Clubteam Fee de Boscrossers kampioen bij Top Competitie HZV9 heeft het lek boven Kwieke tachtigers delen punt bij Oppositie Foresters Fi neemt deel aan toernooi Ajax sport 25 Ondanks valpartij in finale hebben de Heilooërs toch veel punten binnen gehaald Zaalvoetbalcoach kon tranen niet bedwingen na het laatste fluitsignaal Limmer danspaar winnaar Miss Ballroom Trophy Senioren laten zich niet uit evenwicht brengen Na een hevige strijd in regen en wind wisten de rijders zeer goede prestaties neer te zetten in Zoetermeer. Aangeleverde foto SCHAKEN HEILOO - In de zevende ronde van de onderlinge competitie won Simon Smit gedecideerd van Paul Vonk. Deze laatste zetelde al enkele weken op de hoogste troon, maar moest die ereplaats, ondanks held haftig verzet, afstaan aan zijn oppo nent, oud-clubkampioen en tegen stander van vandaag, Simon Smit. De regerend clubkampioen, Albert Bouma, loert vanaf de vierde positie naar boven en zal de toppers de komende maanden weinig rust gunnen. En wat te denken van de kansen van Tiffany Vlaar die na een keurige remise tegen Herman Maas nu de vijfde positie inneemt. En toch kan alles anders uitpak ken, want het nieuwe lid met Hongaarse wortels, Zsolt Kerekes, won nu overtuigend van Piet Manni en lijkt, met vier punten uit vier par tijen, in zijn eerste jaar bij Oppositie direct op het clubkampioenschap te mikken. Interessant was het treffen van de twee senioren van de club Harry de Jager en Arie Roozing. Hoewel beiden boven de 80, voch ten ze als jonge honden. Uiteindelijk deelden zij broeder lijk het punt. Zoveel ervaring breng je ook niet zomaar uit het even wicht. FIETSCROSS HEILOO - Zondag 26 oktober werd onder zeer slechte weers omstandigheden de laatste nationale BMX Top Competitie van dit jaar verreden in Zoetermeer, uit een reeks van zes wedstrijden op top banen in Luycksgestel, Oss, Baarn, Assen, Dedemsvaart en Zoetermeer. Door deelname aan de Top Competitie wedstrijden plaatst de rijder/rijdster zich voor het NK die dit jaar in Heiloo werd verreden. Er zijn verschillende Boscrossers die aan de TC's deelnemen. Verenigingen uit het hele land gaan gedurende het hele seizoen de onderlinge strijd aan om de beste club van 2008 te worden. De Team Manager van de Boscrossers, Wim van Westerop, moet met elke wedstrijd vijf rijders inzetten van wie hij inschat dat ze die dag goed gaan presteren. Dat vergt veel inzicht bij de BMX in combinatie met tactiek, want als de rijder valt tijdens de manche en/of finaleritten dan kan dat heel veel punten schelen. De Boscrossers stonden op de tweede plaats, maar gingen natuurlijk voor het kampioenschap. Na een hevige strijd in veel regen en wind hebben de rijders toch zeer goede prestaties weten neer te zetten. Ondanks een valpartij in de finale hebben de Heilooër deelnemers toch veel pun ten binnen gehaald en hebben de Boscrossers nipt weten te winnen met twee punten verschil van de nummer 2. Dit is een prachtige prestatie van de rijders van de Boscrossers en hun Team Manager, waar ze trots op mogen zijn. ZAALVOETBAL HEILOO - Woensdagavond ein digde de bekerwedstrijd tussen HZV 9-Koedijk 2 in een klinken de 16-5 overwinning voor de mannen van het Vennewater. Coach Daan Borst kon zijn traantjes niet bedwingen na het laatste fluitsignaal. Het was een bewogen week voor hem door allerlei strubbelingen en spanningen binnen het team. De verdeeldheid binnen het HZV- 9 schip omtrent zijn functioneren was een hard gelach voor iedereen. Het team moest na vijf nederlagen bakzeil halen en laten zien dat het nog geloofde in deze coach. Het tekent de ploeg dat het op het juiste moment de gelederen heeft doen sluiten en de coach weer heeft omarmd. Met fris en fabelachtig aanvalspel werd Koedijk zoek gespeeld door de mannen van Borst, die toch vooraf hoger werden ingeschat. De Alkmaarsche gondel- vaartmannen acteren namelijk twee klassen hoger dan het Witburgerteam. Het handelsmerk van HZV-9 in de loop der jaren -het-in-één-keer- raken- werd uit de kast gehaald en vooral spits Bas Hink was in zijn beste dagen. Met zeven goals was hij de niet te stoppen aanvalsleider. Het vertrouwen dat coach Borst hem gaf, heeft hij niet beschaamd. Lange tijd zaten speler en coach niet op een lijn, dit weekend echter was de chemie terug. Om zelf een vinger in de pap te houden binnen de lijnen, had Borst zich opgewor pen als doelman. Keeper Jeroen op de Weegh moet de komende tijd vrezen voor zijn plek onder de lat. Deze onpopulaire maatregel moest de coach nemen om toch het schok effect binnen de gelederen te ver oorzaken. Geniale vondst was om zijn trouwe volgeling Theo Leering tot coach te bombarderen. Leering zag, kwam en overwon en stuwde de manschappen naar grote hoog ten. Iedereen gunde elkaar de bal en de spelvreugde straalde er van af. Nu het team zich eindelijk volwas sen en 'zijn ballen' heeft getoond lijkt het een kwestie van tijd dat dit sterrenensemble ook in de competi tie zijn puntjes zal gaan vergaren. Het lek is dus boven en alle onder huidse spanningen zyn verleden tijd. De komende tijd zal uitwijzen of ook Stefan Beers en Hugo Houtenbos in genade worden terug genomen door Borst en zijn succes volle formatie. De boodschap was voor de wedstrijd wel duidelijk. Wie niet mpe wil in de stroom, zal op de blaren moeten gaan zitten! LIMMEN - Afgelopen weekend vond de Miss Ballroom Trophy plaats, waar ook het Limmer danspaar Philipoom en Van Londen acte de présènee maakte. Na weken van hard trainen, verschenen Maurice en Marieke ook nu weer aan de start van de op één na hoogste Amateur dans klasse van Nederland, de A-klasse Ballroom. Onder toeziend oog van een internationale jury ver toonde dit danspaar haar beste kunnen. Nadat zij hun voorrond es vlekkeloos wisten door te komen, bereikten zij de grote finale. In deze finale bleven ze de andere dansparen voor en eindigden als winnaars. De eerstvolgende wedstrijd die Maurice en Marieke dansen, is die in Almere, waar een Internationaal toer nooi op het programma Staat. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 23