contact Inloopavond over woonservicezone Overkerck HEILOO 13 GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Raad en (raads)commissies Heeft u vragen? Bei meteen!! UITKIJKPOST 8 OKTOBER 200 Dinsdag 14 oktober a.s. is er voor omwonenden en belang stellenden een inloopavond over het realiseren van een woonservicezone op de locatie Overkerck en Bloemenhuis Monique. De gemeente, woningcorporatie Woonwaard en ViVa! Zorggroep willen op deze plek een bundeling van wonen, welzijn en zorg. Behalve dat hier gewoond wordt, is het de bedoeling dat ook bepaalde voorzieningen een plaats krijgen op deze locatie. Er zit al een huisartsenpost, maar gedacht kan worden aan een fysiotherapeut, pedicure of activiteiten gericht op ouderen zoals nu in het Trefpunt plaatsvinden. De afgelopen maanden is er een 'locatievisie' gemaakt om erachter te komen wat op deze plek wel en niet zou kunnen. Deze visie is inmiddels klaar. De gemeente, Woonwaard en ViVa! Zorggroep willen nu één van de varianten uit deze visie verder laten onderzoeken. Maar voordat dat gebeurt, willen de drie partijen eerst de inwoners uit de omgeving informeren. Hiervoor is de inloopavond op 14 oktober. Inloopavond De inloopavond op 14 oktober is van 18.30 tot 20.00 uur in zorgcentrum Overkerck aan de Stationsweg 92c. U kunt deze avond gewoon binnenlopen. U vindt er informatie over de plannen en ook tekeningen van de variant die verder uitgewerkt wordt. Meer Informatie Wilt u meer informatie over de woonservicezones in Heiloo, neem dan contact op met de heer J. Braam, directeur van de sector Welzijn en Burgerij, telefoonnummer 072 535 66 87. Bij hem kunt u ook terecht voor informatie de inloopavond. Heeft u vragen die gaan over wonen in Overkerck, dan kunt U contact opnemen met mevr. C J Huiskamp, telefoonnum mer 0889957675. Op Heiloopagina 15 kunt u meer lezen over woonservicezones in Heiloo. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 68 68 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 -12.00 uur Commissie Maatschappelijke Zaken Maandag 13 oktober a.s. vergadert de commissie Maatschappelijke Zaken in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor ieder een toegankelijk. Naast de vaste punten, staat op de agenda: - Instemmen met de in het subsidie- boek 2009 voorgestelde subsidiepla fonds en de daarmee samenhangen de financiering - Instemmen met extra krediet ten behoeve van grootschalig onder houd en onderwijskundige vernieu wingen De Springschans locatie Oost - Buurtbus Heiloo Commissie Bestuurlijke Zaken Dinsdag 14 oktober a.s. vergadert de commissie Bestuurlijke Zaken in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor ieder een toegankelijk. Naast de vaste punten, staat op de agenda: - Instemmen met het opheffen van de gemeenschappelijke regeling Regiohuis Noord-Kennemerland en instemmen met de voorgetelde wijze van liquidatie Vaststellen belastingtarieven en privaatrechtelijke tarieven voor het jaar 2008-10-05 Jaarverslag 2007 en Jaarplan 2008 van de reken kamercommissie Heiloo Evaluatieverslag pilot integrale handhaving Commissie Openbare Ruimte Woensdag 15 oktober a.s. vergadert de commissie Openbare Ruimte in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor ieder een toegankelijk. Naast de vaste punten, staat op de agenda: - Vaststellen van bomenbeleidsplan Heiloo 2008 - Vaststellen bestemmingsplan Zuiderloo, partiële herziening Hoogeweg 26D - Instemmen met het vestigen van de Wet Voorkeursrecht Gemeenten voor het perceel Hoogeweg 26D - Instemmen met uitbreiden komgrens Heiloo Welstandscommissie Op maandag 13 oktober a.s. verga dert de Welstandscommissie. De ver gadering begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De behandeling van bouwplannen is openbaar. Op verzoek van belang hebbenden kan de vergadering om persoonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Belangstellenden en belanghebben den kunnen de vergadering van de Welstandscommissie bijwonen op de publieke tribune. Belangstellenden en belanghebbenden hebben geen spreekrecht, met uitzondering van een planindiener en/of ontwerper. Deze kan op afspraak een toelichting geven tijdens de vergadering waarin het plan wordt behandeld. Voorts zijn de goedgekeurde notulen van de behandeling van bouwaanvragen openbaar. Voorlopige agenda 1. Opening en mededelingen. 2. Notulen vergadering d.d. 29 septem ber 2008. 3. Ingekomen stukken. 4. Ingekomen bouwplannen. 5. Algemene zaken met betrekking tot de welstand. 6. Rondvraag en sluiting. Met betrekking tot agendapunt 4 wordt opgemerkt dat de bouwplannen, die daarvoor in aanmerking komen, voor gaand aan de vergadering in mandaat worden behandeld vanaf 11.00 uur. Wie daar bij aanwezig wenst te zijn kan daartoe tussen 09.30 uur en 10.00 uur op dezelfde ochtend een afspraak maken met de secretaris, de heer F. Goedhart, telefoonnummer 072 535 67 37. De definitieve agenda - inclusief de ingeplande afspraken en de volgorde van de behandeling, en de daarop betrekking hebbende bouwplannen - staat vanaf vrijdagmiddag 10 oktober a.s. op de website www.heiloo.nl bij de rubriek Bestuur en organisatie/Agenda's en vergaderstuk ken. De agenda ligt ook vanaf maan dag 13 oktober a.s. tussen 08.00 uur en 12.30 uur in het gemeentehuis ter inzage bij de Publieksbalie Bouwen en Wonen en de receptie. Meer informatie Voor meer informatie kunt u terecht bij een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 13