Bibliotheek Heiioo opent 's nachts voor één keer haar deuren Burgemeester opent gezinshuis in Heiioo Dag van de ouderen in Het Trefpunt tk. MRf 'r H E I L O 0 3 i j lnd/ingende asuükuutr 4 Runder hamburge rS voor Herfstgoulash Vers gebradei rosbief 100 gram Tafelverhuur rommelmarkt Trefpunt Gehandicapte kinderen vinden een liefdevol thuis U ITKIJ KPOST 15 OKTOBER 200 Ontroerende roman over zwangerschap, geboorte t loo 27 - Heiioo - 533 17 76 500 gr. Kipfilet kilo Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces HEILOO - Precies om midder nacht (van donderdag 16 op vrij dag 17 oktober) wordt het eer ste boek van de campagne Nederland Leest 2008 ('Twee vrouwen' van Harry Mulisch) uitgereikt aan wethouder J. Ouderkerken. Bibliotheek Heiioo blijft deze avond en nacht voor deze speciale gelegenheid doorlopend geopend tot 00.30 uur. Bezoekers worden verwelkomd met een glaasje of een kopje thee/koffie. 'Dat Koor' uit Heiioo zorgt ervoor dat de stem ming er goed inkomt. Zij brengen een programma dat aansluit bij het thema van Nederland Leest. Nadat het eerste boek is uitgereikt, kunnen de leden van de bibliotheek, dit boek - gratis - in ontvangst nemen (wel bibliotheekpas meenemen!). Tijdens de feestelijke opening lieten de kinderen, samen met de burgemeester, ballonnen op. Foto: Uitkijkpost De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiioo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,46 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gel den aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: maandag 14.001/m 16.00 uur donderdag 14.00 t/m 16.00 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Iedereen die tussen 00.00 en 00.25 uur het boek 'Twee vrouwen' in ont vangst neemt doet ook mee met de verloting van een verrassingspakket, speciaal samengesteld rond dit boek. De trekking van het winnende lot vindt plaats om 00.30 uur. Vanaf vrijdagmorgen 17 oktober om 10.00 uur ontvangen alle leden van de bibliotheek van 16 jaar en ouder, die tijdens de nachtelijke start niet in de bibliotheek zijn geweest, geheel gratis het boek 'Twee vrou wen' van Harry Mulisch. Ook dit jaar geldt: op is op. Bent u lid en maakt u uw dochter, moeder, zus, vriendin of buurvrouw lid: dan ontvangt u een bloemenbon van 7,50 en het nieuwe lid een korting van 7,50 op het eerste jaar (geldt ook voor twee mannen). Ook dit jaar is het weer mogelijk om in het kader van het boek van Nederland Leest op de foto te gaan. Op dinsdag 21 oktober van 16.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur en op zaterdag 25 oktober van 11.00 tot 12.00 uur kunt u zich - gratis - als 'Twee vrouwen' op de foto laten zetten. De foto's kunnen na enkele dagen worden bekeken op, en gekopieerd van, de website www.bibliotheekheiloo.nl. Inge Diepman en Sylia de Graaf en discussiemiddag Op woensdag 12 november houdt, de bibliotheek een avond met Inge Diepman (presentatrice) en haar partner Sylia de Graaf (journaliste, redacteur). Zij schreven samen de aangrijpende roman 'Diep', geba seerd op hun eigen ervaringen. Vervolgens houdt de bibliotheek op donderdag 13 november van 14.00 tot circa 15.30 uur een 'discussiemid dag' rond het boek 'Twee vrouwen'. Opgave en meer informatie over deze activiteiten via tel. 072-5330670 of www.bibliotheekheiloo.nl. HEILOO - Zaterdag 11 oktober werden in het kader van de Dag van de Ouderen lezingen gehou den met als thema 'wonen, zorg en welzijn'. In zijn betoog beschreef de direc teur van Woonzorg Nederland, de heer Verduijn, over de huidige seni or en de veranderende woonvraag voor ouderen. Doordat senioren langer zelfstandig blijven wonen, worden overheden geconfronteerd met een toename in zorgbijdrage. Veel ouderen wachten jarenlang op een aangepaste woning met zorg- mogelijkheden. Wethouder Ouderkerken ging in op het onder werp van huisvesting voor senioren in Heiioo. De grote mate van inte resse in dit onderwerp bleek uit de goed bezette zaal in het Trefpunt. Naderhand was er gelegenheid om de sprekers vragen te stellen. HEILOO - Zaterdag 1 november van 10.00 tot 13.00 uur organi seert het Trefpunt een gezellige rommelmarkt. Wilt u een tafel reserveren om uw spullen te ver kopen, dan kunt u contact opne men met tel. 072-5331297. De afmeting van de tafel is 80 x 160 en kost 6,-. Slechts één tafel per persoon en op is op (geen hande laren). Foto: Carolien Breed ADVERTENTIE HEILOO - Vrijdag 10 oktober werd het nieuwe gezinshuis van de SIG feestelijk geopend aan de Westerweg in Heiioo. Rond 16.30 uur liet burgemeester Romeyn de kurk van de appelci- der knallen terwijl alle aanwezi ge kinderen ballonnen oplieten. De SIG begeleidt en voedt jonge kinderen met een verstandelijke beperking op. Dit gebeurt binnen woonvoorzieningen, maar ook in gezinshuizen. Deze staan inmiddels in Beverwijk, Limmen, Heemskerk, Alkmaar en nu ook in Heiioo. In de gezinshuizen worden de kinderen opgenomen in een bestaand gezin, net als bij Gerdien, Marcel, en hun vier kinderen. Algemeen directeur van de SIG, Jan Kroft, prees de familie Brinkhof, net als de andere families die deze kinderen opvan gen, om hun inzet en vooral üefde voor de kinderen. Ook sprak hij een woord van dank uit voor burge meester Romeyn, die het familie huis - namens de gemeente Heiioo - mogelijk heeft gemaakt. Romeyn en Kroft zijn geen onbekenden van elkaar, aangezien zij zich jaren gele den sterk hebben gemaakt voor een logeerhuis van de SIG in de gemeente Velsen, toen Hans Romeyn nog wethouder was in die gemeente. Romeyn zei bewondering te heb- ben voor zowel gezinnen als de familie Brinkhof, maar ook voor de gezinnen van de gehandicapte kin deren, die 'ongetwijfeld met pijn in hun hart de zorg voor hun kind uit handen geven'. Daarna was het tijd voor de officiële opening, waarbij ballonnen werden opgelaten, waar van enkele in de boom belandden, maardat mocht de pret van deze mooie dag niet drukken. Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijk voor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851PZ in Heiioo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: rëdactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiioo. Inge Diepman en Sylia de Graaf schreven samen de aangrijpende roman 'Diep', gebaseerd op hun eigen ervaringen. Aangeleverde foto Directeur van Woonzorg Nederland, de heer Verduijn.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 3