Kuyper Blom www.kuyperblom.com SS Stationsweg 102 1852 LN Heiloo *161. 072 - 532 24 20 info@kuyperblom.com 6 VOLKSWAGEN GOLF 1.61 16V 5DRS AIRCO team Albert Heijn 'Auto van deze week: VOLKSWAGEN GOLF 1 61 16V 5DRS AIRCO UTOBEDRIJF v@r*"tirouwci m et alle mer*ken Bouwjaar: Jan, 2003 Kilometerstand: 97.348 Voorzien van o.a.: Airconditioning, cruise control, 4 airbags, centrale vergr. met a.b., elektr. ramen,- en spiegels, etc. Van: 11.950,- Voor: 10.950,- 24 uur per dag een actueel overzicht van al onze gebruikte auto s! www.vandersteen-heiloo.nl Oosterzijweg 10 te Heiloo Vraagprijs: 1.450.000 k.k. Vraagprijs: 269.000 k.k. Rosendaai 63 te Heiloo 1—i Mariënstein 85 te Heiloo Vraagprijs: 289.000 k.k. Vraagprijs: 775.000 k.k. Wij zoeken enthousiaste collega's voor de avonden én overdag. Vind je het leggen van contacten leuk, weet je van aanpakken en vindt je het interessant om met klanten om te gaan, dan is een baan bij AH misschien iets voor jou. Overdag kunnen wij enthousiaste medewerkers plaatsen voor ongeveer 28 uur per week. Uitstekend te combineren met een BBL leer- werktraject. Wij hebben óók plek voor de avondvulploeg voor ca 5 uur per week. Heb jij zin om in een klein en uitdagend filiaal aan de slag te gaan, neem dan contact op met Assistent Supermarktmanager Arnold Rustenburg. Of schrijf een brief met je CV en motivatie. Gewoon bij Albert Heijn. 13 AUGUSTUS 2008 UITKIJKPOST ^zsteen Industrieterrein "De Oude Werf" Heiloo 072-5320160 Nieuw in de verkoop! Inhoud 1750 m3 Woonopp. 185 m2 Perceelopp. 3784 m2 Kunt u zeggen dat u een ei gen oprijlaan heeft en prach tig vrij uitzicht vanuit een robuuste boerderij met alle privacy en toch een centrale ligging in het prachtige dorp Heiloo? Het merendeel (meer dan de helft) van deze boerderij is niet in gebruik (in originele staat) en biedt mogelijkheden öm als volledige woning in te richten. Op het perceel treft u nog een schuur van 20 x 7,5 meter. Via de royale entree aan de voorzijde van de boerderij treedt u binnen. Hier is een separaat toilet, de hoofdslaapkamer (begane grond) en badkamer aanwezig. De woonkamer is aan de voorzijde gelegen en beschikt over een open haard, daarnaast is de open keuken met enorme trapkast te bereiken. Als laatste van het woongedeelte op de begane grond is er een bijkeuken welke tevens als achterentree in gebruik is. De eer ste verdieping heeft 3 slaapkamers en een extra bergkamer. Graag laten wij zien tijdens een uitgebreide rondleiding wat het object te -bieden heeft. Indeling Begane grond: Entree/hal, lichte woonkamer met meterkast en trapkast, de luxe open keuken, toilet, berging. 1 e verdieping: Overloop, 3 goed bemeten slaapkamers, de badkamer is voorzien van ligbad, douchehoek, wastafel en 2e toilet. 2e verdieping: Bereikbaar via vaste trap, zolderkamer met wasma chine- en drögeraansiuiting, (afgesloten) HL-opstelling, 2 dakramen. Inhoud 300 m3 Woonopp. 125 m2 Perceelopp. 154 m2 Er bestaat nu een mogelijk heid om deze fantastische frisse middenwoning^ te kopen! Bij de entree zult u het direct ervaren, wat een goede prettige sfeer hier is gecreëerd. Binnen kunt u ge nieten van alle luxer Wat te denken van een woonkamer met houten' vloer en open keuken (is voorzien van koelkast, vriezer, afzuigkap, gaskookplaat, heteluchtoven en vaatwasser) toilet, inpandig te bereiken berging en een diepe, zonnige achtertuin die werkelijk keurig is ontworpen en aangelegd doorVan Haneghem. Op de eerste verdieping vindt u 3 slaapkamers en èen badkamer met ligbad, douchehoek, wastafel, 2e toilet. Daarnaast bevindt zich op de 2e verdieping nog eens een ruime zolderkamer. De'woning is gelegen op loopafstand van de su permarkt, een basisschool, nabij uitvalswegen. Kortom een plaatje van een woning die zo te betrekken is! Indeling Begane grond: Entree/hal, toilet, woonkamer en keuken. 1e verdieping: Overloop, 3 slaapkamers en badkamer. 2e verdieping: Overloop, berging en 4e slaapkamer. Inhoud 410 m3 Woonopp. 140 m2 Perceelopp. 205 m2 Indeling Kelder: Hal, souterrain. Begane grond: Entree/hal, toilet, woonkamer, woonkeuken, bijkeuken, kantoor, slaapkamer en badkamer. 1 e verdieping: Overloop, 3 slaapkamers, badkamer. 2e verdieping: Zolderkamer. Inhoud 800 m3 Woonopp.260 m2 Perceelopp. 372 m2 Deze royale woning (410 m3) met separate garage staande op een totaal per ceel van 205 m2 heeft een rustige en vrije ligging te genover plantsoen in zeer kindvriendelijke, kinderrijke en autoluwe woonomge ving. De woning beschikt op dë begane grond over een hal, toilet, ruime doorzonwoonkamer met parketvloer en een keuken met toegang tot de achtertuin. De leverdieping is voorzien van 3 royale slaapkamers, badkamer met wastafel, 2e toilet, ligbad met .douchecombinatie. De 2e verdieping heeft nog eens een goed bemeten 4e slaapkamer met een grote dakkapel, ruime voorzolder voorzien van bergruimte èn een aparte berging met drögeraansiui ting. De zonnige en diepe achtertuin is gelegen op het oosten en is voorzien van een vrijstaande stenen berging met elektra en ach terom. Op 'korte afstand bevinden zich 2 basisscholen, stationscen trum, NS - station, park, strand, duinen en uitvalswegen. de begane grond een luxe "Piet Boon" stijl eiken whitewax keuken (2003)-met granieten aanrechtblad en alle dénkbare apparatuur, eetkamer met leistenen en woonkamer met eiken vloer, sfeervolle studeerkamer, slaapkamer met prachtige kastenwand en aansluitend de 1e badkamer. Vanuit de lichte woonkamer met gashaard heeft u een fraai zicht op de aangelegde privacyvolle tuin. De tuin is op het westen gesitueerd en grenst aan het water. In 2001 is de woning vergroot met een souterrain en uitbouw waardoor er nog meer woongenot is ontstaan. Op de Ie verdieping bevinden zich 3 goed bemeten slaapkamers met eiken parketvloeren en de mo derne 2e badkamer met ligbad, douche, dubbele wastafel en wanddoset. De 2e verdieping is bereikbaar via een vaste trap; hier treft u de zolderkamer. Kortom te veel om op te noemenWe laten u de woning dan ook graag zien tijdens een persoonlijke rondleiding. vastgoedcerfc gecertificeerd Albert Heijn

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 6