice was goed voor goud in de klasse 14-15 jaar en dochter Orsine veroverde de tweede plaats bij de 10- en 11-jarigen. Andere prijswinnaars uit Heiloo waren Reger en Berend Blok en Paul Slattery. Komend weekend staan de karateka's voor de volgende opgave, wanneer het seizoen wordt afgesloten met de handexamens. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 25