Campina fabriek nu echt dicht H E I L O O 3 Nieuwe programma's Beat FM Grootse viering van Maria INGEZONDEN BRIEF Petje af voor de politie van Heiloo Officieel einde ingeluid met laatste pak vla op de productieband UITKIJKPOST 20 AUGUSTUS 2008 HEILOO - Nu de vakantieperiode afloopt, is de redactie van Beat FM druk bezig voor het komende sei zoen nieuwe programma's voor Te bereiden. Er wordt-gewerkt aan een nieuwe formule voor het program ma Heilöö Centraal dat meer varia tie moet gaan uitstralen. Het muziekprogramma Intermezzo blijft gehandhaafd maar wel gevarieerd. Met een jonge nieuwe medewerker zal dat zeker lukken. Om alvast in de stemming te komen vindt er op donderdag 21 augustus tussen 20.00 en 21.00 uur op verzoek een herhaling plaats van het muziekpro gramma Intermezzo waarin aan dacht werd besteed aan de legenda rische muzikanten van Hot Club de France, bekend bij veel oudere luisteraars. Dit programma werd destijds samengesteld en toegelicht door onze plaatsgenoot André Nieuwenhuis in samenwerking met presentator Bob van Unnik. De uit zending is te ontvangen via de ether op FM 106.3. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,46 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gel den aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: maandag 14.00 t/m 16.00 uur donderdag 14.00 t/m 16.00 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.301m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijkvoor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. HEILOO - Vrijdag 15 augustus werd de Opname van Maria groots gevierd in het bedevaartsoord Onze Lieve Vrouw ter Nood. Onder grote belangstelling van mensen die van heinde en ver kwamen, waren er voor de hele dag diverse activiteiten georganiseerd. Hoogtepunt was de plechtige mis in de Bedevaartskapel met aansluitend processie bij de Genadekapel. Foto: Mario Sacksioni Vervolg van voorpagina Femme de Boer vervolgt: „Sommige medewerkers hebben al vijf keer een sluiting meegemaakt en zijn uiteindelijk hier terecht geko men. Voor hen valt het niet mee. Campina heeft echter een heel soci aal beleid. Er is bij deze sluiting een goed sociaal plan opgesteld en we hebben veelvuldig open en eerlijk met elkaar gesproken. Vertrouwen in elkaar is heel belangrijk. Ook heeft Campina een bureau voor out placement ingehuurd en in het pand een loopbaancentrum ingericht, zodat men één dag per week de kans kreeg om onder werktijd, met vak kundige begeleiding, naar ander werk te zoeken. Het is tot nu toe gelukt om in goede harmonie voor 90 procent een passende oplossing te vinden." Op 21 september stopt de laatste nog overgebleven activiteit; die van distributie. Daarna wordt het stil op het terrein van Campina. Het bruik bare machinepark zal worden over geplaatst naar andere vestigingen. Oude en afgeschreven machines gaan naar de sloop. Wat hierna met de ongeveer drie hectare grond zal gaan gebeuren is nog niet bekend. „De gemeente heeft het recht van eerste koop. Campina is in gesprek met de gemeente over de bestem ming van het terrein en de gebou wen. De schoorsteen is een monu ment. Die blijft in ieder geval staan." ADVERTENTIE Naast alle ellende van een beroving, die mij helaas zelf overkwam ,valt er toch ook nog iets positiefs te melden. In tegenstelling tot vaak kritische geluiden over de politie heb ik alleen heel goede ervaringen gehad. Na een nogal brutale bero ving werd door een allerte voorbij- - gangster de politie gebeld. Deze was binnen zeer korte tijd ter plaat se. Een andere Heilooenaar spurtte achter de daders aan en had via zijn telefoon contact met de politie. Deze zette meer menskracht in en terwijl op het bureau het procesver baal opgemaakt werd kwam het bericht door dat de daders gepakt waren. Zelf heb ik het contact met de diverse agenten als uiterst ple zierig ervaren. Familie Balkema Heiloo Campina is in gesprek met de gemeente over de bestemming van de gebouwen. Foto: Mario Sacksioni Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 3