aravind adiga Falkland toneel brengt twee eenakters van Mrozek DEI Bi H E I L O O ïXifA deutekom De Witte Tijger 11 Corso BOEK VAN DE WEEK De Witte Tijger door Aravind Adiga Gezellige rommelmarkt in het Trefpunt Nieuw! Corso Classic 40 jaar Buk Buk en 30 jaar Gruppo Sportivo Kom jammen in de Buk! UITKIJKPOST 22 OKTOBER 200 tillÏTC BB® Balram Halwai is een man met veel gezichten. Hij is dienaar, chauffeur, folosoof en entrepeneur. En hij is een moordenaar. Balram groeit op in de donkere binnenlanden van India en blijkt al snel het slimste jongetje van het dorp te zijn, maar zijn familie kan verdere scholing niet betalen. Wanneer een welva rende zakenman uit Delhi hem inhuurt als chauffeur krijgt hij ein delijk een kans op succes. Delhi is een openbaring voor Balram: over al ligt rijkdom voor de grijp en zijn uitzichtloze bestaan lijkt ten einde. Maar Balram beseft dat dat er maar één manier is om boven zijn eigen kaste uit te stikgen: hij moet zijn meester vermoorden. De Witte Tijger (winnaar Booker Prize 2008) is een rauwe en venijnige roman over het moderne India. Het debuut van Aravind Adiga, geschreven in de vorm van een bekentenis, is even belangwekkend als meesle pend, en introduceert een uitdagen de, nieuwe literaire stem. door Aravind Adiga voor 18,90 HEILOO - Falkland Toneel speelt het weekeinde van 7, 8 en 9 november twee totaal ver schillende eenakters van de Poolse schrijver Mrozek. Het gaat over drie heren die zich op een vlot op zee bevinden. Ze hebben al dagen niet meer gegeten en er zit niets anders op dat een van de drie door de anderen zal worden opgegeten. Maar wie komt daarvoor het meest in aanmerking? De meningen hierover verschillen, dat spreekt vanzelf. In Serenade zien we de vos zijn nachtelijke lied ten geho re brengen voor een kippenhok dat wordt bewoond door drie verleide lijke kippetjes en een haan. De vos zou de vos niet zijn als hij niet op sluwe wijze aan zijn maaltijd tracht te komen. Met deze twee eenakters brengt Falkland een gevarieerde toneelavond: geestig, speels, fantasie vol en origineel. Ook zijn deze voor stellingen bij uitstek geschikt voor diegenen die eens ontspannen uit wil len in eigen dorp, of kennis willen maken met de toneelvoorstellingen van Falkland! Op vrijdag en zaterdag is de aanvang om 20,15 uur en zon dag om 14.30 uur. Kaartverkoop start vrijdag bij Boekhandel De Schrijverij en Theater de Beun. Kaarten zijn tevens vanaf één uur voor aanvang van de voorstelling te verkrijgen aan de kassa van Theater de Beun. Voor informatie en reserveringen www.falklandtoneel.nl of u kunt bel len met Edith Otto, tel. 072- 5334355. Dit jaar gaat Corso Bioscoop in samenwerking met de Volksuniversiteit Castricum van start met de Corso Classic. Op don derdagavond 23 oktober om 20.00 uur en zondagmiddag 26 oktober om 15.00 uur vertoont Corso-eige naar Patrick Wentink als eerste de klassieker Witness for the Prosecution. Een film uit 1957 van Billy Wilder naar een stuk van Agatha Critie met als ster Mariene Dietrich. In november volgt Ascenseur Pour L'Echafaud, het meesterlijke debuut van Louis Malle met als sensuele vamp Jeanne Moreau en met onvergetelijke muziek van Miles Davis, ook uit 1957. Een boeiende misdaadpiot in nachtelijk Parijs met meerdere ver haallijnen. Op vertoon van hun film- kaart krijgen de abonnementhou ders van de VUcas-film korting bij deze Corso Classic-voorstellingen. Via de website www.vucas.nl wordt u op de hoogte gehouden over de nieuwe filmtitels en -data. En uiteraard vindt u informatie over de actuele filmagenda van Corso op www.corsobioscoop.nl. Aan de balie van Corso en op kantoor van de Volksuniversiteit is een uitgebreide recensie beschikbaar. HEILOO - Zaterdag 1 november van 10.00 tot 13.00 uur is er weer een gezellige rommelmarkt in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. U vindt hier van alles en nog wat! De toegang is gratis. Er zijn geen tafels meer beschikbaar HEILOO - Op zondag 26 oktober houdt Buk Buk, samen met een aantal Heilooër muzikanten, een grote jamsessie. In het kader van veertig jaar Buk Buk heeft een aantal muzikanten, die twintig jaar geleden ook de zeer succesvolle Jamsessions organiseer de, de krachten weer gebundeld om tussen 15.00 en 21.00 uur weer een leuke en leerzame Jamsession te houden. Een keur aan muzikanten heeft al toegezegd om mee te doen. Muzikanten van vroeger, maar ook de nieuwe generatie muzikanten kan meedoen. Een geluidsinstallatie, backline en professionele begeleiding is aanwe zig om het een goed georganiseerde en gezellige dag te laten worden. Alle muzikanten die een instrument bespelen en in een gelegenheidsfor matie eens willen 'jammen' zijn wel kom. Natuurlijk mogen vrienden en familie lekker meekomen om te genieten. Toetsen, basgitaar, schuif trompet, drums, mondharmonica, slaggitaar, leadgitaar, zangers zangeressen, saxofoon, wasbord, noem maar op, alle instrumenten die ooit in een band gebruikt zijn of gaan worden zijn welkom. En wees niet bang; een paar zeer goede muzikanten zullen alles begeleiden zodat het een groot muzikaal feest wordt. Om 15.00 uur gaat de zaal open waarna er om 15.30 uur een openingsact zal zijn met jonge muzi kanten. Rond etenstijd zal er een akoestische set te horen zijn en rond 21.00 uur zal er een afsluiten de act zijn. In verband met de te verwachten drukte is het prettig als je even een mail stuurt om je aan te melden. Vertel ook even je ervaring en welk instrument je speelt. Mailtjes kunnen naar: John@dol- finn.nl, Sjaak@the-change.nl, of hjvanderhorst@quicknet.nl. Natuurlijk kun je je ook bij de Buk Buk opgeven. Voor meer informatie zie: www.bukbuk.nl. Vrijdag 24 oktober: Hi-Lo Technocafé. De deu ren gaan open om 21.00 en entrée is gratis! Verwacht: 31 oktober: BEEF of 8 november: Melomanics. Falkland repeteert momenteel druk om het publiek weer te verwennen met een verrassende voor stelling. Foto: Allard de Graaf HEILOO - Het was gezellig druk in de Buk Buk afgelopen zaterdag. Een nostalgisch avondje rock now, roll later met Gruppo Sportivo. Er werd geput uit het rijke archief van de band en vooral de oude nummers kregen veel bijval, maar ook de nieuwe nummers mochten er wezen. Er werd heel wat afgekletst, maar toen in de zevende toegift Hey girl' gespeeld werd danste iedereen. Hans VandenBurg wist hoe hij de zaal moest inpakken en de Bombitas deden de rest. Foto Peter Hageman Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo Rflli naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 11