Timmerdorp Limmen groot succes Beheerders zwembad Dampegheest in Limmen nemen afscheid CORSO Schrijversdebuut na dertig jaar verhalen vertellen regio 21 BIOSCOOP RESERVEREN: 0251-652291 www.corsobioscoop.nl Programma 21 aug t/m 27 aug 2008 "Mamma Mia!" "Dialogue avec mon Jardinïer" "Kung Fu Panda" (NL) "De Brief voor de "Wall E" (NL) Wij zijn van maandag 25 t/m woensdag 27 augustus gesloten i.v.m. verbouwing Conquista start seizoen vol spetterende activiteiten Zaterdag 6 september wordt het afscheidsfeest gehouden De sportieve outdoor activiteiten van Het Ei' blijven bestaan Agnes Henneman-Zwanenburg ADVERTENTIE donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 19.00 21.30 uur zondag 20.00 uur 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag 20.00 uur zaterdag 14.00 uur zondag 15.00 uur vrijdag zaterdag 18.45 uur zaterdag 14.00 uur zondag 15.00 uur Dorpsstraat 70 Castricum *161.0251 - 65 22 91 LIMMEN - Met pijn in het hart hebben de beheerders van het zwembad in Limmen, Mirjam en Maurice Rood, de beslissing genomen te stoppen. Zes jaar lang hebben ze iedere zomer hun ziel en zaligheid gestoken in het prachtig gelegen complex aan de rand van Limmen. MirjamVeel Limmers ontvluch ten de drukte van het dagelijks leven door even een baantje te trek ken in het 25 meter lange zwembad. Ook de kleintjes en wat oudere jeugd kunnen hier heerlijk een dagje vertoeven. Met grote regel maat worden er kinderpartijtjes gehouden en af envtoe een familie-, bedrijfs- of jublileumfeest. Basisscholen uit Limmen maken gretig gebruik van het zwembad voor schoolzwemmen. Zelfs prijsuit reikingen van de Limmer visclub 'Samen Beet' vinden hier plaats." Maurice werkt in de winter fulltime als ambulancechauffeur en woont deze periode met zijn gezin in Heerhugowaard. ,,In het voorjaar verhuizen wij weer naar de stacara van, die op het terrein van het zwembad staat. Onze drie kinderen, Eileen, Cheyenne en Chiara zijn hier als het ware opgegroeid. Wij zouden niets liever willen dan doorgaan op dezelfde voet. We doen dit graag en nemen dan ook met spijt in het hart afscheid. Maar beloftes die ons in het verleden zijn gedaan, toen we LIMMEN - De derde editie van het Timmerdorp in Limmen is een gigantisch succes te noe men. Maar liefst 177 kinderen hebben in de week van 4 tot en met 8 augustus meegedaan aan huttenspektakel op het Koekoeksveld. Geheel in het thema Middeleeuwen verrezen de bouw werken als paddenstoelen uit de grond. Kasteeltorens, verdedigings- wallen, kerkers, loopbruggen; niets was de kinderen te gek. Op de www.conquista.nl zijn foto 's te bekijken van deze onvergete lijke week. De organisatie, jonge rencentrum Conquista, wil dan ook de vrijwilligers enorm danken voor hun inzet om dit spectaculaire tim merdorp in Limmen mogelijk te maken. Naast het Timmerdorp start Jongerencentrum Conquista ook weer met een nieuw seizoen vol activiteiten voor jeugd: Op vrijdag 22 augustus en zaterdag 23 augustus is er in Club X-tra (12 tot 16 jaar) open inloop met Janneke, waar er tegen elkaar, multiplay gegamed kan worden op de vele computers, tafelvoetbal gespeeld wordt, je muziek kan draaien of lek ker kan chillen met je vrienden aan de bar. In het Conquista Café (16+) is er vrijdagavond 22 augustus een ouderwets gezellige café avond waar Dj Stan de nieuwste hits uit de boxen laat knallen en er naast poolbiljart ook heerüjk gerelaxed kan worden in de comfortabele loungehoek. Zaterdagochtend 23 augustus gaan ze bij Conquista Kids (4 tot en met 9 jaar) grappige tuinker smonsters knutselen. Schrik niet! Deze monsters zijn helemaal niet eng, maar hartstikke leuk en lek ker. Geef ze regelmatig water en je ziet hun eetbare haar steeds langer en groter groeien, vergeet hun kapsel niet af en toe bij te knippen. Club Xtra is beide dagen geo pend van 19.00 tot 22.00 uur, het Conquista Café vrijdag van 20.30 tot 01.00 uur en Conquista Kids zaterdag van 10.30 tot 12.00 uur. Mirjam en Maurice Rood zullen met pijn in het hart afscheid nemen van hun 'Limmer' zwembad, waar zij zes jaar lang hun ziel en zaligheid in hebben gestoken. Foto: Carolien Breed met het beheer van het zwembad akkoord gingen, zijn niet nageko men." De sportieve outdoor acti viteiten van 'Het Ei' blijven bestaan, zoals mountainbiken, GPS-tochten, vlotbouwen, klimmen en abseilen. Maurice heeft contacten in de Belgische Ardennen en zal daar sur- vivaltochten gaan organiseren. Het vlotbouwen, een ideale acti viteit voor bedrijfsuitjes, is in de nabije toekomst op locatie in de regio mogelijk. Zaterdagmiddag 6 september wordt het afscheidsfeest van Dampegheest gehouden. Maurice: ,,Er wordt een demonstra tie van het mountainbiketeam van de politie gegeven. En er is een acrobatenshow van 'Les Cascadeurs'. Daarnaast zijn leuke activiteiten voor kinderen. Kortom: het moet een gezellig afscheidsfeest worden. Iedereen is van harte wel kom! Meer informatie kan men vin den op onze website: vof-hetei.nl." Mirjam besluit: „Wat er hierna met het zwembad zal gaan gebeuren, weten wij niet. Maar zo'n unieke plek in Limmen moet eigenlijk voor de toekomst bewaard blijven!" De derde editie van Timmerdorp Limmen was een gigantisch suc ces en jongerencentrum Conquista kijkt uit naar alle nieuwe activiteiten van het komende seizoen. Foto: Carolien Breed

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 19