Healthclub Dorssports zoekt ongetrainde personen HZV het Vennewater viert 40-jarig jubileum Eerste bosloop van Atletiek Vereniging Castricum SPORT t 23 INGEZONDEN MEDEDELING Trouwe HZV-leden in het zonnetje gezet Funakoshi wint acht keer goud Veel oud-leden waren op de uitnodiging voor het jubileum ingegaan KORTOM Open lesssen bij Turnvereniging GTH De boslopen in Castricum aan Zee bestaan uit een serie van vier wedstrijden Elke deelnemer krijgt een leuke herinnering A I UITSLAGEN UITKIJKPOST 8 OKTOBER 2008 "•ïV HEILOO - Healthclub Dorssports zoekt 25 ongetrainde personen die gedurende drie maanden aan hun gezondheid willen werken! Bent u van mening dat u nu echt iets aan uw gezondheid wilt doen? Wit u hierin graag worden begeleid door professionals die weten hoe u uw doel kunt bereiken? Dan is dit de aanbieding voor u! Gedurende drie maanden wordt uw gezond heid onder de loep onder deskundige begeleiding van gediplomeerde instructeurs, fysiotherapeuten en voedingsdeskundigen van Healthclub Dorssports. De eerste afspraak nemen wij een uitgebreide intake bij u af, om een zo duidelijk mogelijk beeld te vormen. Aan de hand van de intake en de eerste meetgegevens (vetpercentage, conditie en bloeddruk) wordt vervolgens een actieplan samengesteld. Hierdoor kunt u op een verantwoorde wijze uw doel te bereiken. Tevens krijgt u begeleiding en advies over de juiste voeding. Wit u zich fitter en energieker voelen? Schrijf u dan vandaag nog in bij Healthclub Dorssports, Het Maalwater 2 in Heiloo (naast tennishai de Dors). Voor opgave/vragen kunt u contact opnemen, tel. 072-5321106 of info@healthclubdorssports.nl. Of bezoek www.healthclubdorssports.nl. ZAALVOETBAL V, HEILOO - Zaterdagavond 4 oktober, heeft zaalvoetbalvere niging HZV het Vennewater, in het eigen sportcafé het Vennewater, haar veertigjarig jubileum gevierd. De KNVB, vertegenwoordigd door heer De Regt, commissielid en competitie leider de heer Kauwen, waarvan de heer De Regt in een spontane speech blijk van waarde ring gaf aan het bestuur en al haar vrijwilligers daar omheen. Vooral de manier van organisatie en opleidingsniveau in een zodanige grote vereniging met 33 teams, wer den gewaardeerd. Deze waardering werd fysiek geuit met de overhandi ging van een KNVB vlag, waarin de verenigingsnaam was vertegen woordigd. Het huidige bestuur had deze avond gekozen om de oprich ter van HZy Tom ten Hoope, als ere-üd te benoemen. Peter Meijer werd, helaas by afwezigheid, ook als ere-lid benoemd voor zijn in het verleden jarenlange voorzitterschap, terwijl hij onlangs is gestart als jeugdcoör- dinator. Pierre Ruiter werd, na 15 jaar als penningmeester afscheidne mend, tot Lid van Verdienste benoemd. Ted Kosters, als sterke vertegenwoordiger vanuit de vereni ging tussen de KNVB en leden, werd door voorzitter Kees de Wt zeer verrast, door de benoeming als üd van Verdienste. Veel leden en vooral oud-leden waren spontaan op de uitnodiging voor deze bijzondere avond inge gaan, wat voor enkele leden een terugzien betekende na heel veel jaren. Het gevolg hiervan was dat het de hele avond gonsde van vele en soms wel heel erg sterke verha len! Vooral de wijze waarop dege nen die deze avond hadden ver zorgd met medewerking van de band Harmony, ontstond een hele gezellige avond waar jong en oud elkaar vonden en waar het generatie verschil elkaar niet in de weg stond. HEILOO - Met acht eerste plaatsen keerden de karatekas van Funakoshi zondag 5 oktober terug van de Open Apeldoornse kampioenschappen. Voor de leden van de Heilooër afdeling van de vereniging was er goud weggelegd voor Fabriee de Boer, Orsine de Boer en Tom van Amstel. Beau Czeyki, die debuteerde op een groot toernooi, voegde daar een mooie derde plaats aan toe. Remy de Graaf, Bram Hoogeveen en Daniël de Zeeuw wer den uitgeschakeld in de voorrondes. Aangeleverde foto HEILOO - Gewoontegetrouw vin den in het najaar de open lessen plaats bij Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo GTH. In de week van maandag 13 tot en met zaterdag 18 oktober kan er gratis en vrijblijvend aan de activiteiten worden deelgenomen. GTH biedt een breed scala aan bewegen in de puurste vorm: gymnastiek voor jong tot en met oud in diverse vormen gegoten. Ook voor Streetdance, ouder en kindgym en kleuters. Dames die aan hun conditie wil len werken in een prettig gezel schap worden hierbij uitgeno digd om een proefles te volgen. Van tevoren aanmelden is niet nodig. Zie voor meer informatie en het complete lesrooster onze website: www.gth-heiloo.nl of neem contact op met Linda de Jong, tel. 06-10178317. Let op: De open lessen gelden niet voor de beide turnselecties van GTH. HARDLOPEN CASTRICUM - Op zondag 12 oktober zal de eerste Atletiek Vereniging Castricum Bosloop van het seizoen 2008/2009 gehouden worden. De route voert de deelnemers door het prachtige Castricumse duinge bied van het PWN. Gezelligheid is al ruim vier decen nia troef bij deze Noord-Hollandse klassieker en dat zal dit jaar niet anders zijn. Te lopen afstanden vari ëren in de eerste wedstrijd van de 4 kilometer en 16,1 kilometer trim- loop tot de 10,7 kilometer KNAU wedstrijdloop. De boslopen in Castricum aan Zee bestaan uit een serie van vier wedstrijden. De eerste race op 12 oktober staat in het teken van de grote najaarswedstrijden en vormt een prima voorbereiding op de Amsterdam Marathon en de Zevenheuvelenloop. AVC biedt daar om een 10,7 kilometer KNAU wed strijdloop en een trimloop van 10 mijl aan. Voor de eerste finishers in de wedstrydloop zijn geldprijzen beschikbaar. Jeugdatleten komen ook aan bod bij de Castricumse boslopen. Jonge hardlopers strijden over 2,3 kilome ter of 4 kilometer om de overwin ning in hun leeftijdscategorie. Elke deelnemer krijgt een leuke herinnering en voor de winnaars staan zelfs echte bekers klaar. De twee AVC Boslopen in december in januari vormen al sinds vele jaren de ideale warming-up voor het grootste loopevenement in de regio, de halve marathon van Egmond. De afsluitende loop van 15 februari is de zesde wedstrijd van de goedbez ochte Corus-crosscup. De Corus- crosscup is het klassement van de grotere crosswedstrijden in de regio. Inschrijven voor de boslopen kan via www.inschrijven.nl. De voorinschrijving voor de eer ste loop sluit op 10 oktober. Voorinschrijvers krijgen dit jaar 1,50 korting op het reguliere tarief. Inschrijven op de dag zelf is ook mogelijk. De jeugdloop start om 10.15 uur en de volwassenen wor den om 10.45 uur weggeschoten. Kijk voor meer informatie op www.avcastricum.nl. Diploma's zwembad Loos HEILOO - Zaterdagmiddag 27 september mocht er weer een groep leerlingen van zwembad Loos afzwemmen in de Witte Brug in Castricum voor het A-, B- of C- diploma. Trots lieten de kinderen zien dat ze heel mooi en vooral goed kunnen zwemmen. Op woensdag morgen ïokto- ber moesten de kleuters extra vroeg hun bed uit komen. Om in korte broek, T-shirt en met waterschoenen aan te laten zien dat ze zich al goed in het water kunnen redden. Ook zij gingen heel blij met hun kleuterbrevet naar huis. De geslaagden zijn: Diploma A: Sara Bakker, Lars de Beijer, Julian Blaauboer, Anna de Boer, Daan van Boxel, Huub van Dijke, Wouter Dobber, Lisa Genet, Tristan Geskus, Friso Harlaar, Ramon Klaver, Jaron Marcker, Lois Metzelaar, Stefano Mulder, Tessa Oostenrijk, Sjors Plaum, Dixie Reussien, Makka Saidova, Merlijn Schouten, Thijs Smak, Kenneth Taylor, Giacinta Tonkes, Isabel Verkooyen, Joris Versterre, Justin Weening, Savannah de Wildt. Diploma B: Joris van As, Benthe Avis, Sean Baart, Max Beerepoot, Dion Beets, Sofie Bende, Maurits van der Bent, Kiki Bolten, Eva Dumanaw, Valerie Glaudemans, Suus Harsveld, Sophia van Hoek, Kick Huis in 't Veld, Demi Kapitein, Flora Kuus, Daan Lute, Isa van der Moer, Christiaan Molier, Dirk Nes, Ilse Poppe, Myrthe Sander, Jordi Schouten, Kiki Siekerman, Jet Valk, Julia Valkering, Daniël Weinbrecher, Jan Zoon. Diploma C: Marijn Visser. Kleuterbrevet: Feike Donia, Fenno Walta, Isabella Buys, Milenka Hoorn, Thijs Craamer, Pip Harsveld, Sven de Boer, Jesse Oomen, Kira Perujo, Bo Groen, Rens Eijlander, Cas van Oorschot, Iris Croux, Max Warmenhoven, Roos Broekman, Lisanne Kroone, Stein Liefhebber, Owain Boyd, Fierke Kooien, Tom op de Weegh, Marit van Dam, Sterre van der Wal, Sanne Terwee, Jelle van Haastrecht, Shannon Wittebrood, Aimee de Vries, Bas van der Zwet, Jasmijn de Wit, Tyra van Beek, Jennifer de Vries, Selena Zonneveld, Dyon Baars, Nora Opdam, Duncan Tromp, Fleur Tambach, Wietse Kuyl, Mats Tijsen, Pascal van Leeuwen, Puck Kruize, Mees Ettema, Nikki Hopman, Koen Wijchers, Giovanni de Jong, Dani Janssen, Stijn Hulsebosch. Loopgroep Egmond EGMOND - Uitslagen Rondje Bergen 10 kilometer gelopen op 4 oktober: Emiel Admiraal, 36.20, Michel Wijker 37.38, Vincent Bosma 44*27» Harry Visser 46.05, Engel Wijker 47-33» Piet Ory 47-59» Tamara Veenendaal 49.15, Maarten Groen 49.15, Bert Houtenbos 49.20, Cor van de Reep 49.44,Anja van de Reep 55.19. Bridgeclub Fumez Pas H El L00 - De uitslag van de door Fumez Pas op afgelopen donderdag gespeelde wedstrijd is als volgt: A-lijn: 1. Balkenende - Meijland 60,8; 2vKunst - Baas 57,5; 3. Piersma - van Splunder 55,4; B-lijn: 1. Rozemeijer - Zwart 60,8; 2. Castricum - Castricum 60,1; 3. Oudhof- Oudhof 54,6; C-lijn: 1. Noordenbos - Doornbos 58,8; 2. Fransen - Vendel 55,4; 3. Braham - Weertman 55,0; D-lijn: 1. Wegewijs - van der Horst 62,5; 2. Daems - Zonneveld 55,4; 3. Kraakman - Mars en de Bree - Waelput. Schaakvereniging Vredeburg LIMMEN - De uitslagen van 3 oktober zijn als volgt: Groep A. Admiraal - Hafkamp 1- 0, L. Wellink - B. Stolp 0-1, Limmen - E. Stolp 0-1, Vd Heijdt - Twaalfhoven 1-0, A. Wellink - J. Levering 1-0, K. Aafjes - Borst 0-1, Dinkla - M. Voorwalt 1-0, H. Levering - Hageman 0-1, Zwart - de Vries 1-0, A. Termes - Rommel 0-1, Van Duin - Wester 0-1, T. Voorwalt - Ebels jr 0-1, Hollander - Blekemolen 0-1, N. Pepping - Mijnsbergen 0-1, Brantjes - Heckers 1-0 Groep B. Allard de Vries - Karei Voorwalt 1-0, Remi Aafjes - Loek Wellink 1-0, Sandra Hollander - Rob vd Heijdt 1-0, Sander Veter - Ozair Dahi 0-1, Max Min - Patrick Wempe 1-0, Lars Komin - Pelle Ebels 0-1, Rene Voorwalt - Silke Ebels 1- 0, 1-0, Levi van Duin-Thomas Komin 0-1, Kevin Hes Beau Min 1-0. Damclub Heiloo HEILOO - De uitslagen van de door Damclub Heiloo op 25 september gespeelde partijen zijn als volgt: W. Solleveld - A. Stegeman 0-2, M. Out - C. van Lieshout 2-0, F. Schouten - A. Valkering 0-2. Vjerde ronde gespeeld op 2 oktober: M. Out-A. Stegeman 2-0, P. Heyne - A. Valkering 0-2, F. Schouten - W. Solleveld 2-0, S. Klerk - C. van Lieshout Heilooër Bridge Club HEILOO - Dit zijn de uitslagen van de dinsdag- en donderdagavond gespeelde wedstrijden. Dinsdag: A-lijn: 1. M. de Bruyckere - N. Stark 65,33; 2. J. en R. Huting 63,33; 3. M. Van der Mark - R. Ribberink 55. B-lijn: 1. A. Kemper - H. Koomen 59,90; 2. Chr. Buijs - H. de Jong 58,85; 3. R. Kramer-W. Mouw 57,29. Donderdag: A-lijn: 1. J. Boukens - J. Neefjes 66,15; 2. M. de Bruyckere - N. Stark 53,13; 3. B. Koot - A. Spruit 52,08. B-lijn: 1. A. Boukens - R. Koot 59,90; 2. J. en T. Sprenkeling 57,29; 3- T. Olgers - G. Weel 55,21. C-lijn: 1. R. en 0. van Os 64,17; 2. E. en P. Kuijper; 3. E. Koenders- G. van der Wardt 54,58. D-lijn: 1. A. Buijs en Chr. Buijs 62,92; 2. A. van der Noord - G. Rotteveel 57,92; 3. T. Beentjes en A. Nielen 55,83. Meer informatie op: www.heilooerbridgeclub.nl Bridgeclub Limmen LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 1 october als volgt gespeeld: A-Lijn: 1. familie Bakker 54.29, 2. van Bellen - van Bergen Henegouw 54.07,3. Jelsma - Valkering 52.79, B-Lijn: 1. Jelsma - Min 61.43, 2. familie Hoogland 58.57» 3- Iami" lie Doeksen 55.71, C-Lijn: 1. van Baar - Mooij 58.93, 2. Zeeman - Zwart 57.50,3. familie Witting 55.71, D-Lijn: i/2.familie Brouwer en Gelsing - Stolp 56.07,3. Vriend - Zwalua 55.36. Bridge Club Oosthonk HEILOO - de uitslag van Bridge Club Oosthonk van woensdag 1 oktober is als volgt: A-lijn: 1. P. v. Lochen - A. Kemper 62,50,2. D. de Klerk - J. Beerse 57,5°, 3- Familie Admiraal 56,50. B-lijn: 1. B. Kos - B. Geerlings 57,92, 2. Familie Oei 55,83» 3. L. Gort - T. Baars 55,42- 4

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 23