Albert Heijn, Rosendaal 95, Heiloo. Haal hief Advertorial Woensdag 9 juli is de nieuwe Albert Heijn aan de Rosendaal 95 geopend. Om 18.00 uur gingen de deuren open en kon het genieten beginnen! Dagelijkse en bijzondere boodschappen, heerlijke wijnen, vers in overvloed... Aan het bekende assorti ment zijn ruim 1.500 nieuwe artikelen toegevoegd, van heel veel bekende A-merken, het AH Huismerk, AH Biologisch, AH Excellent en Euro Shopper. Verder heeft uw Albert Heijn veel voordeelverpakkingen en elke week ruim 400 aanbiedingen! Bij Albert Heijn kunt u het zo bijzonder en betaalbaar maken als u zelf wilt. Veel van uw buurtgenoten hebben dat al ontdekt. "Ik kan hier alles kopen wat ik wil." "Onze klanten zijn enorm positief." "Ik kom lekker bij jou!" "Ze hebben veel bijzondere dingen." "Ik hou van winkelen!" "Mijn zoon moet ook hierheen." l 6 JULI 2008 UITKIJKPOST Nóg meer keuze, voordeel en service in uw nieuwe Albert Heijn-winkel! Corine en Lisanne, moeder en dochter, staan bij het gebak. Dat vinden beiden natuurlijk een fijne afdeling, want er zijn allerlei vers gebakken lekkernijen te krijgen. Het is voor Lisanne dus misschien wel gunstig dat haar moeder nooit een lijstje maakt: "Ik kan hier alles kopen wat ik wil, dus ik koop alles wat ik nodig heb. En soms nog wel wat meer dan dat!" Een nieuwe winkel en een nieuwe werkgever, het is natuurlijk wel even wennen voor Joke, medewerkster van de servicebalie. "Je bent niet een, twee, drie over, maar we zijn gelukkig goed ingewerkt", zegt ze. En iedereen is enthousiast Niet alleen haar collega's, van wie ze er veel al heel lang kent, maar ook de klanten: "Ik krijg enorm positieve reacties over de winkel en het assortiment, maar ook over bijvoorbeeld de AH Bonus kaart, die veel mensen nog niet kenden. We nemen dan ook ruim de tijd om alles goed uit te leggen." Doris zit achter haar kassa. Ze kan vanaf daar goed bekijken hoe de winkel is veranderd en spreekt natuurlijk veel klanten. "Het is nieuw en heel anders, maar heel mooi", vindt ze. Ze mist de oude sfeer nog een beetje, maar de nieuwe winkel is ook heel gezellig. En haar klanten? Die zeggen vaak: "Ik kom lekker bij jou!". Doris is een bekend gezicht net zoals veel andere collega's. Een nieuwe winkel dus, maar toch met een vertrouwd gevoel. Doris' klanten zijn positief. En Doris zelf? "Het komt vast wel goed!" Mensen die houden van koken zijn in deze winkel aan het goede adres,, denkt Inge. "Ik sta er echt van te kijken. De winkel is heel ruim en overzichtelijk en ze hebben veel bijzondere dingen." Inge houdt vooral ook van oosterse gerechten en ook daarin is een ruime keuze. En laat nou net de nasi-mix in de Bonus zijn... Bij de koffie staat Paul. Hij heeft net een kopje genomen. Een mooi moment om even te pauzeren: "Ik ben me rustig aan het oriënteren. Het is een mooie, overzichtelijke winkel. Ik vind het hier fijn boodschappen doen. Ik hou namelijk van winkelen, ook al ben ik een man! En zo'n kopje koffie is aan mij wel besteed." Komend weekend heeft hij een bijzondere avond, waarvoor hij eens even lekker gaat kokkerellen. Daar houdt hij van: "het wordt tilapia met Italiaanse kruiden. Dat valt vast in goede aarde." Diny en Gülpin zagen het meteen al toen ze binnen kwamen: de versafdeling.-Die is prachtig: "Het ziet er allemaal heel verzorgd uit en het is mooi uitgestald", zegt Diny. "Het is alleen wel een beetje druk hier, voegt Gülgin lachend toe. Er zijn nogal wat mensen op de opening van de nieuwe Albert Heijn afgekomen. Maar dat mag de pret niet drukken: "Ik ga tegen mijn zoon zeggen dat hij in het vervolg ook naar deze winkel moet", besluit Diny, "Niet dat hij altijd luistert naar zijn moeder, maargoed...".

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 20