contact Gemeente zoekt u monumentale boom 13 HEILOO GEMEENTE HV voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Raad en (raads)commissies Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 3 DECEMBER 2008 Wat maakt Heiloo toch zo bijzonder? Dat zijn veel dingen, maar over een ding is eigenlijk iedereen het wel eens: de bomen. In Heiloo staan oude, zeer karakteristieke bomen die zorgen voor die speciale uitstraling van ons dorp. Bomen die ouder zijn dan 50 jaar en heel waardevol zijn voor de omge ving waarin ze staan. Dit zijn vaak beeldbepalende en monu mentale bomen. De gemeente wil deze bomen goed beschermen en ervoor zorgen dat zij behouden blijven voor Heiloo. Zo kunnen onze kinderen en kleinkinderen ook nog van deze mooie groene reuzen genieten. Daarom wil de gemeente deze bomen op een zogeheten bomenlijst zetten. Niet alleen 'gemeentelijke' boom-monumenten komen op deze lijst. Ook uw monumentale of beeldbepalende boom kan op deze lijst komen te staan. Meldt uw boom aan en help mee dit mooie groen te behouden. Uw boom op de lijst? Heeft u een bijzondere boom in uw tuin staan die minstens 50 jaar oud is, dan is er voor uw boom misschien een plekje op de bomenlijst. Aan welke voorwaarden uw boom in ieder geval moet voldoen om op de lijst te mogen, leest u in het kader. Staat uw boom op de lijst, dan voeren wij een keer per jaar een veiligheidscontrole uit. En eens in de twee jaar zorgen wij voor een kleine onderhoudsbeurt. Zo zorgen we er samen voor dat iedereen nog lang van uw monumentale boom kan genieten. Digitaal aanmelden Wilt u uw boom op de bomenlijst hebben staan, dan kunt u hem bij ons aanmelden. Op onze internetsite, www.heiloo.nl, kunt u een aanmeldingsformulier invullen. Ook vindt u op de website meer informatie over de bomen lijst en over welke bomen er op de lijst mogen. Wij willen graag van u weten waar de boom staat, wat voor soort het is en wat ongeveer zijn leeftijd is. Op het formulier kunt u ook het 'verhaal' over uw boom kwijt: wat maakt volgens u uw boom zo bijzonder. Op de website kunt u ook lezen wat de procedure voor de bomenlijst is. Heeft u geen internet, Meer informatie Heeft u vragen over de bomenlijst of wilt u meer informatie, dan kunt u contact opnemen met de heer S. Verhaar van de afdeling VROM, telefoonnummer 072 535 67 62. Voorwaarden voor de bomenlijst Als uw boom onder andere voldoet aan de volgende voor waarden, kunt u uw boom a anmelden: Uw boom is minstens 50 jaar oud. Uw boom is gezond en u verwacht dat hij nog minimaal 10 jaar zal leven. Uw boom is te zien vanuit de openbare ruimte (vanaf de weg of bijvoorbeeld voetpad langs uw huis). Uw boom bepaalt het karakter van zijn omgeving. Oftewel: eigenlijk is hij onvervangbaar. dan kunt u uw boom ook telefonisch aanmelden, telefoon nummer 072 535 68 68. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 68 68 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Welstandscommissie Op maandag 8 december a.s. vergadert de Welstandscommissie. De vergade ring begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De behandeling van bouwplannen is openbaar. Op verzoek van belangheb benden kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Belangstellenden en belanghebbenden kunnen de vergadering van de Welstandscommissie bijwonen op de publieke tribune. Belangstellenden en belanghebbenden hebben geen spreek recht, met uitzondering van een plan indiener en/of ontwerper. Deze kan op afspraak een toelichting geven tijdens de vergadering waarin het plan wordt behandeld. Voorts zijn de goedgekeur de notulen van de behandeling van bouwaanvragen openbaar. Voorlopige agenda 1. Opening en mededelingen. 2. Notulen vergadering d.d. 24 november 2008. 3. Ingekomen stukken. 4. Ingekomen bouwplannen. 5. Algemene zaken met betrekking tot de welstand. 6. Rondvraag en sluiting. Met betrekking tot agendapunt 4 wordt opgemerkt dat de bouwplannen, die daarvoor in aanmerking komen, vooraf gaand aan de vergadering in mandaat worden behandeld. Wie daar bij aanwe zig wil zijn kan tussen 09.30 uur en 10.00 uur op dezelfde ochtend een afspraak maken met de secretaris, de heer F. Goedhart, telefoonnummer 072 535 67 37. De definitieve agenda, inclusief de volg orde van de behandeling en de daarop betrekking hebbende bouwplannen, staat vanaf vrijdagmiddag 5 december a.s. op de website www.heiloo.nl bij de rubriek Bestuur en organisatie/Agenda's en vergaderstukken. De agenda ligt ook vanaf maandag 8 december a.s. tussen 08.00 uur en 12.30 uur in het gemeen tehuis ter inzage bij de Publieksbalie Bouwen en Wonen en de receptie. Meer informatie Voor meer informatie kunt u terecht bij een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Gemeenteraadsvergadering De gemeenteraad vergadert maandag 8 december 2008. in de raadzaal van het gemeentehuis. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor iedereen toeganke lijk. U bent van harte welkom. Agenda 1Vaststellen van de agenda 2. Inspreekrecht 3a. Loting voor de volgorde van stem men over zaken 3b. Inventarisatie van sprekers over hamerstukken 4. Mondelinge mededelingen 5a. Vaststelling notulen raads vergadering van 10 november 2008 5b. Vaststelling notulen raadsvergade ring van 3 en 6 november 2008 6. Ingekomen stukken Behandelde en verzonden stukken 7. Instemmen met wijzigingen in de re-integratieverordening en af stemmingsverordening Wet Werk en Bijstand 8. Instemmen met normenkader 2008 9. Vaststellen verordening OZB 2009 en legesverordening 2009 10. Instemmen met wijziging legesver ordening 2009 inzake legestarieven voor vergunningen op basis van APV 11Instemmen met wijziging voorzitter schap Openbare Ruimte 12. Instemmen met de tweede Bestuursrapportage 2008 13. Vaststellen kadernota Wet Werk en Bijstand 2009-2010 14. Instemmen met onteigening perceel, kadastraal bekend Heiloo E 2076

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 13