contact Licht Witte Kerkje één nacht uit HEILOO GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiioo Openingstijden Raad en (raads)commissies Burgerzaken Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 22 OKTOBER 200 Hoe zou het zijn als 's nachts alle verlichting uit zou zijn? Heel erg donker natuurlijk. Maar tegelijk zou u bijvoorbeeld veel beter de sterren kunnen zien. Nederland is een van de meest verlichte landen ter wereld. Daarom vragen Natuur en Milieu en de Provinciale Milieufederaties aandacht voor de schoon heid van de duisternis en de bedreiging ervan door de toene mende verlichting in ons land. Dit doen zij tijdens de 'Nacht van de nacht' van 25 op 26 oktober. Alle gemeenten zijn gevraagd om tijdens de 'Nacht van de nacht' de verlichting van een markant punt uit te schakelen. In Heiioo is daarom van 25 op 26 oktober de verlichting van het Witte Kerkje uit. In het hele land vinden 's avonds allerlei acti viteiten plaats. Bij ons in de omgeving is dat onder meer: - wandelen en sterren kijken in Alkmaar; - de donkere duinen in bij Schoorl of Den Helder; - een avond in het Toverbos met speciale kinderexcursie in Overveen; - een bosnacht met uilen, vleermuizen en nachtvlinders in Bovenkarspel. Lantaarnpaal in dimstand Veel verlichting vindt u langs onze wegen. De lantaarnpalen uitzetten is niet veilig voor het verkeer, maar Heiioo maakt in haar verlichtingsbeleid wel bewuste keuzes over verlichting. Dit najaar krijgen de lantaarnpalen langs de Kennemerstraatweg vanaf Alkmaar tot de kruising met de Stationsweg een dimstand. 's Nachts kunnen we dan de lantaarns wat zachter zetten, zodat minder energie wordt verbruikt. En tegelijk is het beter voor de natuur. Meer informatie Voor meer informatie over de activiteiten kunt u kijken op de website www.nachtvandenacht.nl. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiioo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1 1850 AA Heiioo t 072 535 68 68 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Extra gemeenteraadsvergadering De gemeenteraad vergadert woensdag 29 oktober 2008 in de raadzaal van het gemeentehuis. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor iedereen toe gankelijk. U bent van harte welkom. Agenda 1Vaststellen van de agenda 2. Inspreekrecht 3a. Loting voor de volgorde van stemmen over zaken b. Inventarisatie van sprekers over hamerstukken 4. Mondelinge mededelingen 5. Rapport van de commissie Vooronderzoek Stationscentrum Heiioo Hoorzittingen commissie voor Bezwaarschriften De commissie voor Bezwaarschriften houdt op maandag 3 november a.s. hoorzittingen voor de behandeling van bij burgemeester en wethouders inge diende bezwaarschriften tegen de vol gende besluiten: 20.00 uur: besluit tot afwijzing uitkering in het kader van de Wet werk en bijstand; 20.30 uur: besluit tot verlenen van een bouwvergunning Oosterzijweg 13; 21.00 uur: een dwangsombeschikking Deze hoorzittingen worden gehouden in het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De hoorzittingen zijn. voor zover niet anders vermeld, in beginsel openbaar. Ambtshalve of op verzoek van belanghebbenden kan de zitting om persoonlijke of andere bij zondere redenen besloten worden gehouden. Meer informatie Voor meer informatie over het boven staande of de behandeling van bezwaar of beroep in het algemeen kunt u contact opnemen mevrouw C.H. Venhuis, secretaris van de commissie, telefoonnummer 072 535 66 48. Welstandscommissie Op maandag 27 oktober a.s. vergadert de Welstandscommissie. De vergade ring begint om 14.00 uur in kamer 008 in het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De behandeling van bouwplannen is openbaar. Op verzoek van belangheb benden kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Belangstellenden en belanghebbenden kunnen de vergadering van de Welstandscommissie bijwonen op de publieke tribune. Belangstellenden en belanghebbenden hebben geen spreekrecht, met uitzondering van een planindiener en/of ontwerper. Deze kan op afspraak een toelichting geven tij dens de vergadering waarin het plan wordt behandeld. Voorts zijn de goed gekeurde notulen van de behandeling van bouwaanvragen openbaar. Voorlopige agenda 1. Opening en mededelingen. 2. Notulen vergadering d.d. 13 oktober 2008. 3. Ingekomen stukken. 4. Ingekomen bouwplannen. 5. Algemene zaken met betrekking tot de welstand. 6. Rondvraag en sluiting. Met betrekking tot agendapunt 4 wordt opgemerkt dat voor de bouwplannen, die daarvoor in aanmerking komen, voorgaand aan de vergadering in man daat worden behandeld vanaf 11.00 uur. Wie daar bij aanwezig wenst te zijn kan daartoe tussen 09.30 uur en 10.00 uur op dezelfde ochtend een afspraak maken met de secretaris, de heer F. Goedhart, telefoonnummer 072 535 67 37. De definitieve agenda - inclusief de ingeplande afspraken en de volgorde van de behandeling, en de daarop betrekking hebbende bouwplannen - staat vanaf vrijdagmiddag 24 oktober a.s. op de website www.heiloo.nl bij de rubriek Bestuur en organisatie/ Agenda's en vergaderstukken. De agenda ligt ook vanaf maandag 27 oktober a.s. tussen 08.00 en 12.30 uur in het gemeentehuis ter inzage bij de Publieksbalie Bouwen en Wonen en de receptie. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer 072 535 66 66. tot en met 16 oktober 2008 Geboren Anouk Metselaar d.v. E. Metselaar en S. Mönnich Tom J. Tervoort z.v. B.G. Tervoort en M. Bergmans Elders geboren Marijn J. van Haaren z.v. F.C. van Haaren en R. Gassner Luuk H. de Vries z.v. AP. de Vries en R. Aigner Fleur A. Samson d.v. N. Samson en T.A. Alberding Michelle S. Otto d.v. H. Otto en S.M.M. Steenhuisen Jari Koopman z.v. J.J. Koopman en G. Barendregt Vallerie de Ruyter d.v. L.L. de Ruyter en M.M. Kuijper Bette M. Peetoom d.v. C.J.J. Peetoom en J.M. Smit Isabelle M. de Graaf d.v. A.R.M. de Graaf en E.P.M. Koekenbier Huwelijksaangifte aangifte gereg. partnerschap L.D.P.J. Molenaar en B.C.M. Swart Huwelijken gereg. partnerschappen J.J. Scheers en J.A. Elings A.P. Tijssens en A.C.M. Hoogzaad Overleden J. Maaskant L.P.M. van der Sande ev Hoebe W. Visser M.O. Komin Elders overleden C. van Riemsdijk A.J. van den Bosch J.M. Blanken J.G. Nap

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 13