Heerlijke visdag voor DVW Heiloo op de Zuidpier van IJmuiden GTH presteert goed op Jong Talent wedstrijd in Haarlem Redelijke vangst op ploegenviswedstrijd Egmonds Luchtpost SPORT 29 Hoogste dan voor Jiu jitsu leraar Dojo t Loo De volgende wedstrijd is een avondviswedstrijd vanuit Den Helder Badminton voor kinderen met prijzen Dames 3 TV Limmen kampioen UITKIJKPOST 25 JUNI 200 TURNEN HEILOO - Zondag 22 juni had den acht meisjes van de B- selectie van GTH uit Egmond- Binnen een jong talentwedstrijd in Haarlem. In de eerste wedstrijd was het de - beurt aan Ruby Zentveld, Anouk Klerk, Niamh Slattery en Raquel Schouten. Deze meiden turnden allemaal een superwedstrijd. Niamh en Anouk komen uit in de zesdee divisie. Zowel Niamh als Anouk turnden bijna foutloos en gingen dan ook met een gouden medaille naar huis. Ruby en Raquel komen in de 7de divisie uit. Raquel behaalde een superscore op sprong door een goed uitgevoer de handstandplat, Ruby het helaas wat steekjes vallen op balk. Raquel en Ruby werden respec tievelijk derde en vierde. In de twee de wedstrijd was het de beurt aan zeven divisie turnsters Margot van der Bent, Nina Lute en Ilona Beukers. De drie turnsters turnden alle maal een goede wedstrijd, dit was ook terug te zien in het eindresul taat. Nina mocht plaats nemen op het hoogste podium (eerste) en Ilona en Margot waren beiden derde. Als extra toevoeging aan deze wedstrijd mochten de turnsters meedoen aan recordpogingen (touwtje springen, handstand staan, kegelen en bosubal). Ook hier was GTH goed vertegen woordigd: Margot behaalde het record met kegelen, Raquel stond het langst van alle deelnemers in handstand, Niamh haalde het record met bosubal en Anouk was niet te stoppen met touwtje sprin gen en dit leverde haar dus ook een record op. Wijckelsma. Hij ving een zeebaars van 53 centimeter, een verbetering van negen centimeter. Rond het begin van de middag werd met de prijsuitreiking bekend dat Roland Klaver de meeste punten bij elkaar had gevist. Met totaal twaalf vissen en een gewicht van 2940 gram werd hij eerste. Tweede werd Harm van Duivenbode met 8 vissen en 3620 gram en derde werd Harry Klaver met 11 vissen en 2600 gram. Op 6 september is er een avond viswedstrijd, vanuit Den Helder. Opgeven kan via www.zeevissen@devroegtewint.nl Uitslagen, foto's en andere info zijn te vinden www.devroegtewint.nl. HEILOO - Met een spetterende demonstratie van zijn vaardighe den slaagde Erik Ekkelenkamp afgelopen zaterdag in Wijk bij Duurstede voor zijn vijfde dan examen Jiu Jitsu. Dit is de hoog ste bereikbare technische graad binnen de budosporten. Met deze vijfde dan behoort deze leraar van Dojo 't Loo tot de absolu te top in Jiu jitsu-land. Deze sport wordt gezien als de meest complete en praktische zelfverdediging ter wereld. Iedere dins dag en vrijdag wordt Jiu jitsu-les gegeven in de dojo aan de Bergeonstraat in Heiloo. Op de foto brengt Erik zijn opponent naar de grond met een vliegende schaar. Foto: Menno Lesterhuis HENGELSPORT HEILOO - Afgelopen zaterdag hebben 14 zeevissers van DVW Heiloo zich prima vermaakt op de Zuidpier van Ijmuiden. Nadat er eerst een flink stuk moest worden gefietst om op de plaats van bestemming aan te komen, hadden de 14 zeevissers zich een mooie plaats toegekend om vervolgens snel de eerste vissen op de kant te krijgen. Aan de binnenkant werden er al snel enkele palingen en een paar mooie tongen op de kant getrok ken. Later op de ochtend werden er vooral aan de buitenkant een flink aantal meestal kleine gullen gevan gen en wat zeebaars. Uiteindelijk met een rustig briesje vanuit zee en een schraal zonnetje werden er totaal 81 vissen gevan gen, waaronder een nieuw record. Nico van Leeuwen maakte een einde aan het al zeven jaar bestaan de record voor zeebaars van Emil DUIVENSPORT EGMOND - Vorige week zater dag klokte Nico Ory de eerste duif van Peronne (323 kilome ter), tweede Henny Liefting, derde Louis Schuit. Zaterdag 21 juni was de vuurdoop voor de jonge duiven, zij werden voor hun eerste wedvlucht gelost in Meer (126 kilometer). Voor de liefhebbers altijd weer een spannend moment, hoe staan ze ervoor, welke wordt m'n eerste en hoe is 't weer. Nico Ory heeft ze in ieder geval in vorm, ook op deze vlucht klokte hij de eerste, tweede Louis Schuit, derde Hans van de Berg, vierde combinatie de Groot Leyen, vijfde Henny Liefting. Op deze dag werden ook de duiven gelost in Blois, een nationale een daagse fondvlucht over ruim 600 kilometer. Hier werden ruim 100.000 duiven tegelijkertijd gelost. Dit moet een machtig schouwspel zijn geweest. Na ruim zeven en een half uur vliegen, arriveerde de eerste duif op 't hok van Jos Pepping. 2. Nico Ory, 3. Hans van de Berg, 4. Henny Liefting, 5. Louis Schuit, 6. Nic Groot, 7. Combinatie de Groot Leyen. Dpnderdag wordt ingekorft voor Chantilly en vrijdag voor Duffel. LIMMEN - Badmintonclub Limmen organiseert op woensdag 2 juli een wedstrijd badmintonnen in Sporthal 'd Enterij in Limmen. De activiteit is bestemd voor kin deren in de leeftijd van 7 tot en met 10 jaar. Wie de sport niet beheerst kan toch meedoen. De ervaren begeleiders van de Badmintonclub leggen de fijne kneepjes van het badmintonnen haarfijn uit. De acti viteit wordt van 14.00 tot 16.00 uur gegeven en georganiseerd in samenwerking met de Jeugdvakantiecocktail. Aanmelden kan bij de Stichting Welzijn Castricum, van 13.30 tot 15.00 uur van maandag tot en met donderdag: tel. 0251-656562 en aan de balie van de stichting van 09.00 tot 10.30 uur, Geesterduinweg 5 in Castricum. winnaar met het grootste gewicht was Theo Minnebo van de Egmonden, met een gewicht van 2050 gram. De grootste vis by de dames werd gevangen door Tineke Mulders. Jeroen van Willigen trad in de voetsporen van opa Jan en ving de grootste vis, een brasem van 48,5 centimeter. Na het eindsignaal van 10.30 uur werd er gewogen en werd koers gezet naar sporthal 't Vennewater voor de prijsuitreiking en de grote verloting. Zie voor uitslagen de rubriek Uitslagen. De heer Sanches zit geconcentreerd langs de waterkant te wach ten tot de vis wil bijten. Foto: Mario Sacksioni HEILOO - Afgelopen zondag 22 juni, verzamelden zich 18 teams van drie personen voor de jaar lijkse witviswedstrijd, ook dit keer bij de vijvers van Plan Oost. Het weer was uitstekend, weinig wind en volop zon, waardoor het al behoorlijk warm was op het verza meltij dstip om 07.15 uur. Vol goede moed werd er vanaf 08.00 uur gevist, al was de vangst wel erg wisselvallig. De persoonlijke LIMMEN - Dames 3 van de vrijdagcompetitie van Tennisvereniging Limmen is kampioen geworden in de derde klasse. Het team bestaat uit: Ineke Commandeur, Jola Bakker, Coby Droog, Annemiek de Haan, Liesbeth Rijs, Willy Poel en Margret Groot. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 29