Kuyper Blom www.kuyperblom.com Geen krant ontvangen? S3 Stationsweg 102 1852 LN Heiloo Tel. 072 - 532 24 20 info@kuyperblom.conri ik va^^eerd Bel donderdag tot 15.00 uur 0226-331020 (Rodi Verspreiding bv) 12 Burg. Bosmalaan 24 te Limmen Vraagprijs 349.000,- k.k. Groot Barlaken 76 te Heiloo Vraagprijs 724.000,- k.k. Vraagprijs 269.000,- k.k. Vraagprijs 745.000,- k.k. Laan van Zeeman 12 te Heiloo Vraagprijs 295.000, flS *24 SEPTEMBER 2008 UITKIJKPOST Indeling Begane grond: Entree/hal, toilet, woonkamer, serre, open. keuken en bijkeuken. 1e verdieping: Overloop, 3 slaapkamers, 2 badkamers. 2e verdieping: Overloop met aparte bergruimte, 4e slaapkamer. Inhoud 400 m3 Woonopp. 135 m2 Perceelopp. 256 m2 Deze royale 2-onder-1 kap- woning (400 m3) met-garage, kantoorruimte en parkeerge legenheid op eigen terrein. De begane grond biedt.de ruime woonkamer, serre, open keu ken, bijkeuken, ruime-hal met trapkast en. toilet. Op de 1e verdieping bevinden zich 3 slaapkamers err 2 badkamers (een is voorzien van een douchecabine en de ander is voorzien van een -2e toilet, wastafelmeubel en hoekbad). De. 2e verdieping heeft een voorzolder, bergruimte, 4e slaapkamer met een' grote dakkapel. De achtertuin ligt op het westen en is voorzien van een kantoorruimte en gezellige veranda. De ligging is op loopafstand van winkels,' basis school en op fietsafstand van strand, zee en duinen. Indeling Begane grond: Entree/hal, toilet, badkamer, slaapkamer, woonkamer, keuken, bijkeuken, garage. 1e verdieping: Overloop, 3 slaapkamers, badcel. Inhoud 625 m3 Woonopp. 225 m2 Perceelopp. 590 m2 Als groen, vrij uitzicht en cen trale ligging een belangrijke rol spelen in uw zoektocht, dan vindt u hiér alles waar naar u op zoek bent in deze vrijstaande semibungalow met garage. Vanuit de royale woonkamer met open haard en tuin gelegen op het zuid westen heeft u een prachtig zicht op de weilanden (natuurmonumenten). Verder is er op de begane grond een dichte keuken, bijkeuken, royale slaapkamer met toegang tot de badkamer met ruim apart toilet. Op de eerste verdieping zijn 3 ruime slaapkamers, overloop met aparte douchecel. Dit is uw kans om gelijkvloers te wonen maar deze woning geeft ook absoluut de moge lijkheid om met een gezin het geheel te betrekken. Indeling Begane grond: Entree/hal, woonkamer, keuken, toilet: 1e verdieping: Overloop, 3 slaapkamers, 2 badkamers. 2e verdieping: Voorzolder,, 2 slaapkamers. Inhoud 325 m3 Woonopp. 120 m2 Perceelopp. 147 m2 Er bestaat nu een mogelijk heid om deze fantastische frissemiddénwoning (5 slaap kamers) te kopen! Bij de entree zult u het direct erva ren, wat een goede prettige sfeer hier is gecreëerd. Doorzonwoonk'amer met fraaie openslaande tuindeu ren (tuin op het zuiden), keu rige keuken voorzien van allerlei inbouwapparatuur. Op de eerste verdieping vindt u 3 slaapkamers en de luxe badkamer met ligbad, wastafel, 2e toilet. De 2e badkamer is voorzien van een douche en wastafel. Daarnaast bevinden zich op de, 2e verdieping (royale dakop- bouw) nog eens 2 extra slaapkamers. De woning is gelegen aan een lommerrijk autoluw hofje met tuin op het zuiden en veel privacy. Op loopafstand van basisschool, uitvalswegen en het Heiloërbos. Indeling Begane grond: Entree/hal, toilet, woonkamer, open keuken, berging, garage. 1e verdieping: Overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, ■douchecabine, wastafelmeubel en 2e toilet. Inhoud 550 m3 Woonopp. 160 m2 Perceelopp. 610 m2 Wij bieden een geheel vrij staande villa met inpandige garage (30 m2) en met een fantastische, beschutte priva- cyvollé tuin op zuiden en oos ten aan. Direct bij het bin nengaan van de woning zult u de prettige, goede en luxe sfeer ervaren. Wat te denken van een woonkamer met pla vuizen vloer, open haard, openslaande tuindeuren naar terrassen op het zuiden en oosten en diverse raampartijen. De luxe keuken die is voorzien van inbouwapparatuur, inpandig te bereiken garage (met grote vliering). Op de eerste verdieping vindt.u 3 slaapkamers en een luxe nieuwe badkamer (2007). Gelegen aan het Ronge bos zijn de voorzieningen als winkelcentrum, scholen, NS-station eenvoudig bereikbaar. Indeling 1e verdieping: Entree/hal, woonkeuken, dakterras, badkamer, woonkamer. 2e verdieping: Atelier/ slaapruimte, hoofdslaapkamer. Wonen op loopafstand van het gezellige dorpscentrum van Heiloo lijkt u een aantrek kelijk vooruitzicht? Kom de sfeer opsnuiven in dit appar tement waar niets standaard is maar alles juist; persoonlijk, ruimtelijk en vooral met het juiste gevoel is ingericht. Het appartement is als volgt inge deeld: woonkeuken, dakterras (ca. 40 m2), woonkamer' met grote raampartijen en natuurlijk de luxe badkamer. Op de. 2e verdieping een forse atelier/ slaapruimte met prachtige lichtinval en de hoofdslaapka mer met luxe jetstream ligbad en dakkapel. wilt geen dertien in een dozijn woning?? Maak gerust een afspraak met ons en u zult versteld staan. Indeling Begane grond: Entree, meterkast, badcel, toilet, 2 slaapkamers, woonkeuken, woonkamer. 1e verdieping: Overloop, cv-opstelling, 2 slaapkamers, toilet, vaste kasten. Op een prachtige locatie in het groen, met uitzicht over weiland en natuurgebied bie den wij u deze vrijstaande bungalow met zeer veel tuin rondom en biedt bouwkundig zeer veel mogelijkheden! Er is een hal, ruime woonkamer met open haard, open keuken, bijkeuken met 2e entree, 3 slaapkamers en een badkamer. Het geheel is redelijk onderhouden, maar wordt met enige modernisering een plaatje van een woning. Dit biedt zeker-een kans die u niet voorbij moet laten gaan om naar eigen stijl én wens deze woning aan te passen. Ook nieuwbouw van een nieuwe villa met garage is één van de mogelijkheden.(bestemmingplan op kantoor aanwezig). Kom Snel. kijken om u ideeën de vrije loop te laten gaan! NVM Inhoud ca. 340 m3 Woonopp.ca. 120 m2 Inhoud ca. 430 m3 Woonopp. 150 m2'* Perceelopp. 1070 m2 Vraagprijs 1.050.000,- k.k. I Saloon

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 12