HSV Limmen nieuws Egmond luchtpost Jeugdclubkampioenschappen TV het Vennewater sfeervol en spannend CSV handbal viert 60-jarig jubileum De Nierstichting is jarig. Kadotip: word donateur. SPORT Voorlaatste wedstrijd witviscompetitie in het Stet De eindstand in de witviscompetitie is nog lang niet bepaald Duif vliegt met snelheid van 93 kilometer per uur Naast het tennisspel werden activiteiten georganiseerd rond het thema Western Training bij AV Castricum voor recreatieve lopers Met uw gift komt een toekomst met zo min mogelijk nierziekten en een betere toekomst voor nierpatiënten dichterbij. Kijk op www.nierstichting.nl of bel 035 697 80 55. NIERSTICHTI 'STICHTING UITKIJKPOST 13 AUGUSTUS 200 HENGELSPORT LIMMEN - Zondag 17 augustus wordt de voorlaatste wedstrijd gevist in de witviscompetitie. Viswater is het Stet in Limmen. Er wordt geteld volgens de com- bitelling: een vis staat gelijk aan 25 gram, het gehele vangstgewicht wordt hierbij opgeteld. Vissen met de vrije hengel en aangewezen aass oorten. Opgeven tot vrijdagavond 19.00 uur bij Peter van der Heijdt, tel. 072-5051056 of 06-27872854. Vertrek zondag om 19.00 uur bij Albert Heijn te Limmen. De wedstrijd duurt 2,5 uur. In het Stet zijn op het ogenblik goede wit- visvangsten mogelijk. Hoewel de grotere brasems het af laten weten, is er met kleine vis een prima score op te bouwen. Ook baars kan een bijdrage leveren aan de vangst. De eindstand in de witviscompeti tie is nog lang niet bepaald. Op dit moment gaat Dick Pekel met 13 punten aan de leiding. Direct achter hem Co Bakker (14) en George van der Lindeh (15). De 4de titelkandi daat is Peter van der Heijdt (18). Met een combiwedstrijd en een stukswedstrijd voor de boeg lijkt de rol van de echte gewichtsvissers uit gespeeld en moeten de pikeurs op kleine vis hun slag kunnen slaan. In de B-groep gaat de strijd tus sen Theo van Ewijk (acht punten) en Jan van Willigen (zes punten). Na de verrassende uitslag in het kanaal bij Koedijk, waar van Willigen ruim 7,5 kilo wist te van gen, moet van Ewijk alle zeilen bij- zetten om het tij nog te keren. De uitslag van de gewichtswedstrijd in het kanaal bij Koedijk: A-groep: 1. Jan Walta 7500 gram, 2. George van der Linden 5700 gram, 3. Ron Droog 5200 gram. B- groep: 1. Jan van Willigen 7600 gram, 2. Theo van Ewijk 2800 gram, 3. Sjaak Schoorl 1750 gram. Met deze uitslag is Jan van Willigen zeker van de overwinning in de Limmerpoldercup DUIVENSPORT EGMOND - Het einde van het vliegseizoen komt in zicht, de laatste fase, de nat our over vijf wedstrijdvluchten, is begonnen. 393 duiven van de vereniging werden vrijdagavond bij de duiven van de andere verenigingen in de duiventrailer ingeladen en naar Meer in België gebracht (126 kilo meter). Zaterdagmorgen werden zij gelost, Het werd een snelle vlucht, binnen een kwartier waren alle prijsduiven (99) geklokt. De eerste duif vloog met een snel heid van 93 kilometer per uur naar het hok van Nico Ory, 2. Henny Liefting, 3. Louis Schuit, 4. Antoon Hopman, 5. Paul Hopman en 6. Nic Groot. Vrijdagavond wordt inge- korft voor Bergen op Zoom. tennis v HEILOO - Maar liefsf negentig kinderen hebben de laatste week van de schoolvakantie deelgenomen aan de jeugdclub kampioenschappen van hun ten nisclub. De hele week werd er fanatiek getennist door alle kinderen in de leeftijd van 6 tot en met 16 jaar. Daarnaast waren er elke dag acti viteiten georganiseerd op het tenni spark, waarbij het thema Western was. Zo was de kantine omgebouwd tot een saloon, konden de kinderen op de foto als cowboy of cowgirl; en was er een supergezellige barbecue avond in de saloon, met als toetje een bingo en een karaokeshow. Verder kon men meedoen met ten- nisclinics, een beachvolleyten- nistoemooi en was er een supervol- cano springkussen. Voor de allerkleinste kinderen die nog geen echt partijtje konden ten nissen, waren er prachtige partijen te bewonderen, met vooral op de finaledag veel partijen van een hoog niveau. De nieuwe clubkampioenen zijn Inge Gimbel en Daan Tesselaar geworden. Daan won in de catego rie tot en met 17 jaar alle prijzen, door met zijn broer Jeroen de jon- gensdubbel te winnen en met Viola de Boer de gemengd dubbel. Inge Gimbel won de meisjes enkel tot en met 17 jaar in twee sets van Viola de Boer, wat een knappe prestatie is, gezien haar jonge leeftijd (12 jaar). Daarnaast won ze met Victor Laan (kampioen jongens tot en met 14 jaar) ook het gemengd dubbel tot en met 14 jaar. De hele week werd er getennist door alle kinderen van 6 tot en met 16 jaar. Aangeleverde foto HANDBAL CASTRICUM Handbalvereniging CSV uit Castricum viert het komend weekend het zestigjarig bestaan van de vereniging. De CSV is op 4 november 1948 begonnen met een damesteam op de voetbalvelden aan de Castricumse Zeeweg en heeft zich in de loop der jaren ontwikkeld tot een gezonde vereniging, welke gevestigd is op sportpark Wouterland. Op dit ogenblik telt de vereniging zo'n tweehonderd leden, die ver deeld zijn over zeven dames en heren senioren teams en zes jeugd- teams. Naast de sportieve uitdaging van het handbalspel, een snelle en mooie sport, wil de vereniging ook buiten de sport actief zijn en een gezellige en veilige omgeving bie den voor jeugd en senioren. De combinatie van sportief bezig- zijn en gezelligheid is ook terug te vinden bij de jubileumactiviteiten van het komend weekend. De activiteiten beginnen zaterdag 16 augustus met een rommelmarkt op het sportpark Wouterland aan de van Haerlemlaan te Castricum. Deze rommelmarkt begint om 10.00 uur en er zijn al veel leuke en bruikbare zaken bijeen gebracht. Ook de inwendige mens kan ter plaatse versterkt worden met hapjes en drankjes. De rommelmarkt duurt tot 14.00 uur. Het feest voor genodigden, leden en oudleden wordt zaterdag avond gevierd in het clubgebouw van de hockeyclub. De avond wordt muzikaal omlijst met de 11 man tellende band Reflexx. Vlak voor het feest gaan alle leden op de foto in het nieuwe clubtenue. CSV heeft voor de tweede keer in haar bestaan de kleding voor al haar leden aangeschaft. Hierdoor is uniformiteit gewaarborgd en ligt er altijd een goed tenue voor de (nieu we) leden klaar. Na de feestavond is er niet veel tijd om bij te komen van de festi viteiten, want zondag om 11.00 uur begint het familietoernooi~ waarin 14 teams met zeer gemengde samenstelling tegen elkaar zullen strijden om de titel van beste handbal familie van Castricum. Het jubileum wordt afgesloten met een receptie op 4 november, precies zestig jaar na de officiële oprichtingsdatum CASTRICUM - Vanaf woensdag 20 augustus tot begin januari organiseert AV Castricum voor recreatieve lopers die geen lid van de vereniging zijn extra looptrai ningen. Deze trainingen zijn voor al bedoeld om op 11 januari bij de Halve Marathon van Egmond goed aan de start te staan. Ook voor de lopers die in september meedoen aan de van Dam tot Damloop is dit echter een prima voorbereiding. Informatie: Ari Smit, tel. 0251-657684. Surf voor alle andere informatie over het reilen en zeilen van AVC ook naar www.avcastricum.nl. G<$ GEEFTTOEKOMST.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 25