Open huis bij Fit4Lady Komend weekend HSV Zomertoernooi Badmintonhal krijgt nieuw aanzicht Bridgeseizoen gaat weer beginnen Take 5 Tournament bij De Terriers Jeugdvisclub Samen Beet vist competitiewedstrijd SPORT 21 INGEZONDEN MEDEDELING Voor alle voetballiefhebbers uit Heiloo en omstreken Gebouw aan Zevenhuizen zichtbaar aan renovatie toe Dit jaar is het thema Woodstock gekoppeld aan het internationale toernooi De laatste wedstrijd wordt op 23 augustus gevist bij het Stet in Limmen In de B-groep was Jelle Koot de beste met 16 vissen UITKIJKPOST 13 AUGUSTUS 2008 REGIO - Welke sportschool- past het beste bij jou? Danielle Schuller (46 jaar) uit Heiloo koos voor Fit41ady, de fitnessclub exclusief voor dames. Waarom? ,,Ik wilde aan mijn conditie gaan werken, alleen voel ik mij altijd zo verloren op die grote sportscholen. Fit41ady is echt anders. De sfeer is er persoonlijk, het fitnessprogramma is effectief en afwisselend en duurt per keer maar dertig minuten. Je wordt hier professioneel ontvangen door één van de trainsters en de circuittraining vind ik erg prettig. Je hoeft de appa raten niet in te stellen, er is heerlijke muziek en je traint onder toeziend oog van de trainsters. Je hoeft niet op vaste tijden te komen en hebt tijdens het sporten en ook daarna leuke contacten met andere vrouwen. Bij Fit41ady geen strakke sportpakjes, je mag komen zoals je bent en werkt op je eigen tempo." Het sporten bij Fit41ady doet Daniëlle goed. ,,Ik sport elke week twee maal een halfuur bij Fit41adyv Ik voel me fitter, ben strakker geworden en heb meer uithoudingsvermogen!" Ook zin om te gaan trainen? Loop eens binnen of kom langs tijdens het open huis in september. Fit41ady in Limmen en Alkmaar houden een informatief open huis op zondag 7 septem ber van 11.00 tot 16.00 uur en maandag 8 september van 9.00 tot 20.30 uur. Elke vrouw die zich aanmeldt op deze dagen krijgt een uniek fitness pakket van Intersport Megastore Alkmaar. Fit41ady Limmen (naast Univé), De drie Linden 2, 1906 EM Limmen, 072-5054605 en Fit41ady Alkmaar, Oudorperplein 21, 1823 HA Alkmaar, 072-5208930, informatie of aanmel ding via www.fit41ady.nl. VOETBAL HEILOO - Op vrijdag 15 en zon dag 17 augustus wordt op sportpark het Maalwater voor de 22ste maal het jaarlijkse HSV Zomertoernooi gehouden. De deelnemende clubs zijn FC Uitgeest, Alkmania (uit Oude Wetering), Alcmaria Victrix, Vrone en HSV. Het Zomertoernooi is een vriend schappelijk toernooi voor eerste en tweede elftallen. Alcmaria Victrix uit Alkmaar komt alleen met hun eerste team en Vrone komt alleen met hun tweede elftal. Helaas kan plaatsgenoot de Foresters dit jaar niet van de partij zijn. De toernooi-organisatie van HSV hoopt dat de Foresters er vol gend jaar wel weer bij zal zijn. Vrijdagavond 15 augustus gaat de bal op vier velden om 19.00 uur rol len en komen alle teams tegelijker tijd in actie. Zondag is het vanaf 11.00 uur voetballen voor de twee de teams. Zij spelen dan een duel om de eerste en tweede plaats en om de derde en vierde plaats. Helemaal spannend wordt het wanneer de eerste teams om 14.00 uur hetzelf de programma draaien. Dit jaar is het de 22ste editie van het toernooi dat elk jaar rond half augustus wordt georganiseerd. De nieuwe selectietrainers van HSV Edwin Veenstra en Arjan Huisman, zijn bijna een maand bezig om hun selectie in de vereiste vorm te krij gen voor de voetbalcompetitie die op zondag 7 september begint. Zo'n vriendschappelijk toernooi is natuurlijk een prima graadmeter om te zien hoe de jongens en de teams er voor staan. De toernooi-organisa tie van HSV staat voor goed voet ballen en natuurlijk een gezellig en sportief weekend. Op zondag is er voor de jeugd van Heiloo een grote stormbaan dus kom kijken en mee doen. De toegang is gratis én alle voetballiefhebbers uit Heiloo en omstreken zijn welkom. BADMINTON HEILOO - De badmintonhal aan het Zevenhuizen krijgt een lang verwachte opknapbeurt. De hal, die ruim 25 jaar geleden met een zoals dat nu heet 'burger initia tief' is gebouwd, was zichtbaar aan een grote renovatie toe. Het onderhoud, dat op vrijwillige basis door clubleden van de bad mintonclub werd uitgevoerd, was niet meer toereikend. De gebruikte materialen waren toendertijd afge stemd op beperkt budget en niet op duurzaamheid. Vandaar dat het stichtingsbestuur er nu naar streeft om de noodzakelijke renovaties uit te voeren met een groen- en duurz aamheidsticker. Werden dit voorjaar de ketels vervangen door HR ketels, nu wordt de voorgevel voorzien van HR++ ramen. De Stichting die de hal beheert heeft de afgelopen jaren goed gespaard voor deze kostbare ingrepen. Natuurlijk niet voldoende en dus moest men de boer op voor financiële ondersteuning. Gelukkig vond men bij het VSBfonds een gewillig oor. Dankzij de VSBfonds bijdrage'van circa veertig procent van de gevelrenovatie kan het aan zicht van de hal sterk worden verbe terd of beter gezegd de uitstraling van de hal wordt in overeenstem ming gebracht met de ambities van de badmintonvereniging. De entree van het nieuwe seizoen, dat per 1 september start, is dan al goed inge kleurd en is de volgende stap voor een kleurrijk seizoen aan de bad mintonners zelf. De gevel van de badmintonhal aan Het Zevenhuizen is zichtbaar aan een renovatie toe. Aangeleverde foto HEILOO - Op 10 september start het nieuwe bridgeseizoen van BC Sans Atout. Elke maandagavond wordt er in het Open Huis van winkelcentrum 't Loo in rookvrije zalen gespeeld. Bridgeliefhebbers of zij die het wil len leren, kunnen zich aanmelden bij Paul van Toornburg, tel. 072- 5330903 of Gerrit van der Klis, 072-5111525. Deze heren kunnen u alle informatie verstrekken die u wenst over het bridgen bij BC Sans Atout. HEILOO - In het weekend van 22, 23 en 24 augustus wordt voor de 25ste keer het interna tionale Take 5 Tournament gehouden bij hockeyvereniging de Terriers. Ook dit jaar met weer vele teams uit Engeland en Schotland. Het toernooi begint op vrijdag 22 augustus rond 18.00 uur. Op zater dag en zondag worden overdag hoc keywedstrijden gespeeld, afge wisseld met diverse activiteiten. Dit jaar is het thema Woodstock aan het toernooi gekoppeld. De feesten op vrijdag en zaterdag zullen in die sfeer gegeven worden. Traditie getrouw wordt het toernooi afgeslo ten met de Virgin Olympics. Alle nieuwelingen op het toernooi krij gen een 'ontgroening' te verduren. Dit zorgt altijd voor hilarische tafere len. Voor meer informatie kunt u terecht op wwwtake5tournament.nl. HENGELSPORT LIMMEN - Zaterdag 9 augustus viste de jeugdvisclub van Limmen een competitiewed strijd in het Stet. Het weer was dreigend, met veel wind, waardoor het voor de kinderen erg moeilijk was om nauwkeu rig te vissen. Toch deden de kinderen hun uiterste best en wisten een behoor lijke vangst te bereiken. Totaal wer den er 127 vissen gevangen. Vanwege het slechter wordende weer werd er maar drie kwartier gevist en kwamen de meeste deel nemers nog net droog thuis voor de regen. In de A-groep, de vissers van 11 jaar en ouder, werd Mandy Schouws eerste met 19 stuks. Haar broers Simon met 14 en Sander met 11 stuks maakten het erepodium compleet. In de B-groep was Jelle Koot de beste met 16 vissen. Deze had hij keurig bewaard in zijn nieuwe leefnet. Danielle Schermer werd eervol tweede en Niels Kooy werd met 11 stuks derde. De tussenstand in de A-groep na drie wedstrijden: Simon Schouws heeft als enige drie uitslagen gevist en staat dus bovenaan. Zijn zusje Mandy heeft met een eerste en tweede plek ook uitzicht op de titel. 1 In de B-groep staat Jelle Koot aan de top, met in zijn kielzog broer Gijs en Rob van der Heijdt. Met nog een wedstrijd te gaan kunnen er nog genoeg verschuivin gen plaatsvinden. Iris Droog bij voorbeeld, heeft maar twee uitsla gen, maar wel beide wedstrijden gewonnen. De laatste wedstrijd is op zaterdag 23 augustus, verzame len om 18.30 uur bij het Stet. Zondag 21 september wordt de prijsuitreiking gecombineerd met een koppelwedstrijd. De HSV-selectie heeft zin in de 22ste editie van het Zomertoernooi. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 21