Hond Dex een dagje voor de klas Heilooër genomineerd voor Grote Prijs van Nederland Rietveld Makelaars O.G. H El L O O BEDRIJF BELICHT 5 J»»» awm— iSsT Als de hond kwispelt, mag er zachtjes geaaid worden UITKIJKPOST 15 OKTOBER 200 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 150 euro ex. BTW. Voor aanmelding: De Hoefsmid 5,1851 PI Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Kakelaars o.a velD Aangeleverde foto Kerkweg 13, Limmen, tel. 072-5051464, e-mail: info@rietveldlimmen.nl, www.rietveldlimmen.nl. LIMMEN - Makelaardij Rietveld kan in Limmen en omgeving op grote naamsbekendheid bogen. Maar ook wordt het makelaarskantoor vaak benaderd door klanten van buitenaf. Als de kenner van de lokale huizen markt wordt het kantoor, als mensen van elders besluiten zich in Limmen te vestigen, ingeschakeld. Het team, bestaande uit Hilde Westera (make laar) Yvonne van Dijk (assistent makelaar) en binnendienstmedewerkers Barbara Kranenburg en Marion van Stralen, is per 1 oktober uitgebreid met een extra mankracht; Erik Nieman (makelaar en woningmarktconsul tant). Hij heeft zich gespecialiseerd in nieuwbouwadvisering aan professi onele opdrachtgevers als gemeenten, projectontwikkelaars en woning bouwverenigingen. Hij is de enige makelaar met deze specialisatie, die actief is boven het Noordzeekanaal. Makelaardij Rietveld is in 1972 opge richt door Jaap Rietveld. Hij is het latere familiebedrijf vanuit huis begon nen en betrok later het oude postkantoor aan de Kerkweg, waar het huidi ge bedrijf nog steeds gevestigd is. In 2001 wordt Hilde Westera als makelaar aangetrokken en opereert Rietveld senior meer op de achter grond. Hilde is inmiddels het gezicht van de zaak geworden en heeft een uitstekende reputatie als makelaar opgebouwd. ,,De speerpunten van Rietveld Makelaars zijn uiteraard de verkoop en aankoop van huizen voor particulieren. We kunnen ook in het geval van een aankoop veel voor toe komstige huizenbezitters in Limmen betekenen. Wij kennen de lokale markt door en door en weten wat er in de huizenmarkt speelt. De kosten voor het inschakelen van onze diensten worden zo alweer snel terugver diend. Daarnaast doen we taxaties, bijvoorbeeld voor het verkrijgen van een financiering. En bemiddelen in plaatselijk bedrijfsonroerend goed. De laatste jaren is de trend, dat advies door een onafhankelijke partij bij de ontwikkeling van nieuwbouw een steeds belangrijker plaats inneemt. Vandaar, dat we met de komst van Erik Nieman ons hierin hebben ver sterkt. Hij is de nieuwe vennoot van Rietveld Makelaars." Erik Nieman betekent een uitbreiding op het familiebedrijf, dat inmiddels is uitgegroeid tot een moderne makelaardij. „We kunnen gemeenten, projectontwikkelaars en woningbouwcoöperaties advies geven en helpen bij de ontwikkeling van nieuwbouw. Naar welk type woningen is vraag en hoeveel kan de markt bijvoorbeeld aan. In de toe komst komen er veel nieuwbouwprojecten in Limmen en de regio aan, zoals De Lange Akkers, De Drie Morgen en De Zandzoom. Door zich in het beginstadium goed te laten adviseren voor wat betreft de vraag in de lokale huizenmarkt, kan bijvoorbeeld een projectontwikkelaar beter marktconform bouwen en ontstaat er de juiste mix van woningen." De uitstraling van Rietveld Makelaars is geheel vernieuwd. Hilde: „We hebben een nieuwe huisstijl, terug te vinden in de aankleding van het pand, op onze borden en de vernieuwde website. We laten hiermee zien, dat we een modern en volwassen bedrijf zijn, dat zich heeft aangepast aan de vraag en ontwikkelingen van de moderne tijd." HEILOO - Uit ruim duizend aanmeldingen is Nils Pronk alias Alienman genomineerd in de rubriek dance/producers voor het grootste nationale muziekconcours; de Grote Prijs van Nederland. Meedoen aan de Grote Prijs staat goed op je CV Ik hoop genoeg stemmen te krijgen om door te mogen naar het Amsterdam Dance Festival. Hier komen alle groothe den uit de dancewereld." In de categorieën pop/rock, hiphop/r&b, singer/songwriter en dance/producers wordt door een professionele jury bepaald, welke band/act er tot de beste twaalf per genre doordringen. Alienman is een nieuwe live-performance van Nils, met veel entertainment en speciaal gericht op de grotere festivals. Door een tip van DJ Benny Rodriques werd hij uitgenodigd zich in te schrijven en eindigde vervolgens bij de laatste twaalf. Zes van de twaalf zullen op 25 oktober tijdens de 'Grote Prijs Draait Door' op het Amsterdam Dance Event wederom door een jury beoordeeld worden. Maar ook het pubhek kan al eerder zijn stem laten gelden. Degene met de meeste stemmen gaat zeker door naar de finale op 13 december in Paradiso. Via www.groteprijsvan.nl onder het kopje dance/producers kan men online zijn stem uitbren gen. Alienman/Nils is binnenkort te zien in een interview op 101 TV van BNN. De winnaar mag optreden tij dens Dance Valley. Nils: „Het is leuk gevraagd te worden om me in te schrijven. Via www.groteprijsvan.nl kun je je stem uitbrengen op Nils Pronk alias Alienman! Foto: Carolien Breed sen, verspreid over drie weken, werd de kinderen geleerd dat ze een hond altijd met respect moeten benaderen; eerst vragen aan de eigenaar of hij geaaid mag worden, dan voorzichtig aan de hand laten ruiken. En als de hond kwispelt, mag er zachtjes geaaid worden. Maar nooit over de kop en niet aaien als de hond aangeeft dit niet te willen. Zo worden bijtincidenten voorkomen. Verder legde Ingmar uit, hoe je als kind het beste kan reageren als er plotseling een speelse hond op je af komt rennen. Ook de omgang met een hond in huis en de verzorging kwamen aan bod. Dex was buitengewoon tevre den over het verloop van de les en ging er maar eens uitgebreid voor liggen, met zijn kop op zijn voorpo ten. Indien u als leerkracht, ouder of vrij williger interesse heeft in het Sophia SnuffelCollege, neem dan tijdens kan tooruren contact op met de Sophia Vereeniging tot Bescherming van Dieren, tel: 020-6236167 of stuur een e-mail naar snuffelcollege@sophia- yereeniging.nl. Aan het project zijn geen kosten verbonden. Eva laat Dex, zoals het hoort, eerst aan haar hand ruiken alvorens te aaien. Rijck en Nuah kijken geïnteresseerd toe. Foto: Carolien Breed HEILOO - De zwarte herders hond Dex en zijn vrouwtje Ingmar Stam waren dinsdag 7 oktober te gast bij groep 3 en 4 van basisschool de Springschans in plan Oost. Dex gaf daar een Snuffel college, maar omdat hij de spreektaal niet machtig is, legde Ingmar de kinde ren uit, wat Dex wel en niet leuk vindt. Het leek Dex de hoogste tijd eens wat toelichting over hondentaal te geven en kinderen te leren hoe ze met zijn soortgenoten om kunnen gaan. Hij en zijn vrouwtje zijn mede werkers bij het Sophia KnuffelCollege, dat onderdeel is van de Sopliia-Vereeniging tot Bescherming van Dieren. In drie les- v--

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 5