Inwoner Heiloo wint prijs in Dayzers loterij H E I L O O 5 OUD PAPIER KERK DIENSTEN Dayzers verrast Jan Boon met 10.000 euro DIERENBESCHERMING Uit en Thuis in Heiloo UITKIJKPOST 30 JULI 2008 De gelukkige Jan Boon werd door het camerateam 'overvallen' met zijn prijs. Eigen foto Zaterdag 2 augustus: Paulusschool, papier gebundeld neer zetten in de hoek van het Brunogebouw (Buk Buk), op de hoek van de Pastoor van Muijenweg en De Kloosterhof. Tussen 09.00 en 11.00 uur. Tevens huis-aan-huis-actie tussen Pastoor van Muijenweg-Ewisweg-Het Zevenhuizen en de Westerweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verza- melplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur Dinsdag 5 augustus: Base-en softballclub Double Stars Heiloo, huis-aan-huis-actie wijk Centrum tussen Spoorlijn-Kerkelaan- Kennemerstraatweg en Stationsweg incl. de hele Heerenweg, en tevens Kennemerstraatweg (excl. Noord en plan Oost), Kanaalweg, en het buiten gebied aan de zuidkant van Heiloo. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg na 18.00 uur. Maandag t/m vrijdag - Sportvereniging Dojo 't Loo, contai ner bij Bergeonstraat 28. - Stichting Hobbyfarm container bij de Westerzij (Woonheuvel). - De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/ Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tussen 08.45 en 15.30 uur. - Radboudschool, Breedelaan. Van maandag t/m vrijdag tijdens openingstijden school. - De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. - Muziek Dansschool, Het Veld 1tus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks - Papiercontainer bij Sporthal Het Vennewater aan Het Zevenhuizen, beheerd door basisschool Willibrord, basisschool de Zuidwester, sportvereni ging De Foresters, hockeyvereniging De Terriers, base- en softbalcub Double Stars, vogelvereniging Kleurenpracht, tennisvereniging Het Vennewater. - HSy container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw - De Bolder, hoek Kerkelaan/Westerweg. - Container op de parkeerplaats bij zwembad het Baafje. - Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. Protestantse Gemeente Heiloo, Ter Coulsterkërk Zondag 10.00 uur: voorganger ds R.J. Blaauw uit Heiloo. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur ds. v.d Wind H.A. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur Woord- en Communieviering mmv Zomerzingen,- voorganger pastor Paul Jacobs. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: Woord- en Communieviering met Dameskoor, voorganger J. Oiling. Zondag f 0.30 uur Woord- en Communieviering met Herenkoor voorganger J. Oiling. Bezichtiging Witte Kerk Woensdag 6 augustus, 11.00 - 16.00 uur. Orgelbespeling, 12.00-13.00 uur, Hans Stehouwer. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Donderdag 31 juli, 12.00 uur: eucha ristieviering. Vrijdag 1 augustus: Eerste vrijdag 09.00 uur/eucharistieviering Zaterdag 2 augustus: 12.00 uur Eerste zaterdag bedevaart. Priesterzaterdagviering, programma: 11.30 uur: biechtgelegenheid/ rozen krans, 12.00 uur: gezongen H. Mis met koor, 14.15 uur: stille aanbidding, 15.00 uur: lof. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: Eucharistieviering, geen koor, voor ganger oud Vicarus G. Geukers. Zondag 09.15 uur Woord- en Communievierng met Spontaan Vakantiekoor, voorganger pastor J. Oiling. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld I, Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06-14121138. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072- 5325720. Aglow Nederland, afd. Heiloo Interkerkelijke wereldwijde organisa tie voor en door vrouwen. Iedere derde dinsdag van de maand (behal ve juli en augustus) bijeenkomst om 09.30 uur in het Open Huis, tegen over de Witte Kerk, 't Loo 22. Info: 072-5335455. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur: Communieviering. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zondag 10.00 uur Eucharistieviering met St. Caecilia. H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zaterdag 19.00 uur: Eucharistieviering met samenzang. Zondag 10.00 uur Communieviering met Soli Deo Gloria. H.Agnes Egmond aan Zee Geen opgave ontvangen Protestanse Gemeente Egmond Egmond Binnen, zondag 10.00 uur: voorganger ds S.H. Ossewaarde. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon- dagsschool. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072- 7510700/ www.ekvriendschap.nl. St. Jacobus de Meerdere Akersloot Zaterdag 19.00 uur: geen viering. Zondag 10.00 uur: Communieviering met dameskoor, voorganger H. Hudepohl. Dierenbescherming, afd. Alkmaar e.o. De Loet 5, Heiloo, tel. 5150071, e-mail: info@dierenbeschermingnhii.nl, www. dierenbeschermingnhnnl Landelijk Meidnummer Dierenmishandeling, tel. 0900- 2021210 (E 0,10/min). Dierenambulance Noord- Kennemerland Alexander Flemingstraat 35, Alkmaar, tel. 5150085, fax 5152701. Alarm nummer: tel. 5150173 (24-uursdienst). Gevonden Groene agapornis, Hogeweg Limmen. Bruincypers gemarmerde poes, linker oog blind, Jan Schuijtlaan Heiloo. Vermist Zwarte poes, mager, 12 jr, Hyper, Kerkakkers Westerweg Heiloo. Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504. HEILOO - Jan Boon uit Heiloo is deze week volledig verrast door een camerateam van Veronica's Trick and Treat. Hij bleek 10.000 euro te hebben gewonnen met zijn lot van Dayzers. Dayzers - onderdeel van de Nederlandse Staatsloterij - lanceer de onlangs een vernieuwde loterij voor mensen die spelen om te win nen. De kans dat je een winnend lot in handen hebt, is levensgroot, want het vernieuwde Dayzers biedt een gemiddelde winkans van een op twee. De gelukkige Jan Boon werd door het camerateam 'overvallen' met zijn prijs. „Een agent kwam bij me aan de deur, omdat er een oplichter in de straat zou lopen die zoge naamd een onderzoek deed naar betalen met de vingerafdruk. Op deze manier maakte hij mensen hun vingerafdruk afhandig. De politie wilde hem op heterdaad betrappen en ze vroegen mijn hulp daarbij", zegt Boon. „Ik kreeg exacte instruc ties wat ik moest doen als de man bij mij aan de deur kwam. Ik moest signalen geven zoals niezen, mijn neus en oor aanraken en een rondje draaien. Niet lang daarna belde de 'oplichter' bij mij aan. Ik speelde alles precies mee en gaf minimaal drie keer de signalen. Maar de agent kwam maar niet tevoorschijn. Uiteindelijk ging de 'onderzoeker' weer weg. Meteen daarna stond de politie op de stoep en vroeg ik de agent waarom hij niet eerder was gekomen. Hij zei dat ik geen signa len had gegeven. Ik riep veront waardigd dat ik wel drie keer de sig nalen had gegeven. Daarna ging alles heel snel. Een cameraploeg sprong tevoorschijn en ik kreeg een cheque overhandigd." De gelukkige winnaar is erg blij met zijn prijs, maar hij büjft nuch ter. „Super dat ik heb gewonnen. Ik speel al jaren mee met Dayzers en nu is het écht raak!" Wat hij precies met het prijsgeld gaat doen weet hij nog niet. „Het is een appeltje voor de dorst. Dus ik neem nog even de tijd om te bedenken waar ik het aan wil besteden," Uit en Thuis in Heiloo is een rubriek van de Stichting Ouderenwerk Heiloo (SOH), waarin een overzicht van activiteiten die, tenzij anders vermeld, plaatsvinden in het Trefpunt, Abraham du Bois- hof 2 in Heiloo. Lotgenoten contactgroep part- nerverlies On dinsdag 5 augustus vanaf 13.30 uur houdt de lotgenoten contact groep partnerverlies voor de 19de keer een bijeenkomst. Het thema van deze middag is 'vakantie'. Hoe hield je vakantie en hoe doe je dat nu? Ga je alleen op vakantie? De deelnemers zullen met elkaar mee rijden naar restaurant Johanna's Hof, Castricum, waar we kunnen koffiedrinken en bij mooi weer mis schien een wandeling kunnen maken. Ook blikken we deze mid dag even vooruit naar de thema's van het naseizoen. We vertrekken vanaf het Trefpunt. Laat u weten of u meegaat en of u eigen vervoer heeft en iemand mee kunt nemen? Voor informatie en aanmelding kunt u bellen met Ida Zoet, ouderen- coach. WonenPlus Heiloo Zelfstandig wonen blijven, dat wil iedereen, zo lang mogelijk. U wilt in ieder geval zelf de keuze maken om in uw eigen huis en in uw vertrouw de omgeving te blijven wonen, ook wanneer u ouder wordt of bijvoor beeld chronisch ziek of gehandicapt bent. Extra zorg en hulp kan dan nodig zijn. In Heiloo en omstreken zijn tal van instellingen en bedrijven die elk een deel van die zorg en hulp kunnen geven. De ervaring leert dat het niet voor iedereen dui delijk is waar informatie over of vraag naar hulp of zorg verkregen kan worden. Hiervoor biedt WonenPlus een oplossing. Voor al uw vragen of bemiddeling voor een kapper, schilder, timmerman of tuinman, er hoeft maar één tele foonnummer gedraaid te worden: 072-5331297. Persoonlijk contact is de kracht van WonenPlus. Alles wat een abonnee nodig heeft om plezierig zelfstandig te kunnen blij ven wonen, kan worden gevraagd aan WonenPlus. Samen met de abonnee wordt dan gezocht naar de beste oplossing voor de vraag of het probleem. Mocht u meer infor matie willen, belt u dan met de coördinator, Gerrie Mencke of met één van de vrijwilligers. Voor wie? WonenPlus is bedoeld voor mensen die ouder zijn dan 55 jaar. Voor mensen met een handicap en chro nisch zieken geldt geen leeftijds grens. Aan WonenPlus zijn abonne- .mentskosten verbonden van 18,- per jaar bij automatische incasso. Dit bedrag is exclusief de kosten van de diensten die vrijwilligers en professionals verlenen Internetcafé In het internetcafé van Stichting Ouderenwerk Heiloo staan vijf nieu we computers met internetaanslui ting. U mag hier gratis gebruik van maken. In dit internetcafé kunt u mailen, iets opzoeken, een print maken, een spelletje doen of oefe nen. Het internetcafé is open van maandag tot en met vrijdag van 09'.00 tot 17.00 uur. Vanaf septem ber is er op dinsdag en donderdag van 14.00 tot 16.00 uur een vrijwil liger. U kunt bij deze persoon terecht voor gratis hulp. Denk bij voorbeeld aan: een helpende hand als het even niet gaat, iets zoeken op het internet, een brief schrijven of e-mailen. Ook wanneer u nog nooit op de computer gewerkt heeft maar wel nieuwsgierig bent, bent u van harte welkom! Het internetcafé is te vinden in de openbare ruimte van het Trefpunt in Heiloo. Yoga-tekenen Eerst worden er oefeningen gedaan om soepel te worden. Dan wordt er geleide-fantasie gebruikt om tot een tekenopdracht te komen. Er worden heel veel ideeën aangedragen, zodat er direct met potlood en papier gewerkt kan worden. De docente HEILOO Stichting Ouderenwerk Heiloo Abraham du Bois-hof 2, 1852 EZ Heiloo, tel. 072-5331297 www.ouderenwerkheiloo.nl e-mail stichting@ ouderenwerkheiloo.nl heeft tien jaar yogales gegeven en geeft momenteel diverse teken- en schildercursussen. Nu een prachtige combinatie van yogales en tekenles. Tekentalent is niet nodig. Voor 20 lessen van twee uur betaalt u 127,50 inclusief thee. De lessen worden op vrijdag gege ven van 10.00 tot 12.00 uur, vanaf 31 oktober, locatie Trefpunt. Maximaal 13 deelnemers. Opgave via machtigingsformulier, aan te vragen via 072-5331297. Vraagt u ook naar ons nieuwe cursusboek.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 5