Limmen 1 bekert tegen Jong Hercules Open Dag Healthclub Dorssports In beweging bij" PCC Maalwater Run Volleybal is leuk en voor alle leeftijden Behaal tafeltennis diploma bij TTV Limmen SPORT 27 INGEZONDEN MEDEDELING GP-Classic fietstocht Limmer IJsclub Maalwater Run voor het goede doel VV Effect zoekt nieuwe Oldtimers' Zaterdag wordt de eerste bekerwedstrijd gespeeld Geslaagd zomertoernooi bij HSV WmmÈÊSI UITKIJKPOST 20 AUGUSTUS 200 iMlip HEILOO - Tijdens de open dag van zondag 24 augustus kunnen geïnteres seerden in sport en ontspanning, uitgebreid kennis maken met alle facilitei ten die in Dorssports aanwezig zijn. Gedurende de ochtend worden ondere andere workouts verzorgd, waaraan u zelf ook deel kunt nemen. Alle ruim ten van Healthclub Dorssports zijn op deze dag bereikbaar voor alle bezoe kers. Bezoekers die zich na deze kennismaking met Healthclub Dorssports j- willen inschrijven, kunnen gebruik maken van de startersaanbieding: 100 procent korting op het inschrijfgeld ter waarde van 45 euro en een gratis fitheidstest bij aanvang. Healthclub Dorssports sluit aan bij de behoefte van veel inwoners in Heiloo en omgeving. Een comfortabele omgeving, met veel keuze in sport- en ontpanningsfaci- liteiten. Healthclub Dorssports staat voor Bewegen, Ontspannen en Ontmoeten in een inspirerende omgeving voor een blijvend gezonde lif esty le. „Een persoonlijke intake en een sportprogramma op maat zitten bij ons in het standaardpakket en wordt door de klanten erg gewaardeerd", vertelt eigenaar Ab Stam. „En we hopen dat overige geïnteresseerden na het zien en beleven van de Healthclub ook hier komen sporten en ontspannen". Wilt u meer weten over Healthclub Dorssports? Kijk op www.healthclubdorssports.nl. Of kom gewoon langs: Het open weekend vindt plaats op zondag 24 augustus van 09.00 tot 15.00 uur aan Het Maalwater 2 (naast de tennishal). HARDLOPEN HEILOO - In samenwerking met atletiekvereniging Trias houdt Rotary Club Heiloo op zondag 7 september de PCC Maalwater Run. Het sporteve nement zal om 14.00 uur van start gaan bij AV Trias en zal zich afspelen in recreatiepark Het Maalwater. De netto opbrengst komt geheel ten goede aan Timmerdorp Heiloo en stichting Bista pa Otro, dat maat schappelijke gerichte projecten opzet voor de jeugd in Curagao. Loek Schoenmaker: „De onderde len waarvoor men zich kan inschrij ven zijn: de wedstrijdloop van tien kilometer in verschillende leeftijds- categoriën, met geldprijzen voor de eerste drie lopers; de Prestatieloop van vier of tien kilometer; de Jeugdprestatieloop van twee of vier kilometer (vanaf 12 jaar). Bovendien kunnen bedrijven mee doen aan de Team Business loop van tien kilometer. Hieraan verbon den is een VIP arrangement met een speciale ontvangst in tennishal De Dors." PCC Heiloo, dat haar naam heeft verbonden aan het sportevenement, wil hiermee de aandacht vestigen op het thema van de PCC Maalwater Run: Sport Beweging. Als school voor voortgezet onder wijs heeft het PCC «peciale sport- klassen en kan sport worden geko zen als eindexamenvak. Loek: „Ook alle basisscholen in Heiloo en omgeving zijn benaderd om hun leerlingen te motiveren zich in te schrijven voor de twee of vier kilometer Jeugdprestatieloop. De jeugd moet weer lekker gaan bewe gen. De inschrijfformulieren wor den deze week op de basisscholen verspreid." De finish is op de atle tiekbaan van Trias. Om ongeveer 16.00 uur vindt hier de prijsuitreiking ook plaats. Deze zal worden verricht door een beken de Heilooër. Daarna is er gelegenheid voor een hapje en een drankje. Loek besluit: „We hebben afgelopen week flyers uitgedeeld in het dorp. De reacties waren heel enthousiast, de mensen Vinden het leuk dat er weer een dergelijk evenement in Heiloo wordt gehouden. Iedereen is dan ook van harte welkom om langs het parcours de hardlopers aan te moedigen. Sponsors kunnen uiteraard nog altijd geld overma ken." Meer informatie is te vinden op www.maalwaterrun.avtrias.nl, inschrijven kan op de website of via maalwaterrun@xs4all.nl. HEILOO - Afgelopen weekend stond sportpark Maalwater in het teken van het jaarlijkse HSV zomertoernooi. De eerste en tweede elftallen van voetbalclubs uit de regio speelden samen een vriendschappelijk toernooi. Op deze wijze konden de trainers hun selectie testen voor het echte werk dat in de vorm van beker- en competitiewedstrijden voor de deur staat. Het was gezellig druk en zowel de spelers als de bezoekers genoten van het spel, het mooie weer en de sportieve uitdaging. De club is klaar voor het volgende voetbalseizoen. Foto: Mario Sacksioni VOLLEYBAL HEILOO - Volleybal vereniging Effect is een volleybalvereni ging voor alle leeftijden. Al vanaf 8 jaar doen de jeugdleden aan deze sport. De oudste groep onder de leden van w Effect zijn de Oldtimers. De naam zegt het al, leden tussen de 60 en 80 jaar die al jaren met veel plezier en met veel enthousias me volleyballen. Het gaat lichame lijk soms wat rustiger, maar het kan ook flink vlammen. Belangrijk is dat ze op een gezellige manier elke week sportief bewegen. Net als ieder mens worden de deelnemers aan deze trainingsgroep elk jaar ook een jaartje ouder. Veroudering en blessures bedreigen op dit moment het voortbestaan van deze groep. Er is dringend aanvulling nodig voor deze groep van senioren spor ters. Iedereen die volleybal en bewegen leuk vindt wordt uitgeno digd om geheel vrijblijvend een paar keer te komen mee trainen met de Oldtimers van Effect. Volleybalervaring is niet speciaal nodig. Een deskundig trainer maakt iedereen wegwijs in de volleybal- sport. Elke maandag van 17.00 tot 18.00 uur is er in sporthal het Vennewater, speelruimte Heeft u interesse? Neemt dan contact op met Fons Morsch, tel. 072-5334737. V 0 T B A L HEILOO - Afgelopen weekend speelde Limmen 1 twee wed strijden in het kader van het jaarlijkse CAL-toernooi. Afgelopen vrijdagavond was tweede klasser Vitesse'22 de eerste tegenstander en in een leuk duel kwam Limmen vlak voor rust op een 0-1 voorsprong door de goed spelende Jeroen Veldt. Limmen kreeg goede mogelijkhe den om direct na rust het duel te beslissen maar helaas werden de kansen niet benut. De Castricummers deden dat wel in de tweede helft en wonnen uitein delijk met 1-2. Op zondag was SC Castricum 1 zaterdag de tegenstan der. Op kunstgras kwam Limmen snel op een 0-1 achterstand maar de van de A-junioren overgekomen Rens Min wist snel de gelijkmaker te produceren. Na rust kwam Limmen op een 2-1 voorsprong door de attente Ron van Stralen, maar opnieuw wist de ploeg van de nieuwe trainer Mark Kranendonk de gelijkmaker te sco ren. Toch ging Limmen met de winst aan de haal toen opnieuw Ron van Stralen doel wist te treffen na een mooie aanval en daarmee de 3- 2 eindstand op het scorebord bracht. Morgen, donderdag, komt Limmen 1 opnieuw in actie. In Koedijk wordt het nieuwe kunst grasveld in gebruik genomen en Limmen ontving de eervolle uitnodi ging om daarop de openingswed strijd te spelen tegen Koedijk 1. Aanvang is 19.30 uur. Zaterdag wordt de eerste beker wedstrijd gespeeld. Op sportpark Dampegheest*wordt om 17.00 uur aangetreden tegen kersverse zater dag derde klasser Jong Hercules uit Beverwijk. Deze ploeg werd afge lopen seizoen, net als Limmen, kampioen en komt met een aanzien lijk versterkte ploeg naar Limmen. Een spannende bekerwedstrijd lijkt in het verschiet te liggen. TAFELTENNIS LIMMEN - Tafeltennisvereniging Limmen biedt de jeugd de kans om na het volgen van trainingen een tafeltennisdiploma te beha len. Vrijdag 22 augustus van 18.30 tot 19.30 uur krijgt geïnteresseerde jeugd de mogelijkheid om vrijblij- LIMMEN - Op zondag 24 augustus houdt de Limmer IJsclub zijn jaarlijkse fietstocht over 100 kilometer. Het is een recreatieve tocht met voorrijders die een tempo van 27-28 kilome ter per uur aanhouden. Naast twee voorrijders zullen op de achterste rij twee rijders er voor zorgen dat de groep keurig bij elkaar blijft. Het wordt dus geen race! De tocht gaat over rustige wegen door Noord Holland waar de meeste van de deelnemers op eigen gelegenheid niet zo snel zullen komen. De deelname aan de tocht is gratis. Zondag 24 augustus. Vertrek: Hoogeweg 72, Heiloo (kantoor GP Groot), aanvang: 08.00 uur. vend mee te trainen. De jeugd zal de komende tijd gaan trainen voor een diploma op hun eigen tafeltennisni- veau met leeftijdsgenoten. Batjes en balletjes zullen op de vereniging aanwezig zijn. Tafeltennisvereniging Limmen is gevestigd aan de Hogeweg 61 te Limmen, naast de basisschool Pax Christi. 1 Zondag 7 september 2008 jocaÉp' 50 km wadsirijtöoo?» '&m km pte'AwWxop Enkele mensen achter de schermen van de PCC Maalwater Run die op zondag 7 september wordt gelopen, met vlnr: Richard Brouwer, Patrick Kops, Loek Schoenmaker, Rob de Best, Henk Mühren, Marjolein Wittebrood en Marcel Frank. Foto: Carolien Breed

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 27