Aanhoudingen vanwege bezit softdrugs Pril ezelgeluk in Het Beestenboetje Beeldhouwen in speksteen voor kinderen Orgelconcert Evert van de Veen Ppl tóp Amffi Twee 21-jarige mannen uit Heiloo en Alkmaar Rijden onder invloed Gratis lachmeditatie liiiiiii üssr Op het programma staan werken van Jacques Nicolas m^wm salade 150 gram 20 AUGUSTUS 200 UITKIJKPOST HEILOO - Twee 21-jarige man nen uit Heiloo en Alkmaar zijn zondagochtend rond 08.30 uur aangehouden op de Stations weg. De Alkmaarder werd in eerste instantie staande gehouden omdat hij op een bromfiets reed zonder kentekenplaat. Toen de agent hem vroeg om zijn kentekenbewijs en bromfietscertificaat opende hij de buddyseat van zijn bromfiets. De agent zag hierin meerdere plastic zakjes wiet liggen. Toen de man gevraagd werd of hij nog meer bij zich had haalde de Alkmaarder nog meer zakjes van onder zijn jas tevoorschijn. Hij werd aangehouden- op grond van de Opiumwet. Ook De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,46 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gel den aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: maandag 14.00 t/m 16.00 uur donderdag 14.00 t/m 16.00 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopijtot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.001m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijk voor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. aan de man uit Heiloo, die samen met de andere man was, werd gevraagd of hij dergelijke plastic zakjes bij zich had, haalde deze een aanzienlijke hoeveelheid van deze zakjes tevoorschijn. Ook hij werd aangehouden. Beide werden over gebracht naar het bureau Alkmaar. HEILOO - Een 41-jarige man uit Alkmaar is rond 20.00 uur aange houden op de Kennemerstraatweg op verdenMng van het rijden onder invloed. Uit de ademanalyse bleek dat de man 1,5 keer teveel had gedronken. Hij kreeg een rijverbod en een proces-verbaal. HEILOO - Zondag 7 september om 13.00 uur organiseert Mieke de Vries weer een gratis lachmeditatie in het Heilooerbos. De lachmedita tie vindt plaats op het grote sport veld, vlak voor de kattenberg. Neem iets mee om op te liggen! Meer info op www.lachmeditatie.com De baby ezel laat zich uitgebreid vertroetelen door haar verzorger Ton Bisselink. Foto: Björn Elsman HEILOO - Ton Bisselink, de beheerder van Het Beesten boetje, heeft de afgelopen tijd Rosa, moeder ezel, veel extra aandacht gegeven. Regelmatig gekeken, ook in de weekends, of de bevalling al gaande was. Toch werd hij zondag uit z'n bed gebeld om te horen dat er een kleintje was geboren. Ook die zon dag is hij een paar keer langs geweest om te kijken of alles goed was met moeder en kind. Dus langs deze weg willen wij hem even in het zonnetje zetten, want zonder die zorg, voor alle beesten overigens, zou Het Beestenboetje niet zijn geweest, als het nu is. Pas drie dagen oud, maar al zo duidelijk aan wezig. De baby ezel in Het Beestenboetje, laat zich al uitge breid vertroetelen door haar verzor ger Ton. Een spekstenen beeld van eigen hand, lijkt je dat wat? Meld je aan bij de Hobbyfarml Aangeleverde foto Of* Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces HEILOO - De scholen zijn weer begonnen, dus wordt het weer tijd voor een workshop in de lokalen van de Hobbyfarm voor de kinderen van 7 tot 13 jaar uit Heiloo en omstreken. Je helemaal uitleven op een stuk je steen en er dan ineens een beeld van maken is wel heel spannend om te doen. Antoinette, TVuda en Trudy staan al klaar om deze work shops te gaan geven. Speksteen is een steensoort waar je heel makke lijk in kunt raspen en vijlen. Soms is het nodig om zelfs een beetje weg te hakken. Op deze manier kun je zelf van een stukje steen een figuurtje maken. Je haalt steeds stukjes steen eraf totdat er een mooie vorm over blijft. Daarna kun je het door middel van schuren heel glad krij gen. Je zult versteld staan wat voor kleuren er in de natuur voorkomen! Er kunnen allerlei figuurtjes en vor men van gemaakt worden. Natuurlijk wordt je geholpen door echte kunstenaars. Deze workshop wordt afgesloten met een echte ten toonstelling van de gemaakte beel den. Een spekstenen beeld van eigen hand, lijkt je dat wat? Bel een van de onderstaande nummers of gebruik het inschrijfformulier, die in het infohoekje in de gang van de Hobbyfarm te vinden is. De work shop wordt gegeven vanaf 6 sep tember, gedurende zes zaterdagen van 16.30 tot 18.00 uur, in De Hofdijk, Mariënstein 178 A in Heiloo. Voor informatie kan er gebeld worden naar: Antoinette Bontje, tel. 072-5338968, Trudy Keyzer, tel. 072-5337293, of Truda Tervoort, tel. 072-5336717. HEILOO - Op zaterdag 6 sep tember bespeelt Evert van de Veen het 'Pels'orgel van de kapel GGZ NHN, Kenne merstraatweg 464 in Heiloo. Het concert begint om 20.00 uur, toegangskaarten zijn vanaf 19.30 uur te koop in de kapel en kosten 6 euro. Op het programma staan onder meer werken van Jacques Nicolas Lemmens, Sigfried Karg Elert, Cornelis de Wolf en van Evert van de Veen zelf. Evert van de Veen werd in Voorthuizen geboren, waar hij al op jonge leeftijd begon met het volgen van orgellessen. Eerst kreeg hij les van John Propitius, waarna hij zijn studie vervolgde aan het Utrechts Conservatorium. Zijn hoofdvak werd uiteraard orgel, zijn docent Theo Teunissen. Na zijn stu die begon Evert als orgeldocent in de regio Voorthuizen, war hij nog steeds kinderen en volwassenen de kunst van het orgelspelen bij brengt. Naast het doceren, geeft hij jaarlijks vele concerten. Om de concertpro gramma's die hij ten gehore brengt zo afwisselend mogelijk te houden en om de kwaliteit van zijn spel te verbeteren studeert Evert wekelijks op nieuwe composities. Naast zijn werk als kerkorganist is hij een veel gevraagde koorbegeleider. ADVERTENTIE 4 stuks voor 3 stuks voor Bij aankoop van 150 gram 100 gram

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 3