Nieuwe gemeentegids helemaal actueel Duurzame Dinsdag 2008 Activiteiten in strandbibliotheek CORSO Fietsen voor onderwijs in Burkina Faso regio 17 BIOSCOOP RESERVEREN: 0251-652291 www.corsobioscoop.nl Programma 17 juli t/m 23 juli 2008 "Mamma Mia!" "Narnia: Prince Caspian"(0V) "Funny Games U.S." "Kung Fu Panda" (NL) "Hoe overleef ik mezelf?" Alcomobilist Muzikale klanken met David Patanjali Samson op het strand Ontwerp je eigen badpak of zwembroek in de strandbibliotheek REGIO - In de gemeente Castricum is deze week begon nen met de verspreiding van de Gemeentegids 2008-2009. Inwoners ontvangen vóór 1 augustus deze nieuwste gemeentegids, met daarin opge nomen de afvalkalender en plattegronden. Ook bevat de gids actuele infor matie over de tijdelijke huisvesting van gemeente Castricum. N$t als vorig jaar staat informatie over sporten in de gemeente, lokale cul tuur en sociale informatie, in aparte katernen ondergebracht. Uiteraard bevat de gids de nodige informatie en adressen op het gebied van gemeente, economie, wonen, leven, vrije tijd en gezondheid, alles over zichtelijk gerangschikt. Op www.castricum.nl is de meest actue le versie van de gemeentegids te vinden. Deze digitale dienst is voor zien van interactieve cartografie, zodat het gezochte adres tevens in een plattegrond wordt getoond. De gemeentegids wordt niet bezorgd bij bewoners die via een sticker hebben aangegeven geen ongeadresseerd reclamedrukwerk te willen ontvangen (ja/nee of nee/nee sticker). Zij kunnen de gids afhalen op het gemeentehuis in Castricum, de gemeentelijke locatie in Limmen en bij de bibliotheken in Castricum, Limmen en Akersloot. De gemeentegidsen worden ver spreid in de periode van 10 tot en met 31 juli. Wie na 1 augustus nog geen gemeentegids in de bus heeft lig gen, kan dat melden bij de receptie van het gemeentehuis. Daar is de gids ook af te halen. REGIO - Op de eerste dinsdag van september is het weer Duurzame Dinsdag. Iedereen kan kandidaten voordragen voor de eerste Duurzame Lintjes en zelf nieuwe duur zaamheidinitiatieven aanmel den voor in het Duurzame Koffertje. Dien een duurzaam initiatief of idee in! Iedereen kan weer initiatie ven en ideeën indienen. Alle initia tieven die duurzaamheid bevorde- ADVERTENTIE donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 19.00 21.30 uur zondag, maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag, dinsdag woensdag 20.00 uur donderdag 20.00 uur maandag 20.00 uur donderdag vrijdag 14.00 uur zaterdag 14.00 uur zondag 15.00 uur woensdag 14.00 uur 14.00 uur vrijdag 14.00 19.00 uur zaterdag 14.00 19.00 uur zondag 15.00 uur woensdag 14.00 uur Dorpsstraat 70 Castricum Tel. 0251 - 65 22 91 ren zijn welkom, met dit jaar bijzon dere aandacht voor de thema's water en mobiliteit. De initiatieven worden verzameld in het Duurzame Koffertje dat op Duurzame Dinsdag - 2 september - wordt aangeboden aan een vertegenwoordiger van het kabinet. Elk initiatief maakt kans op een prijs waarmee het een extra impuls kan krijgen of gestart kan worden. Dien uw initiatief in op www.duurzamedinsdag.nl! Nomineer kandidaten Duurzaam Lintje! Kent u iemand die zich al jaren sterk maakt voor een duurzame wereld? En wilt u deze persoon in het zonnetje zetten? Dat kan! Nomineer uw kandidaat voor een Duurzaam Lintje op www.duurza- medinsdag.nl Lokale Duurzame Dinsdag Naast een landelijke Duurzame Dinsdag houdt de gemeente Castricum op 16 september een lokale Duurzame Dinsdag. Op deze dag wil wethouder Portegies specia le aandacht geven aan bijzondere initiatieven uit de gemeente Castricum. Ook krijgen Castricumse kandidaten het Groene Lintje uitge reikt. Initiatieven en kandidaten voor een lintje die u via de lande lijke organisatie doorgeeft, komen vanzelf ook bij de gemeente terecht. EGMOND - Vrijdag 11 juni rond 21.00 uur kwam bij de politie de melding van een automobilist, die onverantwoord reed. De politie heeft de man, een 29-jarige man uit Egmond-Binnen aangehou den. Hij had ruim vier keer de maximaal toegestane hoeveelheid alcohol (930 ug/1) gedronken. Hij kreeg een proces-verbaal en zijn rijbewijs werd ingenomen. Op zondagmiddag 27 juli lezen ze bij de strandbibliotheek voor aan de allerkleinsten. Bekende, mooie, lieve en spannende verhalen worden verteld aan de hand van prachtige afbeeldingen. Eigen foto REGIO - Op woensdag 23 juli is er van 16.00 tot 18.00 uur live muziek bij de strandbiblio theek. Met behulp van verschil lende instrumenten zorgt David Patanjali Samson voor zomerse klanken op het strand. Hij doet, zoals hij zelf zegt, aan 'fingersteeldrums' en hij bespeelt diverse slaginstrumenten. Een muzikale en gezellige middag bij de strandbibliotheek! Dus kom kijken en luisteren. Op zaterdag 26 juli kun je bij de strandbibliotheek je eigen badpak of zwembroek ont werpen. Alle deelnemers aan deze 'ontwerpwedstrijd' krygen een vel met daarop een zwembroek of een badpak. De kinderen kunnen met stiften, potloden en andere materialen aan de slag om hun badpak of zwem broek zo mooi mogelijk te versie ren. Voor alle deelnemers is er een presentje maar de drie allermooiste ontwerpen krijgen een prijs. De wedstrijd begint om 14.00 uur. Voorlezen met vertelplaten Wil je een mooi verhaal horen? Op zondagmiddag 27 juli lezen ze bij de strandbibliotheek voor aan de allerkleinsten. Bekende, mooie, lieve en spannende verhalen wor den verteld aan de hand van prachtige afbeeldingen. Vanaf 14.00 uur kunnen kinderen tot 6 jaar komen kijken en luisteren in de strandbibliotheek.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 15