Startersdag is grootste ondernemers evenement Maatschappelijk werk Heiloo is verhuisd Vomar Voordeelmarkt de goedkoopste Kom op de koffie bij de Wereldwinkel H E I L O O 9 KERK DIENSTEN DIERENBESCHERMING INGEZONDEN MEDEDELING Radio Beat FM INGEZONDEN MEDEDELING OUD PAPIER UITKIJKPOST 29 OKTOBER 200 HEILOO - De Kamer van Koophandel houdt zaterdag 1 november voor de zevende maal de nationale Startersdag. De Startersdag is inmiddels uitge groeid tot het grootste ondernemersevenement van Nederland. Ook in Noord-Holland is de beurs te bezoeken. Tussen 10.00 en 16.00 uur zijn startende ondernemers welkom in het Horizon College in Heerhugowaard. Gedurende deze dag kunnen starters diverse stands van organisaties bezoeken, waar iedere ondernemer mee te maken krijgt. Om wegwijs te raken in de enorme puzzel van wetgeving, financiën en fiscaliteit, zijn accountants en fiscalisten enorm handig én belangrijk. Niet alleen voor het kiezen van een rechtsvorm, maar ook .voor het inrichten van de administratie. Tegenwoordig verwerkt een groot deel van de ondernemers de administratie online. Puur uit efficiency, inzicht en kostenbesparend oogpunt. Smit Partners B.V Accountants, Fiscalisten Adviseurs uit Heiloo is aanbieder van Samenboeken, hét online boekhoudprogramma waarmee de verwerking onder toeziend oog van de accountant verloopt. Het uitgangs punt van- Samenboeken.nl is de administratie beter afstemmen op onderne mer en accountant. Hierdoor ontstaat een toegankelijke en inzichtelijke administratie. Dat wil toch iedere ondernemer? Smit Partners B.V Accountants, Fiscalisten Adviseurs is dit jaar voor de Startersdag uitgeloot. Toch willen de adviseurs geïnteresseerden de gele genheid geven kennis te maken met het programma. Starter of niet, wie geïnteresseerd is in de voordelen van Samenboeken en of in die van Smit Partners B.V, kan surfen naar www.samenboeken.nl en www.smitenpartners.nl, bellen naar de adviseurs van Samenboeken en Smit Partners B.V, tel: 072-5331700 of mailen naar info@samenboeken.nl en info@smitenpartners.nl. HEILOO - Maatschappelijk werk Heiloo is onderdeel van de nieuwe wel- zijnsinstelling De Wering. De Wering is in april 2008 ontstaan door de samenvoeging van RIMA (algemeen maatschappelijk werk en sociale raads lieden), WMD (algemeen maatschappelijk werk, Sociale Raadslieden, vrou wenwerk, vrij williger scentr ale, opbouwwerk en ouderenwerk) en SKWO ouderenwerk Alkmaar. De Wering is actief in 20 gemeenten in Noord- Holland Noord. Maatschappelijk werk Heiloo is met ingang van 1 oktober gehuisvest in het Gezondheidscentrum aan De Strandwal 22F, het Smetgebouw op het ter rein van GGZ-NHN aan de Kennemerstraatweg. Het nieuwe gebouw wordt gedeeld met andere huurders waaronder Evean, thuiszorg Noord Holland Noord, Fysiotherapiepraktijk De Waal, Mantelzorgmakelaar, Centrum voor stottertherapie en logopedie en de Tandartsenpraktijk Kleijn. Het werken binnen de nieuwe locatie biedt kansen en mogelijkheden voor een betere samenwerking, wat ertoe zal leiden dat cüënten beter geholpen kunnen worden. Bij de Maatschappelijk werkers van De Wering kunt u terecht voor hulp op velerlei gebied. Iedereen kent perioden waarin de omstandigheden boven het hoofd driegen te groeien of waarin beslissingen genomen moeten worden. Vaak helpt het om erover te praten met familie, buren of vrienden. Maar het kan ook zijn dat u er niet uitkomt, of dat er nie mand is met wie u kunt of wilt praten. In zo'n geval kunt u gebruik maken van de deskundige hulp van het Algemeen Maatschappelijk Werk. De Wering biedt individuele, relatie- en groepshulpverlening aan de inwo ners van diverse gemeenten. U kunt terecht zonder verwijsbrief en de hulp is gratis.Voor meer info, kunt u ook terecht op de website www.stichtingde- wering.nl of kunt u bellen naar het algemene telefoonnummer: 072- 5672080. Maatschappeüjk werk Heiloo, Strandwal 22 F, Heiloo, tel: 072-5330984. Spreekuren op dinsdag, woensdag en vrijdag van 09.00 tot 10.00 uur. HEILOO - Vomar Voordeelmarkt is de goedkoopste supermarkt. Dat con cludeert de redactie van het Noordhollands Dagblad op basis van een eigen test. Nadat er op basis van een eenduidige boodschappenlijst bij diverse supermarkten was gewinkeld, kwam Vomar Voordeelmarkt prijstechnisch als winnaar uit de bus. Vomar Voordeelmarkt verkeert doorgaans al in de kopgroep en streeft nu de directe concurrenten prijstechnisch voorbij. Commercieel directeur André Michel van Vomar Voordeelmarkt is blij met het testresultaat: ,,Wy noemen ons bewust Vomar Voordeelmarkt en maken die benaming ook echt helemaal waar. Dat doen we mede op basis van onze eigen bakkerij, centrale slagerij en hypermoderne distributiecentrum in Alkmaar. Het voordeel dat onze efficiënte werkwijze oplevert, geven we door aan de klant." De uitslag van het onderzoek komt voor Vomar Voordeelmarkt op een bij zonder moment. Het bedrijf bestaat deze maand namelijk veertig jaar en viert dat jubileum juist met de klanten. Zo zijn er eerder deze maand 200.000 gratis appeltaarten cadeau gedaan en worden er de komende weken ook nog eens één miljoen gratis producten weggegeven. Tevens houdt Vomar Voordeelmarkt een grote jubileumloterij met een prijzenpot ter waarde van 50.000 euro. Verder zullen diverse artikelen de komende weken worden verkocht voor historisch lage prijzen, met 40% extra korting. Sinds de oprichting in 1968 heeft Vomar Voordeelmarkt consequent gevochten voor de laagste prijs. De mentaliteit van de prijspionier zit het bedrijf veertig jaar later nog steeds in de genen. Uit diverse onderzoeken blijkt dat Vomar Voordeelmarkt op dit punt uitstekend scoort. Dierenbescherming, afd. Alkmaar e.o. De Loet 5, Heiloo, tel. 5150071, e-mail: info@dierenbëschermingnhn.nl, www.dierenbeschermingnhn.nl. Vogel-/ egelopvang De Strandloper: 0226-343495 Landelijk Meidnummer Dierenmishandeling, tel. 0900- 2021210 (EO,10/min). Stichting Knaagdierencentrum Heiloo De Loet 3, tel. 5090234, e- mail: info@knaagdierencentrum.nl, internet: www.knaagdierencentrum.nl Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Dierentehuis Alkmaar e.o. Bergerweg 185, Alkmaar, tel. 5114861, fax 5124732. Geopend: ma t/m vr 14.00-17.00 uur, za 12.00-16.00 uur. E-mail: asielalk@xs4all.nl, internet: www.dierentehuisalkmaar.nl Kids for Animals, 072-5336180 Stichting Vissenbescherming, A.J. Dekker, tel. 5332879, e-mail: info@vissenbescherming.nl, internet: www.vissenbescherming.nl Dierenambulance Noord- Kennemerland Alexander Flemingstraat 35, Alkmaar, tel. 5150085, fax 5152701. Alarm nummer: tel. 5150173 (24-uursdienst). Dierenbescherming meidnummer misstanden jacht: 072-5323411 Gevonden Magere donkergrijscyperse poes, oud, Haesackerlaan/Zevenhuizerlaan Heiloo. Donkercyperse kat, zwarte rug, onder kin wat lichter, groot, kleine kop, De Blinkenlaan Heiloo. Vermist Poes, zwart met rode accenten, goud kleurige ogen, ruim 1 "jaar, Bendit, Kapellaan Heiloo. Poes, zwarte rug en staart, witte kop, om oren zwarte ring, buik en poten wit, op achterkant linkerachterpoot zwarte vlek, 6 jr, Bibi, Herenweg/Julianaweg Egmond a/d Hoef. Grote zwart-bruin-gryscyperse kater, gec., om bek wat lichter, 5 jr, Mazzel, Kennemerstraatweg/Groenelaan Heiloo. Grijze, langharige, gec. kater, witte snuit, grote witte bef, grijze vlek onder kin, 4 witte kniekousen, 10 jr, Pipi, Schuine Hondsbosschelaan/Holleweg Heiloo. Rode poes, witte bef, buik en poten, gechipt, 9 jr, Stoffer, Ypesteinerlaan omg. supermarkt Heiloo. Lichtgrijze langharige poes, vaag cypers, witte borst, beige buik, 4 witte voetjes, dikke staart, gechipt, heeft dringend medicijnen nodig, 14 jr, Mona, vakantiepark Vennewater, Slootenslaan 27 Heiloo. Lapjespoes, bruin, oranje, wit, witte bef en voetjes, rood vlooienbandje, ruim 3 jr, Dolly, Stationsweg/Westerweg Heiloo. Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504. Protestantse Gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Geen opgave ontvangen Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur ds. Jacobs, jongeren- dienst-koffie. GGZ Willibrorduskapel Geen opgave ontvangen Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met Herenkoor, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: Eucharistieviering met Dames- en Herenkoor voorganger H. Helsloot. 12.00 Kleuterkerk en Kinderkerk. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Maandag, dinsdag, donderdag en zater dag 12.00 uur Eucharistieviering. Woensdag en vrijdag 09.00 uur. Zaterdag Allerheiligen 12.00 uur Eerste Zaterdag Bedevaart. Zondag Allerzielen 10.30 uur Eucharistieviering, 15.00 uur Vespers. Priesterzaterdagviering 11.30 uur Biechtgelegenheid /Rozenkrans, 12.00 uur Gezongen H. Mis met koor Ubi Caritas, 14.15 uur Stille Aanbidding, 14.45 uur Lof. H. Corneliuskerk Limmen Allerheiligen, 19.00 uur Meditatieve viering met Samenzang, voorganger J, Oiling. Allerzielen, 10.00 uur Woord- en Communieviering met Corneliuskoor, voorganger J. Oiling. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld 1 Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06-14121138. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072- 5325720. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur: Communieviering met samenzang. HEILOO - Donderdagavond 30 oktober is er op verzoek van vele plaatsgenoten een herhaling van een live uitzending over de heer Georgio Gatti, eigenaar van het Italiaanse restaurant 11 Corso. In een uitvoerig gesprek vertelde hij over zijn verle den en ervaringen in Nederland, met name in Heiloo. U kunt de uitzen ding ontvangen via de kabel op 89.- of via de ether op FM 106.3. HEILOO - In het kader van Make a Difference Day en de start van de Fair Trade Week kunt u van zaterdag 1 november tot en met zaterdag 8 novem ber bij de Wereldwinkel op de 'koffie komen. Zaterdag 1 november van 10.00 tot 12.00 uur wordt deze geschonken door burgemeester Romeyn. U bent van harte uitgenodigd aan de Stationsweg nummer 105. Dit jaar hebben de Wereldwinkels de eerste prijs binnengehaald voor de verkiezing Beste Winkelketen 2008 in de categorie hobby, cadeau en food- specialiteiten. U kunt er terecht voor de Tony Chocolonely chocoladeletters en deze zijn voor CJP-houders met 10% korting te koop. In november zijn de kaarsen en ons nieuwe assortiment Zuid-Afrikaanse wijnen in de aanbieding. Vier van deze wijnen zijn geselecteerd in de wijnal manak van Hubrecht Duijker. Vanwege de Fair Trade Week die bedoeld is om u te laten kennismaken met fairtrade producten zijn ook de pindakaas en kokosmelk scherp geprijsd. U kunt de nieuwe najaarsfolder in de bus verwachten! Vanaf nu kunt u de aanbiedingen ook vinden op www.wereldwinkel-heiloo.nl. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zaterdag 19.00 uur Eucharistieviering met St. Caecilia, zondag 19.00 uur Eucharistieviering met herenkoor. H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zaterdag 19.00 uur: Communieviering met kinderkoor, zondag 10.00 uur Communieviering met Soli Deo Gloria. H.Agnes Egmond aan Zee Zaterdag 19.00 uur: Gezinsdienst over Willibrord, mmv Gospelkoor de Seasingers. Zondag 10.00 uur: hoogmis Allerheiligen. 19.00 uur hoogmis Allerzielen, gedachtenis overledenen. Woensdag 09.00 uur: mis. Protestanse Gemeente Egmond Egmond Binnen, zondag 10.00 uur: voorganger ds S.H. Ossewaarde. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Mare Nostrom, Arubastraat 2, Alkmaar, 072-7510700/ www. ekvriendschapnl St. Jacobus de Meerdere Akersloot Zaterdag 19.00 uur: Communieviering met samenzang. Zondag 10.00 uur: Allerzielen met dameskoor, voorganger pastor H. Hudepohl. Eerste zaterdag van de maand Paulusschool, papier gebundeld neer zetten in de hoek van het Brunogebouw (Buk Buk), op de hoek van de Pastoor van Muijenweg en De Kloosterhof. Tussen 09.00 en 11.00 uur. Tevens huis-aan-huis-actie tussen Pastoor van Muijenweg-Ewisweg-Het Zevenhuizen en de Westerweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verza- melplaatsen langs de weg,~vóór 09.00 uur. Eerste dinsdag van de maand Base-en softballclub Double Stars Heiloo, huis-aan-huis-actie wijk Centrum tussen Spoorlijn-Kerkelaan- Kennémerstraatweg en Stationsweg incl. de hele Heerenweg, en tevens Kennemerstraatweg (excl. Noord en plan Oost), Kanaalweg, en het buiten gebied aan de zuidkant van Heiloo. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg na 18.00 uur. Maandag t/m vrijdag - Sportvereniging Dojo 't Loo, contai ner bij Bergeonstraat 28. - Stichting Hobbyfarm container by de Westerzij (Woonheuvel). - De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/ Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tussen 08.45 en 15.30 uur. - Radboudschool, Breedelaan. Van maandag t/m vrijdag tijdens openingstijden school. - De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. - Muziek Dansschool, Het Veld lotus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag - Stichting Ouderenwerk Heiloo, con tainer naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. - De Bolder, hoek Kerkelaan/ Westerweg. - Container op de parkeerplaats bij zwembad het Baafje. Dagelijks - Papiercontainer bij Sporthal Het Vennewater aan Het Zevenhuizen, beheerd door basisschool Willibrord, basisschool de Zuidwester, sportvereni ging De Foresters, hockeyvereniging De Terriers, base- en softbalcub Double Stars, vogelvereniging Kleurenpracht, tennisvereniging Het Vennewater. - HSy container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw - Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 9