Jaarmarkt Heiloo dit jaar nog groter Benedictusschool neemt met weemoed afscheid van het schoolgebouw H E I L O O BBQburger.nl 3 INGEZONDEN BRIEF Bestel nu online j BBQ-vlées op en profiteer van de sntroductieaanbied Wandelvierdaagse Heiloo Bij de vele kramen en stands is er van alles te koop Atós Pastoor van Muijenweg UITKIJKPOST 25 jUNI 2008 nieuw nieuw nieuw nieuw nieuw KEURSLAGER nieuw nieuw nieuw nieuw nieuw heeft de afgelopen jaren zijn uiter ste best gedaan om Heiloo als jaar markt op de kaart te zetten, en is er in geslaagd om een kilometer of twee kramen en attracties dwars door Heiloo te plaatsen. Ook nu weer is het gelukt om vele kraamhouders naar Heiloo te krij gen en mee te laten doen aan de langste fun-markt van Noord Holland. Bij de vele kramen en stands is er van alles te kóóp: van droge worst uit Groningen tot de mooiste collectie kleding, van tuin en woondecoraties tot wenskaarten, van Indiaanse kunst tot houtsnij werk uit Azië, van kristal tot speel goed. Het is te veel om op te noe men. Ook voor de kinderen is er deze dag veel te doen. Er staan diverse attracties op de markt en er kunnen poffertjes gegeten worden. Er staat een suikerspin, diverse snackwa gens, een oliebollenkraam en nog veel meer. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,46 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gel den aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: maandag 14.00 t/m 16.00 uur donderdag 14.00 t/m 16.00 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.301 m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.001 m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om,stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijk voor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties:;advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd HEILOO - Woensdag 9 juli staat de jaarmarkt van Heiloo weer dwars door het gehele centrum van het Stationscentrum en de gehele Heerenweg naar Winkelhof 't Loo, waar natuur lijk ook nog eens de wekelijkse warenmarkt staat. Deze jaarmarkt is uniek door de combinatie van de wekelijkse warenmarkt en de jaarmarkt, met ook nog eens vele ondernemers uit Heiloo die deze dag aangrijpen om zich ook te laten zien bij het vele pubüek wat de markt bezoekt. Het wordt dit jaar nog grootser met het gerenoveerde stationsge bied als start en finishplaats voor de vele regio bezoekers die de markt bezoeken en gebruikmaken van het openbaar vervoer. De organisatie De Uitkijkpost-verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. De gemeenteraad erkent dat in het Stationscentrum de verstedelijking via de toegestane bouwhoogte greep heeft gekregen op dit gebied. Daarom was het mooi dat de raad de plannen van het college voor de Pastoor van Muijenweg ging bijstellen en dat de vierde bouwlaag werd geschrapt. De burger tevreden, zou men denken, maar de politiek had nog een verras sing voor de bevolking in petto. Weliswaar werd de vierde bouwlaag geschrapt, maar het college kreeg van die partijen wel de ruimte om - als het architectonisch tot een mooi gebouw zou leiden - er vier bouwlagen van te maken. Dus eerst ben je tegen, maar als het kennelijk een mooi plan (lees euro's) oplevert, dan mag vier bouw lagen en de daarbij behorende verste delijking wel. Alleen Heiloo 2000 was consequent, door onder alle omstan digheden tegen die vierde bouwlaag te zijn. Van de politiek verwacht je duidelijkheid, maar de raad van Heiloo heeft laten zien dat men zich niet consequent durft uit te spreken tegen het weren van vier bouwlagen in het dorp. M. J.M. Pieters Heiloo HEILOO - Versierde straten, zon en muziek: vrijdag genoten drieduizend wandelaars van hun bezoek aan Heiloo. Op de derde dag van de Alkmaarse Wandelvierdaagse deden de 7,5, de 15 en de 25 kilo meter het dorp aan. Op het Looplein was een stempelpost, wandelaars konden er hun blaren laten verzorgen of op een bankje genieten van zon en muziek. Er was veel belangstelling voor de kapel van Onze Lieve Vrouw ter Nood en het Witte Kerkje, die speciaal voor de vierdaagse geopend waren. Niet alleen wandelaars uit Alkmaar en omgeving liepen mee. Ook Ajay Pant en zijn vrouw Suman B. Pant- Singh, van Stichting Veldwerk - Cross Borders uit Kathmandu, Nepal liepen mee. Zij waren op werk bezoek in Nederland, en de Wandel Vierdaagse Alkmaar was daar onderdeel van. Foto: Mario Sacksioni HEILOO - Vrijdagavond kwa men op de Benedictusschool in Heiloo kinderen, ouders, oud leerlingen, oud directeuren en buren samen om onder het genot van een hapje en een drankje herinneringen aan voorbije (school) tijd op te halen. Het schoolorkest, in 1971 opge richt door de heer T. Maas werd door juf Marianne Overmeer voor één keer omgetoverd tot een sloop- orkest. Radio Noord Holland mocht getuige zijn van een generale repeti tie waarbij kinderen letterlijk hun 'instrument' uit het gebouw naar buiten sleepten en de andere kinde ren begeleidden tijdens het zingen van het afscheidsbed: 'Dag goeie oude school'. De orkestbak bestond uit lameben, deuren, prullenbak, kapstokhaken, boekensteunen, laat jes en kastjes. In de afgelopen week hebben de kinderen de muren van gangen en klaslokalen omgetoverd tot kunstwerken. Er was naast een toekomstlokaal ook een herinne ringslokaal ingericht met onder andere stukjes uit de Uitkijkpost uit 1976 in verband met de viering van het eerste lustrum. Het hoogtepunt van de avond was het moment dat oud directeur en oprichter van de school de heer T. Maas onder toezicht oog van zijn opvolger Aldert Duijnmeijer en hui dige directrice Theresia Ruijter- Winder het gebouw dat in 1971 door hem werd geopend, nu ook officieel mocht afsluiten. ADVERTENTIE Vrijdagavond kwamen op de Benedictusschool in Heiloo kinderen, ouders, oud-leerlingen, oud direc teuren en buren samen om onder het genot van een hapje en een drankje herinneringen aan voorbije (school) tijd op te halen. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 3