H E I L O O 7 Uit en Thuis in Heiloo Stichting Ouderenwerk Heiloo Abraham du Bois-hof 2, 1852 EZ Heiloo, tel. 072-5331297 www.ouderenwerkheiloo .rfi e-mail stichting® ouderenwerkheiloo.nl UITKIJKPOST 13 AUGUSTUS 2008 Dinsdagmorgen t 09.00 uur sflnd nderen al te poj ingang. Om 10. eindelijk de poorten ■.-bestormden de menig- gan de Omloop om een ^gelijk plekje voor een nachtigén. Zeshonderd ?rdeeld over vier wijken wijk zo'n vijftig hutten. ilien Breecran Mario S&cksioni Uit en Thuis in Heiloo is een rubriek van de Stichting Ouderenwerk Heiloo (SOH), waarin een overzicht van activiteiten die, tenzij anders vermeld, plaatsvinden in het Trefpunt, Abraham du Bois- hof 2 in Heiloo. Lezing nieuwe verkeersregels Donderdag 14 augustus houdt de Voorlichtingscommissie van 14.00 tot 15.30 uur in het Trefpunt een lezing over alle nieuwe verkeersre gels. Verkeersrijschoolhouder J. Steeman zal informatie geven over de vele nieuwe verkeersregels en verkeersborden, nieuwe verkeerssi tuaties. Uw eigen veiligheid en die van uw medeweggebruikers is er mee gemoeid, dus laat deze moge lijkheid niet voorbijgaan om in ongeveer een uur tijd weer goed op de hoogte te zijn van de nieuwe regels voor automobilisten, brom fietsen, scooters, scootmobielen, rollators, skaters en fietsers Toegang voor de lezing kost 3,- (inclusief consumptie). Vrijwilliger gevraagd Wie wil met ingang van septem ber eenmaal per maand op zondag middag assisteren in het Zondagmiddagcafé? U ontvangt de gasten, bent vraagbaak, lost kleine probleempjes op en 'bemiddelt' bij de spelletjes. Kortom, u zorgt er voor dat onze gasten een prettige en gezellige middag hebben. Vindt u het een uitdaging om ervoor te gaan zorgen, dat ons Zondagmiddagcafë een succes wordt? Neem dan con tact op met Vrijwilligerscoördinator Marian van Dam, tel 072-5331297. Het Zondagmiddagcafé is een initia tief van de Stichting Ouderenwerk. Bezoek aan de Kapberg Vrijdag 15 augustus, organiseert de Culturele Commissie van 10.30 tot 11.15 uur een bezoek aan de expositie van grafisch werk van kunstenares Marina Rupert in de Kapberg te Egmond aan de Hoef. De kunstenares verzorgt samen met de galeriehoudster de rondleiding. Verzamelen met de fiets om 09.45 uur bij Het Trefpunt om door de weilanden naar Egmond aan de Hoef te fietsen. Iedereen is welkom, de deelnamekosten bedragen 1,50 per persoon. Wat kan de ouderenadviseur voor u betekenen? Stelt u zich wel eens de vraag of u in uw woning moet blijven wonen, hoe het verder moet met de tuin, het ramen zemen wat al méér moei te kost of de zorg voor uw partner die steeds zwaarder wordt? Dan zijn dat de vragen en/of zorgen waar mee u goed terecht kunt bij de ouderenadviseur. Alle knelpunten op het gebied van wonen, zorg en welzijn kunnen onderwerp van gesprek zijn. De ouderenadviseur, Margit Kooter, is een professionele kracht, onafhankelijk maar in dienst van de Stichting Ouderenwerk. U kunt zelf contact opnemen maar als dat voor u moeilijk is kunt u ook familieleden of vrienden het eerste contact laten leggen. Ook kunt u vragen of een hulpverlener contact voor u wil opnemen. Indien gewenst komt de ouderenadviseur bij u thuis praten. Er zijn geen kosten aan ver bonden. Houtdraaien Met ingang van dohderdag 18 sep tember van 10.00 tot 12.00 uur kunt u een kennismakingscursus houtdraaien volgen, van drie lessen voor 17,-. In deze kennismakings cursus wordt over de diverse gereedschappen, technieken en houtsoorten verteld. Daarna gaat u zelf aan de slag onder leiding van gerenommeerd houtdraaier N. Morsch. Deze cursus biedt voldoen de theorie en praktijk om te kunnen beslissen of u een vervolgcursus wilt doen. Er is plaats voor zeven deelnemers. Tafeltje Dekje U kunt bij de Stichting Ouderen werk Heiloo ook maaltijden bestel len? Iedereen die het zich gemakke lijker wil of moet maken kan kiezen uit honderd verschillénde hoofdge rechten, waaronder natriumbeperk- te, gemalen en vegetarisch maaltij den. Tevens bevat het assortiment soepen, desserts, pannenkoeken en gebak. De maaltijden zijn vriesvers en tenminste drie maanden houd baar in de vriezer of in het vriesvak. Tien minuten verwarmen in de magnetron en u eet op ieder door u gewenst tijdstip. Op maandag wor den de maaltijden thuisbezorgd. U kunt ook, als u dat prettiger vindt of beter schikt, de maaltijden zelf ophalen, dagelijks tijdens kantooru ren. U hoeft niet iedere week te bestellen, u kunt op het bestelfor mulier aangeven op welke maandag u de maaltijden wilt ontvangen. De prijs van een hoofdgerecht is 4,95. Wilt u meer weten, vraag dan de uitgebreide informatiemap aan optel. 072- 5331297.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 7