Dubbel feest voor Oud Heiloo enEensgezindheid Keer op keer steunt goede doelen met 40.000 H E I L O O ■SS sere^ 3 INFOAVOND Falkland Toneel llerijjÊf 'Kèe^mSon Knaagdierencentrum krijgt E 3000 voor al het goede werk dat ze doen Collecteren voor Diabetes Fonds Mager shoarma vlees 500 gram GRATIS 100 Broodje Gc illwörst 4 november 19.45 uur UITKIJKPOST 29 OKTOBER 200 De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 óf per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,46 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: dinsdag 09.00 t/m 17.30 uur donderdag 11.301 m 14.30 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 13.00 uur vrijdag 08.301m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur HEILOO - Keer op Keer, kring loop voor het goede doel te Heiloo, heeft afgelopen donder dag weer diverse goede doelen in het zonnetje gezet. Er gaat 5.000,- naar de PKN/PCI voor een kerstgratificatie voor de minima in Heiloo. Stichting Promotie Transport Humanitair heeft 4.500,- gekregen voor de aanschaf van een personenbus voor vervoer naar school van kinde ren in Moldavië. Vrienden van the Camillian Social Center heeft 3.000,- gekregen voor ondersteuning van aidswees- kinderen in Rayong, Thailand, St. Kasanka Zambia heeft 3.000,- gekregen voor de laatste fase van een school in aanbouw. Stichting Sherp noord-Kenia heeft 3.000,- gekregen voor de onder steuning van een opvangcentrum voor gehandicapte kinderen. Pamoja Child Foundation heeft 3.000,- gekregen voor ondersteu ning van weeskinderen in west- Kenia. Stichting In het Zadel in Heemskerk heeft 3.000 gekregen voor het mogelijk maken om goed met geestelijk gehandicapte kinde ren te kunnen paardrijden. Fundacion San Martin de Porres Dominican heeft 3.000,- gekregen voor de aanschaf van een mobiele waterzuiveringsinstallatie in de Dominicaanse Republiek. Niesec-Development heeft €3.000,- gekregen voor ondersteu ning aan besmette HIV weeskinde ren en weduwen in Burundi, Afrika. Plenty Food heeft 3.000,- gekregen voor hun project in Zuid- Afrika (Heilbron) om de levensver wachtingen van HIV/Aids kinderen te verlengen. Odd Fellows heeft 3.000,- gekregen voor het creëren van een klein bioscoopzaaltje in het MCA voor langdurig zieke kinderen, zodat ze af en toe samen met hun ouders/broertjes/zusjes een film kunnen kijken. Esdegé Reigersdaal heeft 2.000,- gekregen voor het aanschaf fen van uniformen voor drumband de Reiger. Knaagdierencentrum Heiloo 300,- gekregen voor al het goede werk dat ze doen. Keer op Keer vindt u op industrie terrein Oosterzij 17/ hoek Nijverheidsweg in Heiloo, geopend dinsdag en donderdag van 10.00 tot 15.00 uur, en zaterdag van 10.0Q tot 14.00 uur, tel. 072-5325962. Op deze dagen kunt u ook uw overtolli ge spullen inbrengen. Oproep: Heeft u nog warme winterkleding en dekens in huis? Keer op Keer zamelt in voor Letland. ADVE RTENTIE Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijk voor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd HEILOO - In totaal telt Nederland al ongeveer een miljoen mensen met diabetes. De kans is groot dat u iemand in uw omgeving kent die diabetes heeft, of binnenkort leert kennen. En elk jaar komen er zo'n 70.000 mensen met diabetes bij. Het Diabetes Fonds werkt hard aan oplossingen. Zo' financiert het Fonds onderzoek naar manieren om diabetes te genezen via transplanta tie van insulineproducerende cellen. De collecte die in de week van 26 oktober tot en met zaterdag 1 november wordt gehouden, is dan ook van groot belang om het onder zoek naar oplossingen te continue ren. U kunt uw gift ook overmaken op giro 5766 t.n.v. het Diabetes Fonds in Amersfoort. Voor meer informatie: www.diabetesfonds.nl. Aangeleverde foto Vervolg van voorpagina Door het trekken aan een blauw en een rood lint ontrolde zij de beide verenigingsvlaggen, waarmee de officiële opening een feit was. Eerder heette de voorzitter van de Historische Vereniging Oud Heiloo, Piet Kuijper, de aanwezigen welkom, in het bijzonder mevrouw Willemse- van de Ploeg, burge meester Romeyn en wethouder Ouderkerken. Hij bedankte het gemeentebestuur voor het ter beschikking stellen en geschikt maken van het gebouw en bena drukte de nieuwe mogelijkheden. Om de belangstelling voor de geschiedenis te bevorderen heeft Oud Heiloo onder andere de Heylooer Cronyck en de website. Maar het verenigingsgebouw speelt een centrale rol. De eerste manife statie daarin is de expositie van Eensgezindheid. De oudheidkamer heeft nu nog een voorlopige opzet. De voorzitter roept de leden van de vereniging op suggesties te doen voor de inrichting van de oudheid kamer. De tentoonstelling van de muziekvereniging Eensgezindheid toont programmaboekjes, foto's, filmbeelden, oude instrumenten en verschillende attributen die verband houden met eem bewogen 110-jari- ge geschiedenis. De voorzitter van Eensgezindheid, Ernst Dulmers, dankte de leden die in korte tijd de tentoonstelling hebben ingericht. Piet Kuijper van Oud Heiloo dankte Ans Willemse- van der Ploeg voor haar toespraak en de leden die zich hebben ingezet bij verhuizing en inrichting van het gebouw. Jubileumconcert Eensgezindheid Op zaterdag 1 november geeft Eensgezindheid een jubileumcon cert waarbij er zowel oude en nieu we composities gespeeld worden door het leerlingenorkest en het grootorkest, onder leiding van Cees Brugman. De muziek is zeer gevari eerd en kenmerkend voor bepaalde periodes uit de afgelopen eeuw. De muziek wordt afgewisseld door enkele verrassende sprekers en muzikale intermezzo's. Als muzikaal intermezzo zal er een optreden ver zorgd worden door het Mega Trombone Ensemble dat bestaat uit trombonisten uit heel Nederland. De bekende muziek '76 Trombones' uit de musical The Music Man (1958) zal uitgevoerd worden met mogelijk 76 trombonisten. Het concert wordt gegeven op zaterdag 1 november vanaf 20.00 uur in de grote zaal van de Ter Coulsterkerk aan de Holleweg 111. Kaarten voor dit concert a 7,50 (donateurs 5,-) zijn te verkrijgen op 1 november vanaf 19.00 uur aan de zaal van de Ter Coulsterkerk. Toegangskaarten kunnen worden gereserveerd via info@mv-eensge- zindheid.nl of tel. 072-5334851 Openingstijden Bergeonstraat 30: op zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur en op dinsdag van 19.00 tot 21.00 uur. Voor meer informatie: www.mv-eensgezindheid.nl en www.oudheiloo.nl. Eensgezindheid viert haar 110-jarig bestaan. Foto: Ricardo Marcker Elckerlyc Basisschool te Heiloo llëtldpjCS 4 voor Bij 100 gram ftll per stuk gram Keer op Keer heeft weer diverse goede doelen in het zonnetje gezet. www.falklandtoneel.nl zie ook www.elckerlyc-heiloo.nl speelt 2 eenakters van Mroeek

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 3