Gratis Healthcheck bij Healthclub Dorssports Tien jaar Slender You, feest in Heiloo Meervogels 60 heren 1 behaalt overwinning Limmen 1 wint van Schagen 1 Pakt Hzv het Vennewater de periode-titel? SPORT gelezen worden 25 INGEZONDEN MEDEDELING De kop is eraf en de eerste punten zijn binnen Foresters Fi pupillen naar HET Toernooi bij Ajax Weerstand van de ploeg uit Sint Pancras leek gebroken Zondag valt beslissing eerste periodekampioenschap KORTOM Tikkie Terug zoekt nieuwe leden Doe mee met Tafeltennis kampioenschap De Foresters wint AZ- jeugdtoernooi Strijd aan kop bij Vredeburg n UITKIJKPOST 29 OKTOBER 200 HEILOO - In de maand november kunnen inwoners van Heiloo en omstre ken bij Healthclub Dorssports een Healthcheck ondergaan. Tijdens deze Healthcheck wordt onder andere gekeken naar het uithoudingsvermogen, vetpercentage en de bloeddruk. De test duurt in zijn totaliteit zo'n dertig minuten en geeft u een duidelijk beeld over uw fitheid op dit moment. Bezoekers die zich na deze kennismaking met Healthclub Dorssports willen inschrijven,kunnen gebruik maken van de najaarsaanbieding; 50% korting op het inschrijfgeld ter waarde van 22,50. Tevens krijgen de nieuwe leden gratis advies en begeleiding over de juiste voeding! In een persoonlijke manual die u bij inschrijving krijgt wordt uw voedings gedrag in kaart gebracht en waar nodig bijgesteld. Dorssports sluit aan bij de behoefte van veel inwoners in Heiloo en de regio. Een comfortabele omgeving, met veel keuze in sport- en ontpanningsfaciliteiten. Dorssports staat voor Bewegen, Ontspannen en Ontmoeten in een inspirerende omge ving voor een blijvend gezonde lifestyle. „De afgelopen twee jaar hebben al meer dan 2000 leden gekozen voor Healthclub Dorssports", vertelt eigenaar Ab Stam. „En we hopen dat overige geïnteresseerden na het zien van de Healthclub ook hier komen sporten en ontspannen." Wilt u meer weten over Dorssports? Kijk op www.healthclubdorssports.nl. Of kom gewoon langs: u kunt zich geheel vrijblijvend aanmelden voor de Healthcheck tot en met 10 november via tel. 072-5321106 of info@healthclubdorssports.nl. HEILOO - Op zaterdag 8 november viert Slender You Heiloo feest, want de salon op de Westerweg 156 bestaat tien jaar. Van 10.00 tot 15.00 uur staat de deur open. Iedereen is welkom om de bewegihgsbanken te probe ren en informatie te verkrijgen over klassieke massages, voetreflextherapie, pedicure, manicure en snelbruiner. Voor de kinderen is er een tekenwed strijd over het onderwerp Slender You. De leukste tekeningen, die voor 8 november worden ingeleverd, krijgen een prijsje. Slender You is vanaf 1998 een begrip in Heiloo. In de bewegingssalon staan zes door elektromotoren aangedreven banken. Elke bank activeert gedurende tien minuten een gedeelte van het lichaam. Borst, bovenarmen, buik, taille, heupen, zitvlak en benen komen aan bod. Slender You verbetert de conditie en de doorbloeding van spieren en gewrichten, maakt de spieren veerkrachtig en sterk en helpt vetkussentjes af te breken. Met een figuur analyse wordt het beoogde doel in de gaten gehouden. Slender You is niet leeftijdsgebonden. Het fitnessprogramma wordt aan gepast aan de doelgroep. De persoonlijke begeleiding en de onbelaste oefe ningen maken Slender You uitermate geschikt voor sporters met blessures en/of medische klachten zoals' reuma, fibromyalgie, artrose, beenklachten en diabetes. Voor mensen met een verstandelijke beperking en mensen die door verschillende oorzaken op een rolstoel zyn aangewezen en mensen die na een operatie willen revalideren, biedt deze manier van bewegen vaak een uitkomst om toch in conditie te blijven. Voor meer informatie over Slender You Heiloo kunt u even binnenlopen, bellen met tel. 072-5339547 of de website bezoeken: www.slenderyou-sah.nl. H AN D B A L AKERSLOOT - Na een trai ningsweekend en de doorde weekse bekerwedstrijd tegen Volendam 2, begon voor de heren de zaalcompetitie meteen met een wedstrijd tegen 1 van de sterkere tegenstanders, Vrone 2. Na het kampioenschap van vorig jaar was dit de eerste testcase in de nieuwe klasse. Meervogels begon voortvarend en wist vooral via de hoeken en de eerste lijn spelers te scoren. Vrone 2 wist goed bij te blij ven door dat er niet adequaat verde digd werd. Vooral door een slechte afronding van de opbouwers van de Akersloters, bleef de voorsprong beperkt tot twee doelpunten. Gelukkig wisten de hoekspelers Noud Rodenburg en Rob Betjes het net wel regelmatig te vinden en hield keeper Rik Sander het doel goed schoon. Aan het eind van de eerste helft kwamen de Pancrassers langszij, maar dat werd goed gecorrigeerd door Jelle Putter, zodat de rust inge gaan werd met twee doelpunten voorsprong. De tweede helft begon de thuisploeg flitsend, alleen wer den de breaks slecht afgerond. Gelukkig werd er ook niet tegen gescoord, zodat de marge twee bleef. Via goed spel door vooral cir kelspelers Duncan Burger en Marco Buur hep Meervogels uit tot een verschil vijf. De goede rechteraanval van Vrone en matig verdedigend hande len van de zijde van de Akerloters kwam de tegenstander wederom langszij. Na twee keer voor open doel gemist te hebben, wist Jos Duin op het juiste moment te sco ren en daarmee leek de weerstand van de ploeg uit Sint Pancras gebro ken. Meervogels kon de wedstrijd professioneel uitspelen. HEILOO - Vandaag, woensdag 29 oktober, neemt de F1 van Foresters deel aan HET toernooi voor F-pupillen bij Ajax, op jeugdcomplex de Toekomst in Amsterdam. De fanatieke en enthousiaste spelersgroep onder leiding van Lenny Macnack en Carlos Blom doet het zo goed in de competitie dat ze een uitnodi ging hebben gekregen om mee te doen aan dit toernooi. Er zal gespeeld worden in acht poules van elk zes teams. De winnaar van elke poule gaat door naar de kwartfinales. Aangeleverde foto VOETBAL LIMMEN - Limmen 1 heeft zich goed hersteld van de verliespar- tij vorige week tegen HSV. Op een nat Dampegheest werd afgelopen zondag een belangrij ke 2-1 overwinning geboekt op een verrassend sterk Schagen 1. Hierdoor heeft Limmen zijn goede positie op de ranglijst weten te behouden en zelfs aanstaande zondag kans heeft om de eerste periode binnen te halen! Zonder de geblesseerde spelers Rik Seignette en Rens Min, startte Limmen sterk tegen Schagen en kreeg in de beginfase een aantal goede mogelijkheden om de score te openen. Met name rechterspits Martijn de Haan schoot in uiterst kansrijke positie helaas over het vij andelijke doel terwijl de lat Schagengoalie Idema nog een keer te hulp schoot. Schagen het zich ook niet onbe tuigd en kwam vlak voor rust zelfs op een 0-1 voorsprong toen een voorzet koppend doeltreffend werd afgerond en Limmer goalie Edwin den Breejen de treurige gang naar het net moest maken. Direct na rust was het de actieve Ron van Stralen, die zijn ploeg al snel de gelijkmaker bezorgde door een prachtige uithaal na een mooie kapbeweging. Niet veel later wist Martijn de Haan de uiteindelijk winnende treffer te pro duceren na een steenharde uithaal. Limmen kreeg nog volop mogelijk heden om de voorsprong verder uit te bouwen, maar met name invaller Cris Zomerdijk zag zijn goede inzet in de slotfase via de binnenkant van de paal weer het veld in stuiteren. Grote vreugde aan Limmenzijde na het laatste fluitsignaal van scheids rechter Ahlers. De drie zwaar bevochten wed- strijdpunten bleven op Dampegheest. Zondag 2 november valt de beslissing over het eerste periodekampioenschap. Door de 2- 6 overwinning van WW uit Wersvershoof op Always Forward in Hoorn, bezetten zowel Limmen 1 als WW 1 de eerste plaats met 16 punten uit zeven gespeelde wedstrij den maar is het doelsaldo van WW 1 doelpunt beter. Zondag speelt Limmen 1 in Wognum tegen het nog ongeslagen de Spartanen, terwijl WW in eigen huis HSV uit Heiloo ontvangt. De ploeg van trai ner Edwin Veenstra kan dus Limmen 1 een goede dienst bewij zen door te zegevieren in Wervershoof. ZAALVOETBAL HEILOO - Vrijdagavond speelt Hzv heren 1 om 21.05 uur tegen Blok/Carillon Boys om de eer ste plaats in de hoofdklasse. Het team van coach Ruud de Boer staat op de tweede plaats met twee punten en een wed strijd minder en kan bij winst dus op de eerste plaats terecht komen. Als dit lukt kan heren 1 volgende week in de uitwedstrijd tegen het Amsterdamse Golden Stars de eer ste periode pakken. Het team bestaat uit spelers van het eerste team van zowel Foresters als HSX en is dit seizoen uitstekend begon nen. Zo af en toe wordt er een beroep gedaan op een speler uit de Alom zo deze spelers ook te laten proeven aan het hoge niveau van de Hoofdklasse. De Al speelt in de Topklasse op het hoogste niveau van het jeugd zaalvoetbal. De jon gens van coach Dik (bowling) Hommes spelen op 5 november tegen Alkmaarse Boys om 20.00 uur. Beide wedstrijden worden gespeeld in Sporthal het Vennewater. HEILOO - De biljartvereniging Tikkie Terug is weer begonnen met spelen. Er wordt gespeeld in sporthal Het Vennewater, iedere woensdagmiddag van 13.00 tot 17.00 uur. De club houdt van strijd, maar vooral ook van gezel ligheid. Denkt u dat is iets voor mij? Kom dan gerust langs om kennis te maken. Er is nog ruimte voor nieuwe leden. LIMMEN - Tafeltennisvereniging Limmen nodigt alle kinderen uit Limmen en de omliggende gemeenten uit om aanstaande vrijdag 31 oktober mee te doen met het Open Limmen Tafeltenniskampioenschapen Ben je tussen de 7 en 17 jaar en vind je het leuk om te tafeltennis sen, dan is dit je kans. De deelnemers worden op leeftijd ingedeeld. Je hoeft dus geen üd te zijn of al vaak te hebben geoe fend. Het toernooi van komende vrijdag begint om 18.30 uur en duurt tot 20.00 uur bij de sport zaal aan de Hogeweg 61 te Limmen. Voor de winnaars zijn er per leef tijdscategorie bekers te winnen. Er zijn op de vereniging balletjes en batjes aanwezig. Deelname aan dit toernooi is gratis en ieder een is uitgenodigd om mee te doen. ALKMAAR - De tweede editie van het E-pupillentoernooi op het AZ- jeugdcomplex 't Lood is wederom een succes gebleken. Op dinsdag werd De Foresters E1 uit Heiloo de winnaar door in de finale KFC met 2-0 te verslaan. LIMMEN - Op vrijdag 24 oktober schaakten bij Schaakvereniging Vredeburg in ronde vijf van de interne competitie de nummers 1 en 2 tegen elkaar. Harold Ebels wist een gelijkwaardige stelling op te bouwen, maar toen hij naliet de beste voortzetting te kie zen, werd hij genadeloos door Bob Stolp van het bord gescho ven. Bob versterkte daarmee zyn eerste plek aanzienlijk. Niels Hageman kwam een fout in de opening niet meer te boven. De verrassende Marcel Wester trof een wild aanvallende Jaap Limmen, die veel materiaal offer de en tenslotte moest vechten voor remise. Jan Levering wist zijn eerste winst te boeken en Gerard de Graaf Üet zien dat hij het schaken nog niet verleerd is. Ook was er hevige stryd in groep B te noteren. Allard won door een onverwachte dameuitval, Thomas strafte een fout af en by Rob en Silke eindigde een mataanval in pat. Op zaterdag 1 november starten de schaakopleidingen van SV Vredeburg opnieuw voor de diploma's Stap 1, 2, 3 en 4. Nieuwe aanmeldingen by D. Aafjes, tel 072-5054239 (inclusief werkboek 30,50). cs> CD CD

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 25