Hoera, het is weer spaardag Rabobank Rabobank bij World's Safest Banks Een 'opeethypotheek' als extra inkomen Nu in de reclame: tot 1.000,- hypotheekvoordeel Jaarlijks spaar feest op 18 en 25 oktober Vervul uw (woon)wensen met de overwaarde van uw huis Woonwens voordeel waar je niet omheen kunt 12 Samen maken we de mooiste bank boven het Noordzeekanaal Dichtbij, betrokken en toonaangevend www.rabobank.nl/nkl Colofon Kantoren: Agenda oktober en november Rabobank Noord-Kennemerland oktober 2008 15 OKTOBER 2008 UITKIJKPOST 18 oktober 25 oktober 31 oktober 9 november 13 november Spaardag van 10.00 tot 14.00 uur in Bergen, Egmond Binnen, Castricum en Akersloot Spaardag van 10.00 tot 14.00 uur in Schoorl, Egmond aan Zee, Limmen en Heiloo Make A Difference Day Coöperatiedag Einde WoonWensWeken Maak tijdig een afspraak om te profiteren van het actieaanbod! Seminar 'Inkomen uit Vermogen', Golden Tulip Heiloo Al onze rekeninghouders tot en met 12 jaar kregen een uitnodiging in de bus voor de jaarlijkse spaarda- gen. Deze vinden plaats op zaterdag 18 oktober (Egmond Binnen, Bergen, Castricum en Akersloot) en zaterdag 25 oktober (Egmond aan Zee, Schoorl, Limmen en Heiloo). Dit jaar is het thema 'op zoek naar de piratenschat'. Heb jij geen uitnodiging ontvan gen? Of heb je nog geen rekening bij ons en wil je die wel openen? Ga snel naar de dichtstbijzijnde Ra bobank, dan krijg je alsnog een uitnodiging. Dorpsstraat 62, Castricum Voorstraat 71, Egmond aan Zee Herenweg 73, Egmond-Binnen Stationsweg 136, Heiloo Kerkweg 2, Limmen Heereweg 56, Schoorl r (072) 507 33 33 communicatie@ nkl.rabobank.nl I www.rabobank.nl/nki Rabobank Noord-Kennemerland Postbus 289 1900 AG Castricum Akerhof 1Akersloot Breelaan 16, Bergen Nh De overwaarde van uw huis kan u helpen uw woonwens waar te maken. KunstlOdaagse Bergen Rabobank een plaats op haar World's Safest Bank ranglijst De Rabobank is met haar vierde plaats de hoogst genoteerde private bank. Op de eerste drie plaatsen staan overheidsbanken waaronder de Bank Nederlandse Gemeenten (BNG) die de tweede plaats bezet. De ranglijst komt tot stand door het vergelijken van onder andere de ratings voor langlopend krediet en de activa van de 300 grootste banken ter wereld. Bij de tien beste banken zijn Rabobank en BNG de enige Nederlandse banken. 'Consumenten letten meer dan ooit op de kredietwaardigheid van de bank waarmee zij zaken doen. Deze tien banken hebben laten zien dat zij het verstandigst omgaan met de risico's van internationale financiële dienstverlening', aldus Global Finance. De prijsuitreiking van de World's Safest Bank 2008 vond afgelopen maandag plaats tijdens het jaarlijkse IMF congres in Washington DC. Rabo Veel mensen in deze leef tijdsgroep maken plannen om zo prettig mogelijk te blijven leven. Wilt u vaker op reis nu daar meer tijd voor is? Uw woning aan passen zodat u daar nog meer plezier van hebt? Of heeft u behoefte aan een maandelijks extraatje zo dat u zorgeloos kunt rond komen? Uw eigen huis kan de beste financieringsbron zijn voor deze wensen. Hoe u dit in uw situatie financieel het beste kunt inrichten, zoeken wij graag samen met u uit. Onze adviseurs vertellen u alles over de mogelijkheden en de fiscaal meest gunstige invulling. Onze reclamecampagne was vorige week te zien in de bus hokjes. Meer weten over onze WoonWensWeken Actie? Kijk op www.rabobank.nl/nkl of bel (072) 50733 33 voor een afspraak. Bent u tussen 55 en 75 jaar, dan is misschien een belangrijk deel van uw hypotheek afgelost en heeft uw woning een behoorlijke overwaarde. Een hypotheek met opeetconstructie biedt u de mogelijkheid hier flexi bel over te beschikken. -jSiO'li

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 12