Wielrennen en skeeleren tijdens Ronde van Limmen Zware tijden bij Foresters handbal Tannes Toernooi bij TV 't Vennewater Rotary Club Heiloo organiseert de PCC Maalwater Run SPORT 25 Vereniging houdt met moeite hoofd boven water Ronde uitgebreid met een skeelerclinic op zaterdag De opbrengst gaat naar Timmerdorp Heiloo en stichting Bista pa Otro Sport en beweging is belangrijk voor jongeren INGEZONDEN MEDEDELING U ITKIJ KPOST 25 JUNI 2008 HEILOO - Het thema is Frankrijk: de kantine, terras en tennisbanen zijn als vanouds gezellig aangekleed door de commissieleden. Franse vlaggen, flessen wijn op tafel met een echt Van der Steen/Zwemmer etiket, knoflook- strengen aan de tenten, overal geurende lavendel, diverse Franse auto's waaronder een klassieke Citroen SM en door een enthousiast lid op schaal gemaakte Eiffeltoren. Alles is tot in de kleinste details uitgewerkt. Kom gerust langs op tennispark 't Vennewater om de spannende partijen te bekijken of voor een kopje koffie, thee, glas wijn of bier. Tevens is er op woensdagavond wijn proeven, traditioneel voor de Fransen met Dj Steve. Vrijdag is de feestavond, met de muziek formatie Full Circle. De finales wor den gespeeld op Zondag 29 juni. Van der Steen Autobedrijf Heiloo en Zwemmer Automaterialen zijn dit jaar weer de hoofdsponsors. Verder wor den alle subsponsors bedankt voor hun bijdrage. Kijk, ook op www.TANnES.nl voor uw speelschema en de agenda. WIELRENNEN LIMMEN - Zaterdag 9 augustus en zondag 10 augustus zal de zevende editie van de Ronde van Limmen worden gereden. Vorig jaar is het programma uit gebreid met skeeleren en dat bleek een schot in de roos. De leden van de Limmer IJsclub maakten dankbaar gebruik van deze unieke gelegenheid evenals andere skeelerliefhebbers uit en van buiten Limmen. Ook de skeelerprestatie- ronde voor de basisschooljeugd was een succes. De organisatie werd overvallen door de toestroom van deelnemer- tjes op het laatste moment. De erva ring met het skeeleren heeft het stichtingsbestuur doen besluiten het programma voor de Ronde van Limmen uit te breiden met een skeelerclinic op zaterdag 9 augustus. Met de skeelerclinic wordt beoogd om met name de jeugd te interesseren voor sport- deelname, maar ook ouderen kun nen er aan deelnemen. Het pro gramma ziet er als volgt uit: Zaterdag 9 augustus: Skeelerclinic met van 14.00 tot 14.30 uur skeelerinstructie in de Burgerij, 14.30 tot 16.30 uur skee lerpraktijkles op het parcours, 16.30 tot 17.00 uur, nabespreking met opgenomen videobeelden. Zondag 10 augustus Ronde van Limmen: 11.30 uur skeelerpresta- tieronde voor de basisschooljeugd, 12.00 uur skeelerprestatie-wedstrij dronde voor jongeren en volwasse nen, 13.00 uur B-wielrenners over vijftig kilometer, 14.30 uur recrean ten wielerwedstrijd, 16.00 uur wiel renners Elite en amateurs A over 85 kilometer. Wieler-skeelerbal in de Burgerij: 18.00 uur optreden zang en/of muziekgroep, 18.30 uur voor ronde Prestatiemeeting voor LOV- ploegen, 19.30 uur optreden zang en/of muziekgroep, 19.50 uur finale Prestatiemeeting voor LOV-ploegen, 20.30 uur loterij (gratis lot voor iedere aanwezige). Aanmelding voor de skeeleracti viteiten en de Recreantenwedstrijd kan bij Elly Koot tot 1 augustus, Dusseldorperweg 15, Limmen, tel. 072-5052898, e-maü qjm.koot@quicknet.nl of met het inschrijfformuher dat kan worden ingeleverd bij Elly Koot en bij Bakkerij Bakker, Vuurbaak 3. Leden van de Limmer IJsclub worden voor de skeeleractiviteit col lectief aangemeld en hoeven dus niet te reageren. Aanmelding voor de B-rijders en Elite-Amateurs A wedstrijden is voorbehouden voor KNWU-licentiehouders en geschied via de website van de KNWU. HANDBAL HEILOO - Het zijn zware tijden in handballand, net niet geplaatst voor het EK en vere nigingen die het hoofd net boven water kunnen houden met dank aan de vrijwilligers. Voor de handbalafdeling van Foresters zijn ook zware tijden aan gebroken. Het dames 1 team gaat samen met CSV uit Castricum om toch tot voldoende handbalsters te komen. Voor de jeugd van Foresters zijn er genoeg mogelijkheden en uit dagingen om over enkele jaren weer eindexamenvak kunnen hebben, een extra uitdaging te geven. Iedereen kan zich inschrijven voor één van de drie afstanden; twee, vier en tien kilometer. Inschrijving van scholieren tot 12 jaar kost 1,50, voor jeugd van 12 tot 16 jaar is dit 5,- en voor deel nemers boven 16 jaar 7,50. Voor ondernemers en bedrijven uit Heiloo en omgeving is er voor de tien kilometer een apart klasse ment; de Businessloop. Hieraan is een speciaal VIP arrangement ver bonden. Een bedrijf kan met een team van maximaal vijf deelnemers meedoen voor 75,-. Iedere deelne mer ontvangt na afloop een leuke herinnering. Men kan zich nu al inschrijven via maalwaterrun@xs4all.nl. Meer informatie zal binnenkort te vinden zijn via de website www.maalwaterrun.avtrias.nl, het programmaboekje, de posters en flyers. We hopen, dat het een gezel lig dorpsfestijn zal worden, met veel pubhek langs de kant van het par cours." De meisjes van Foresters handbal zoeken met spoed trainers, zodat er weer kans is op een sportieve toekomst. Eigen foto HARDLOPEN HEILOO - Op zondag 7 septem ber zal de PCC Maalwater Run gehouden worden, georgani seerd door Rotary Club Heiloo, in samenwerking met atletiek vereniging Trias. Met het thema Beweging hoopt de organisatie zowel jonge scholie ren als bedrijven, recreanten en wedstrijdlopers enthousiast te krij gen om mee te doen aan de hard loopwedstrijd. De opbrengst zal naar twee goede doelen gaan: het Timmerdorp van Heiloo en stichting Bista pa Otro in Curagao. De stichting, opgericht door Pieter Paul Ranzijn en Frem Gonet uit Heiloo zet allerlei maat schappelijk gerichte projecten op voor de jeugd in Curagao. Patrick Kops en Loek Schoenmaker namens Rotary Club Heiloo: ,,De Rotary Club heeft wel iswaar veel ervaring met fundrai- sing, maar nog niet zoveel ervaring met het organiseren van een groot sportevenement. Daarom hebben we de hulp ingeroepen van Trias, die haar medewerking graag ver leent. De Maalwater Run vindt twee weken voor de Dam tot Damloop plaats en is voor wedstrijd- en recreatielopers een prima voorbe reiding hierop. Omdat sport en beweging belang rijk is voor jongeren, richten we ons ook op alle basisscholen van Heiloo en het voortgezet onderwijs, PCC Heiloo. Het PCC heeft haar naam verbonden aan dit sportevenement omdat het haar imago toont als ambitieuze school, die haar leerlin gen wil stimuleren talenten te ont wikkelen en grenzen te verleggen. Bovendien is het een prima gele genheid om de sportief ingestelde PCC-leerlingen uit de speciale sportklassen, die zelfs sport als een zelfstandig draaiend dames 1 te hebben. Bij de jéugd is echter het probleem dat er geen ervaren trai ner is met handbalachtergrond. Er zijn weliswaar voldoende hulp trainers, maar om de meiden op een bepaald niveau te laten acteren komt er toch iets meer kijken dan het enthousiasme van vrijwilligers. Er is een gestage ledenaanwas en dat biedt kansen voor de toekomst, maar dan heeft Foresters trainers nodig! Dus als u zelf interesse heeft of iemand weet, dan graag reactie. Voor informatie kunt u mailen met handbalforesters@gmail. com. De Elite-rijders in de bocht de Kerkweg tijdens de Rond van Limmen in 2007. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 25