Coöperatiefonds Kampioensteam De Terriërs gaat landelijk spelen erheid van sparen Rabobank Make A Difference Day Dien uw verenigingsplan in Terug van nooit weggeweest 200 Rabobank vrijwilligers aan de slag in de regio EoicÉmr 40 Rabobank Noord-Kennemerland m september 2008 www.rabobank.nl/nkl Dichtbij, betrokken en toonaangevend rt1 Agenda september en oktober 5 Bergen Jazz Sail Golftoernooi Rabobank GCH Heiloo Open 1 s< Eerste thuiswedstrijd Dames 1 van De Terriërs Ondernemerscongres 'Vinden en Binden' te Bergen Kunst 10 daagse Bergen ISi tel; Spaarweek 31 Make A Difference Day Coöperatiedag Kantoren: Valt het u ook op? Rabobanksporters lijken het vaak net iets beter te doen dan anderen. üS mi In deze woelige tijden is het prettig om te weten waar u aan toe bent Bij ons kunt u terecht voor een passende spaarrekeningNet als altijd. De Rabobank is dé stabiele factor in de spaarmarkt, nu en in de toekomsL De Rabobank is een bijzondere bank: al meer dan een eeuw zijn we van mensen voor mensen. Vanuit deze maatschappelijke wortels en betrokkenheid ondersteunen we met het Coöperatiefonds projecten in het werkgebied van de bank. Het gaat hierbij om initiatieven die het algemeen belang in de regio dienen en die de kwaliteit van onze leefomgeving versterken. Bovendien moet er draagvlak voor het project zijn in de lokale gemeenschap en bij de leden van Rabobank Noord- Kennemerland. Essentieel is verder, dat het project een eenmalig karakter heeft en realiseerbaar is. Bovendien moet de aanvraag vergezeld gaan van een goede financiële onder bouwing. Heeft u plannen vooreen project in 2009 dat voldoet aan de criteria voor het Coöperatiefonds? Ga dan naar www.rabobank.nl/nkl en vul een aanvraagformulier in. Dat dit niet alleen geldt voor coryfeeën als Anky en Fatima, bewijzen de meiden van Dames 1 van hockeyclub De Terriërs uit Heiloo. Vorig seizoen werden zij kampioen in de hoogste regionale klasse en nu zijn ze voor het eerst actiefin de landelijke overgangsklasse. We wensen 'onze Terriërs'enorm veel succes! Samen maken we de mooiste bank boven het Noordzeekanaal Op vrijdag 31 oktober sluiten we voor één dag onze kantoren. Die dag steken al onze 200 medewerkers als vrijwilliger de handen uit de mouwen voor lokale verenigingen en instellingen. Net als vorig jaar gaan we klussen, werken in de natuur en zorgen voor extra handen in de zorg. We hebben al een aantal vrijwilligerspro- jecten geadopteerd, maar ook uw vereniging of stichting kan zich nog aanmelden. Heeft uw organisatie achterstallig werk liggen waar u maar niet aan toe komt of wilt u wat extra's doen voor uw doelgroep? Dien dan uw aanvraag in. Het aanvraagformu lier vindt u op www.rabobank.nl/nkl. En wie weet gaan wij 31 oktober ook voor u aan de slag! 3 SEPTEMBER 2008 UITKIJKPOST Rabo J Rabobank Noord-Ken nemerland Postbus 289 1900 AG Castricum Akerhof 1Akersloot Breelaan 16, Bergen Nh Sparen voor uzelf, uw kinderen en uw toekomst U heeft een leuk leven en dat wilt u graag zo houden. Bovendien wilt u overal direct over uw geld kunnen beschikken. Dan kunt u bij ons de spaarrekening afsluiten die bij u past Denk bijvoorbeeld aan Rabobank InternetBonusSparen, de spaarrekening met zekerheid én een hoge rente. U kunt bij ons natuurlijk ook terecht voor een spaarrekening voor uw (kleinjkinderen. Zo groeien ook zij op met de zekerheid van het sparen bij de Rabobank. Bent u straks met pensioen? Laat u dan door onze ervaren adviseurs informeren over hoe u fiscaal aantrekkelijk uw oudedagsvoorziening kunt regelen. Bijvoorbeeld met Rabo Toekomst Sparen/Beleggen of Rabo Toekomstuitkering. Zo haalt u het optimale uit uw opgebouwde oudedagsvoorziening. Door een bijdrage uit het Coöperatiefonds kon woonvoorziening Wittenburg in Bergen vorig jaar een hulpmotor aanschaffen voor de zij-aan-zij-fiets. Dorpsstraat 62, Castricum Voorstraat 71, Egmond aan Zee Herenweg 73, Egmond-Binnen Stationsweg 136, Heiloo Kerkweg 2, Limmen Heereweg 56, Schoorl (072) 507 33 33 communicatie@ nkl.rabobank.nl www.rabobank.nl/nkl Vorig jaar staken onze medewerkers o.a. de handen uit de mouwen bij Noorderhoeve in Schoorl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 40