'Move your body now' bij Muziek- en Dansschool Harmonie Caecilia geeft een jeugdconcert 'Vrachtwagens in-zicht' op het plein bij Het Loo Meisje mishandeld in disco Uitgeest Workshop Internet voor kinderen in bibliotheek Burger H E I L O O 3 KeëwZmw In zijn werk als maakt hij regelmatig bijna-ongelukken mee Mager UITKIJKPOST 8 OKTOBER 2008 In de cursus wordt gewerkt aan danstechniek, choreografie en podiumervaring. Aangeleverde foto De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,46 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gel den aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: maandag 14.00 t/m 16.00 uur donderdag 14.001/m 16.00 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.001/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijkvoor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. HEILOO - Maandag 13 oktober vinden proeflessen plaats voor de cursus Showmusical dance met als motto: 'Move Your Body... Now!'. Deze cursus is bedoeld voor jon geren vanaf 13 jaar. Tijdens deze cursus komen de dansen die horen bij shows, musicals (zoals Dirty Dancing, Lion King, Chicago, en vele andere) en video aan bod. Uiteraard wordt er net als bij de andere dansvormen goed gelet op een goede techniek. Je leert er om met overtuiging te bewegen over de vloer/ podium. Er wordt gewerkt aan danstechniek, choreografie en podiumervaring. Het uiteindelijke doel van de lessen is om voor publiek een spetterende uitvoering te geven met zang en begeleidingor kest. Deze voorstelling vindt medio juni 2009 plaats. Doe je mee met de voorstelling? Kom langs en geef je op voor de cursus! De lessen vin den plaats in de dansstudio aan Mariënstein 178a te Heiloo. Voor meer informatie kunt u bellen met 072-5332460 of per e-mail: info@muziekendansschoolheiloonl Beatrijs Koet speelt een solo op het jeugdconcert van Caecilia, onder leiding van dirigent Tseard Verbeek (links). Eigen foto Of*. Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces HEILOO- Harmonie Caecilia geeft zondagmorgen 12 oktober in de muziekschool van Heiloo om 11.00 uur een speciaal con certje voor de jeugd. Het is geschikt voor 'kinderen van acht tot tachtig'. Het programma duurt een uur en kent vooral lichte muziek, waaron der musicalmuziek en Hollandse hits. Zowel het A- orkest als het jeugdorkest van Caecilia treden op. Vervolg van voorpagina HEILOO - Vrachtwagens kun nen voor voetgangers en fiet sers erg gevaarlijk zijn. Daarom kregen scholieren van groep 7 en 8 van alle basisscholen les, over hoe zij zich het beste in het verkeer kunnen gedragen als zij zich in de buurt van een vrachtwagen begeven. De kinderen leren van vrachtwa genchauffeurs onder andere over de dode hoek bij vrachtwagens. Waar zit de dode hoek van een vrachtwa gen en wat kan de chauffeur nu wel of niet zien. Maar ook over vlak voor een bus oversteken en fietsen zonder licht of met een walkman op in het verkeer. Het project is in 2000 gestart op initiatief van Heilooër Bas Blom, verkeersouder en sinds twee jaar weer vrachtwa genchauffeur. De gemeente vond dit een prima idee en sindsdien wordt om het jaar deze voorlichting aan leerlingen van de basisscholen uit Heiloo gegeven. Maandagmorgen 6 oktober was het de beurt aan leer lingen van de Springschans. Aan de hand van filmmateriaal kregen ze in de daarvoor ingerichte oplegger diverse gevaarlijke situaties te zien. Klaas Hoekstra van de Chauffeurs Vereniging gaf toelichting op de beelden. In zijn werk als buschauffeur maakt hij regelmatig dergelijke bijna-ongelukken mee. Hij maakte de kinderen ervan bewust, dat een vrachtwagen of bus enorm uit kan zwenken en dat de chauffeur niet altijd kan zien wat zich naast zijn vrachtwagen begeeft. Het is voor Bas Blom de vijfde en tevens de laatste keer, dat hij dé organisatie voor de voorlichting op zich neemt. Zijn taak zal worden overgenomen door iemand anders. Hij kreeg daarom als dank namens de gemeente, uit handen van wet houder Opdam, een afscheidsca deau overhandigd. HEILOO - Een 17-jarig meisje uit Heiloo is zaterdagnacht gewond geraakt bij een mishan deling in discotheek Bob's aan de Westerwerf in Uitgeest. Ze meldde zich bij de EHBO van de disco met een gescheurde lip en ze miste enkele tanden. Volgens het meisje was ze lastiggevallen door 'een Marokkaanse jongen met een gouden tand en kroeshaar'. Toen ze hem wegduwde, gaf hij haar een vuistslag in het gezicht en sloeg hij haar vervolgens met een glas op haar mond. Beveiligingspersoneel van de disco heeft de verdachte gevonden en aangehouden. Het is een 22-jarige inwoner van Zwaag. Hij is door agenten meegenomen naar het bureau en ingesloten. Tegen hem wordt proces-verbaal opgemaakt. Het slachtoffer is voor behandeling naar een ziekenhuis gebracht. HEILOO - Ook kinderen maken tegenwoordig steeds meer gebruik van internet. In de workshops 'Internet voor kinderen' leren kinderen zoeken in veilige bestanden en daarbij gebruik te maken van zoekmethoden, die speciaal op kinderen gericht zijn. Met behulp van deze workshop gaat er dan ook een 'verantwoorde' wereld van informatie voor hen open. Deze workshop is speciaal bedoeld voor kinderen uit de groe pen 5 en 6 van de basisschool. De kosten voor deelname aan deze een malige workshop zijn 5,-. Er kun nen per workshop maximaal acht kinderen deelnemen (twee kinderen per pc). De vastgestelde cursusdata zijn: zaterdag 18 oktober van 10.30 tot 12.30 uur, maandag van 20 okto ber van 13.30 tot 15.30 uur, woens dag 22 oktober van 09.30 tot 11.30 uur. Opgave kan via de klantenservi ce van Bibliotheek Heiloo of via tel. 072-5330670 of bibliotheek@bibliotheekheiloo.nl. ADVERTENTIE Ook spelen zij een nummer samen. Dirigent Tseard Verbeek geeft tekst en uitleg bij de muziek. Er treden drie jonge Heiloose solisten op: Naomi de Bruijne (14) en Beatrijs Koet (15) spelen op dwarsfluit. Lukas Koet (16) zal soleren op kla rinet. Zondag 12 oktober 2008, 11.00 uur Muziekschool, Het Veld 1, Heiloo. Toegang gratis (kaarten op 12 oktober vanaf 10.30 uur ver krijgbaar bij muziekschool). Meer info via www.caecilia-heiloo.nl. bakkerij KEURSLAGER t Loo 27 - Heiloo - 533 17 76 500 gr. 4 voor 100 gram

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 3