DVW vist recordvangst Runner up Dave Bult in Nederlands Kampioenschap Vt250 klasse Karting SPORT 29 3 gelezen worden Kantwedstrijd aan pier Wijk aan Zee levert veel vis op De winter wordt gebruikt om nieuw materiaal uitgebreid te testen U I T S L A G E N UITKIJKPOST 26 NOVEMBER 2008 Ondanks de lastige technische omstandigheden behaalde Dave ook in Emsbruggen, Duitsland een mooie derde plaats. Eigen foto K A R T E N LIMMEN - Was Dave Bult (12 jaar) vorig seizoen nog kampi oen in de klasse Rkl, dit sei zoen heeft hij afgesloten met een tweede plaats in het Nederlands Kampioenschap (NK) Vt250. Nadat Dave van de KNAF dispen satie had gekregen, zijn de winter maanden gebruikt om te testen met de nieuwe kart en motor. Dat dit niet zo maar ging, bleek al snel. Dave vertelt: „De motor heeft tien pk meer dan ik gewend ben. We ryden op zachtere banden, wat veel meer grip geeft. Hierdoor kreeg ik veel last van mijn armen. Maar goed, samen met mijn vader Jerome is dit super gegaan. Tijdens de tests reden er ook andere junio ren en konden wij het gevecht aan gaan. Al snel zat ik bij de top vijf, terwijl ik de jongste deelnemer ben, de gemiddelde leeftijd is namelijk 15 jaar. Er werd gestart op de kart- baan in Emmen, waar ik een derde plaats behaalde. Next Spa in België haalde ik weer een derde plaats, maar niet zonder problemen: De kart begon tijdens de wed strijd de voorbanden op te 'vreten'. Dit probleem hadden we ook op Emsburen in Duitsland waar weer een derde plaats uitrolde. Hierop heeft mijn vader besloten om een nieuw chassis uit Italië te halen. De kart had achter zo veel grip, dat hij hem over de voorkant heen duwde. Tijdens de volgende wedstrijd in Veldhoven we dit onder controle en eindigde ik-als tweede plaats." Omdat de kartbanen in Nederland schaars raken (Uitgeest en Amsterdam zijn gesloten vanwege huizenbouw) reed Dave in Duitsland de volgende wedstrijd. Hier kende hij motorproblemen, wat door de tunner Speedsupport, Piet van Velzen, werd opgelost en de jeugdige Limmer weer met een tweede huiswaarts keerde. Met al deze resultaten bij elkaar stond Dave tweede in het kampioenschap. Daarna werd een aanval gedaan op de nummer één in het klassement: Dimitri Mom. Dave vervolgt: „Dimitri gaat gewoon schuwhard en is uiteindelijk kampioen geworden. Om tweede in het NK te worden, moest ik in de laatste wedstrijd een tweede plaats behalen, wat mij lukte ondanks de regen!" Dat Dave niet de enige in de regio is die deze sport beheerst, blijk wel uit het feit dat twee andere rijders, Michel den Herder en Sander Jensch uit Heiloo een tweede en vierde plaats in het NK Honda cadet hebben behaald. De jonge rijders gaan de winter weer gebruiken om het nieuwe materiaal uitgebreid te testen voor het NK 2009. Ook willen zij volgend jaar Europa in om meer ervaring op te doen in de kartsport. Dave: „Om het succes volgend jaar voort te zetten hebben we nog wel sponsoring nodig. Ik had nooit gedacht tweede te kunnen worden in het NK en wil iedereen bedanken die ons het afgelopen seizoen heeft gesteund. Want die mooie plek heb ik ook aan hun te danken." HENGELSPORT REGIO - Zaterdag 22 november om 07.15 uur stonden 13 zee vissers van DVW op een stik donkere parkeerplaats van de Noordpier bij Wijk aan Zee in een hevige hagelbui, gepaard gaande met stormachtige wind vlagen. Op dat moment lichtte de blik sem, direct gevolgd door een knet terende donderslag. De vijfde kan twedstrijd kon beginnen. Toen rond 07.45 de ergste ellende over was en het een beetje licht begon te wor den, werden de hengsels uit de foe dralen gehaald en werd er voorzich tig met vissen begonnen. Niet op de pier maar in de luwte achter het paviljoen. Al binnen een paar minuten na de eerste inworp werd de eerste vis gevangen door Frank van Dijk. Dit bleek het start sein te zijn voor een geweldige vis- festijn. De één na de andere hengel- top begon te rammelen en met regelmaat werd er door alle vissers vis binnengedraaid. Een groot gedeelte van de vis werd meteen weer te water gelaten, omdat die niet voldeed aan de wet telijke minimum maat. Zeker in het begin van de wedstrijd werden ook de nodige grote vissen verspeeld, die onder water tussen de stenen doken. Niet alleen de visserij zat mee, maar ook het weer het zich in de loop van de ochtend van zijn betere kant zien. In totaal werden er maar liefst 268 vissen gevangen, waarvan er 209 direct weer het ruime sop mochten kiezen. Dit betekende dat er gemiddeld per persoon ruim twintig vissen gevangen waren. Een heus clubre cord voor kantvissen. Wijting, zee baars en steenbolk vormden de hoofdmoot, verder werden er gul, bot, meun en schar gevangen. Na tellen en weging bleken er twee vissers met maar liefst ruim veertig vissen te zijn. Gerrit IJnsen werd de gelukkige dagwinnaar. Hij had 42 vissen gevangen, waarvan er 13 gewogen werden, die 4800 gram op schaal brachten. Jos van Dijk werd tweede met 41 vis sen, waarvan er helaas maar één aan de maat was, een gul van 540 gram. Jos Herber was niet voor niets uit Maarssen gekomen, hij werd derde met 29 vissen en een gewicht van 3300 gram. De laatste kantwedstrijd van dit seizoen is op 13 december op het strand bij Egmond aan Zee. Jos van Dijk is daar de te kloppen man. Veel informatie is te vinden op: www.devroegtewint.nl. Gerrit IJnsen (rechts) werd na de kantwedstrijd van DVW aan de Noordpier in Wijk aan Zee de terechte dagwinnaar. Aangeleverde foto Veel diploma's bij zwembad Loos HEILOO - Afgelopen zaterdag 22 novem ber lieten de leerlingen van zwembad Loos in zwembad De Witte Brug zien dat ze de eisen voor het diploma A, B en C goed tot zeer goed beheersen. Ze moch ten dan ook allemaal onder een groot applaus hun diploma in ontvangst nemen. Waarna direct de volgende exa mens volgden voor Zwaardvis en Dolfijn. Vorige week zaterdag al waren de exa mens voor de N.O.B. met succes afgeno men. De geslaagden zijn: Diploma A: Naomi Benchetrit, Giovannie de Boer, Isabel Bot, Inez Bruin, Jonne Buur, Thijs Craame, Lianne van Dam, Michelle van de Glind, Yoël Glorie, Lucas Hink, Rick Hogeling, Nikki Hopman, Welmoed Jonker, Danique Muys, Mamix Posch, Suzanne Ruiter, Jaimy Versterre, Tijmen Vlaar, Jennifer de Vries. Diploma B: Sara Bakker, Julian Blaauboer, Daan van Boxtel, Stijn Buiter, Jasper Dekker, Huub van Dijke, Lisa Genet, Mendel Hiddinga, Ramon Klaver, Luna Knijnsberg, Luuk Koning, Lois Metzelaar, Sjors Plaum, Jaimy Scheerman, Koen Smolenaars, Tessa de Vries, Savannah de Wildt. Diploma C: Milou Trenning, Vera Noten, Thomas Opdam, Duane Moes. Zwaardvis Brons: Floortje Mulder, Annet Mulder, Emma Henriet, Femke Boyd. Zwaardvis Zilver: Timardi Verhoeff, Lotte Bulder, Bonnie Olij, Tabitha van Alphen, Lente Blok. Zwaardvis Goud: Iris de Boer en Sybrand Rosier. Dolfijn Brons: Willem van Diemen, Caya van der Sluis, Diek van der Sluis. Dolfijn Zilver: Maura Sintemaartensdijk, Sander Schaap, Bonnie Deijlen. Jochem Schaap. N.O.B.A: Lotte Bulder, Emma Visscher, Ingmar van de Griek. N.O.B.B: Aviva Bing, Niels van Marion. N.O.B.C: Rachelle van de Griek, Timardi Verhoeff, Tim van der Zwet. Damclub Heiloo HEILOO - De uitslagen van Damclub Heiloo gespeeld op 13 november in ronde 9 zijn als volgt: M. Out - S. Klerk 1-1, A. Stegeman-A. Valkering 0-2, C. van Lieshout-F. Heyne 2-0. Ronde 10 gespeeld op 20 november: W. Solleveld - A. Valkering 0-2, A. Stegeman - E. Van Lieshout 0-2, F. Schouten - M. Out 0-2. Bridgeclub De Branding EGMOND - De uitslagen van vrijdag 21 november: Lijn-A: 1. Siewertsen - Schuit 61,98; 2. Hallewas - Vecht 58,93; 3. Zwanenburg - Rasch 57,29; 4. Rasser - Maureau 54,17; 5. Van der Pol - Prins 51,34; 6. Dekker - Seyn 50,00; 7. Dhr. Imming - Mossel 45.98; 8. Zwanenburg - Rink 43,75; 9. Doornbos - Noordenbos 43,23; 10. Jorritsma - de Keijzer 42,7i;.u. Jorritsma - Zwitselaar 40,63 Lijn-B: 1. Familie Eeltink 62,95; 2. Vos - Visser 61,61; 3. Visser - Burger's 54,91; 4. v. Gorkum - Meijer 53,13; 5. Vlaar - Hopman 49,55; 6 Familie Greeuw 46,88; 7. Familie Bindt 45,54; 8. Börburg - Jonkers 43,75; 9. Dames Mossel - Imming 41,07 10. Zentveld - van Deursen 40,63. Damesbridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van 19 november: A-lijn: 1. Valk - Vos 60,42; 2. Hoogland - Mulder 54,69; B-lijn: 1. Werdmuller- Schreiber 64,58; 2. Kuiper - Haan 63,02; C-lijn: 1. Van Riemsdijk - Noort67,92; 2. Blankendaal - Brandt 62,50. Bridgeclub Limmen LIMMEN - De Bridgeclub Limmen heeft op 19 november als volgt gespeeld: A-Lijn: 1. Kruijswijk - Mukter 60.71, 2. Dolmans - Bollweg 55.00,3. Landstra -Tuinstra en van de Storm - Kops 52.50, B-Lijn: 1. van ■Baar - Mooij 60.43,2/3. van Buytenen - Mooij en Coebergh - Hulsebosch 55.86, C-Lijn: 1. Zeeman - Zwart 62.50, 2. Baltus - van der Molen 56.43,3. familie Nierop-Groot 55.36, D-Lijn: 1. Kiebert - Schram 68.21, 2. Andriessen - van Dam 65.36, 3. Zoontjes - Valkering 57.14. Bridgeclub 't Oosthonk HEILOO - De uitslagen van woensdag 19 november: A-lijn: 1. S. van Steen - H. Koomen 65, 2. P. van Lochem - A. Kemper 60,83,3. D. de Klerk - J. Beerse 57,92. B- lijn: 1. A. Glas - G. Voskuil 5947» 2. J. van Leeuwen - Gré 56,67,3. Familie Roozen 55.42. SV Oppositie HEILOO - De uitslagen van SV Oppositie zijn als volgt: De Jager-Limmen 1-0, Maas-Jonkheer remise, Folkertsma - Heeringa remise, Van der Wal - Tiffany Vlaar 1-0, Manni - Smith remise, Roozing - Bosma 0-1, Van der Ark - Sauer remise, Kraayenbrink - Huffnagel 0-1, Asif Hotaki - Rump remise, De Jong - Van den Brink 0-1.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 29