Concert Neva-ensemble in parochiekerk Akersloot Monastieke wandeling vanuit abdij Egmond Videoclip 'Closer' van Jan Nanne heeft succes op YouTube CORSO Werk van Breuer en van Olst in Karmelklooster regio 21 BIOSCOOP RESERVEREN: 0251-652291 www.corsobioscoop.nl Programma 16 okt t/m 22 okt 2008 donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur "Mamma Mia!" Russisch ensemble zingt met technisch meesterschap "Bride Flight" "Het Huis Anubis" "Sinterklaas en het Geheim van het Grote Boek" Ook dit keer zijn Marianne Duijn en Rob de Wit de gidsen Drie Limmer kunstenaressen bij Kunstiodaagse Beroemde liederen uit de volksmuziek, opera en licht klassieke muziek LIMMEN - Een samenwerking van Limmer Jan Nanne (regie), vwo-scholieren Michelle Arendsen (zang) en Cathelijne Revers uit Castricum en Dj/pro ducer Jens de Langer heeft geleid tot een single met video clip, die zeer goed bekeken wordt op YouTube. ADVERTENTIE Cathelijne en Michelle zitten bei den in 6 vwo en moesten in dit schooljaar een zogenaamd profiel werkstuk voor een schoolproject maken. Hun idee was een nummer te schrijven en daarbij een videoclip te maken. Cathelijne kende Jan Nanne van eerder modelwerk voor één van zijn producties en zocht hem op. Jan bracht de dames in contact met Jens de Langer en gezamenlijk (Cathelijne, Jan en Jens) schreven ze de muziek. Jan en Cathelijne zijn de beden kers van de videoclip. Michelle nam, vanwege haar goede stem, de zang voor haar rekening. Jan Nanne: ,,Op vrijdag 3 oktober ging de single Closer in café Me Tante (Castricum) in première en werd de videoclip op YouTube gezet. Na 48 uur was het al 1500 keer bekeken en kwam al snel in de top tien van meest besproken videoclips van Nederland op YouTube. Verschillende platenlabels zijn geïnteresseerd om het nummer uit te brengen, dus het is allemaal best spannend nu." De videoclip is te zien op www.youtube.com/ HollandDirector. Dorpsstraat 70 Castricum *161.0251 - 65 22 91 donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag 15.00 20.00 uur maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur vrijdag 19.00 uur zaterdag 14.00 19.00 uur zondag 12.00 uur maandag dinsdag 14.00 uur woensdag 12.00 14.30 uur zaterdag 14.00 uur zondag 12.00 uur maandag dinsdag 14.00 uur woensdag 12.00 uur vrijdag zaterdag 18.45 uur zondag 15.00 20.00 uur maandag dinsdag 20.00 uur woensdag 14.30 20.00 uur "Radeloos" Opgave kan telefonisch van maan dag tot en met donderdag tussen 13.00 en 15.00 uur, tel: 072- 5062786. Na overmaken van het bedrag ontvangt u daarvan bericht, dat tevens uw inschrijfbewijs is. U kunt ook kaarten rechtstreeks afhalen bij Abdijkaarsen, of in de abdijwinkel te Amsterdam, Nieuwezijds Voorburgwal 361. Het aantal deelnemers is beperkt tot honderd. Aanvang: 10.30 uur. Terugkomst: 15.30 uur. Voor meer informatie: www.abdijvanegmond.nl. AKERSLOOT - Op vrijdag 31 oktober geeft het fameuze Neva-ensemble uit Sint Petersburg een concert in de Sint Jacobus de Meerdere kerk van Akersloot. De vier dames en drie heren van het Neva ensemble brengen een programma met liederen uit de Russische kerkmuziek, beroemde liederen uit de volksmuziek, opera en licht klassiek muziek. Zij doen dit met een meesterlijke stembeheersing en een overtuigen de bevlogenheid. De combinatie van technisch meesterschap en emotio nele betrokkenheid met de liederen, die zij ten gehore brengen, maakt hun optreden telkens weer tot een adembenemende belevenis. De pia nobegeleiding is in handen van EGMOND - Op zaterdag 1 november, feest van Allerheiligen, vindt er vanuit de Sint Adelbertabdij te Egmond- Binnen weer een monastieke wandeling plaats. De tocht, die in stilte wordt gelopen, heeft als leidraad: 'Licht dat Leven is'. De aanvang is om 10.30 uur bij de winkel van Abdijkaarsen met kof fie, op de Vennewatersweg 27 te Egmond Binnen. Ook dit keer zijn Marianne Duijn en Rob de Wit de gidsen onderwég. Zij hebben een route uitgezet van ongeveer 15 kilo meter. Neemt u alstublieft zelf een lunchpakket mee. Na afsluiting is er gelegenheid om de winkel van Abdijkaarsen te bezoeken. Het inschrijfgeld bedraagt 7,50 per persoon. Opnames van de clip Closer op het strand, met v.l.n.r. Janne Nanne, Michelle Arendsen en Cathelijne Revers. Foto: Carolien Breedd Valerya Matygulina. Voor de pauze bestaat het concert uit Russische kerkmuziek, na de pauze uit opera, licht klassiek en volkliederen. De toegang is gratis. Na afloop is er een deurcollecte ten behoeve van het Neva-ensemble. Afhankelijk van de mate van tevredenheid over het gebodene door dit unieke ensemble, kan men met een bijdrage de waardering laten blijken. Tevens bestaat er gelegenheid tot het aan schaffen van cd's. Het concert begint om 20.00 uur. BERGEN - Tinie Hanck, Tineke Kramer en Freddy Arends uit Limmen nemen deel aan de expositie van schildersgroep Le Detail tijdens de KunstlOdaagse. Tinie Hanck en Freddy Arends exposeren schilderijen in fijnschildertechniek, een techniek die door alle leden van Le Detail wordt beoefend. Tineke Kramer exposeert bronzen beelden, buiten, langs de oprit naar de exposi tieruimte. De KunstlOdaagse is van vrijdag 17 tot en met zondag 26 oktober van 10.30 tot 17.00 uur. Door het hele dorp Bergen zijn bij particulieren, galeries en openbare ruimten exposities ingericht met allerlei vormen van beeldende kunst. Le Detail vindt u aan de Prins Hendriklaan 15 te Bergen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 17