Heiloocontact 15 Belangrijke nummers nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Woonomgeving Bouwen en wonen Burgerzaken Sport en recreatie UITKIJKPOST 3 DECEMBER 2008 spoedgevallen alarmnummer 112 zonder spoed Brandweer 072 564 44 44 Politie 0900 8844 De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Op de hoogte blijven per e-mail De artikelen die de gemeente Heiloo wekelijks op de HeilooContact pagina publiceert, kunt u nu ook via e-mail ontvangen. Met deze service krijgt u de recente berichten, die voor u van belang kunnen zijn, via e-mail toege stuurd. U kunt precies aangeven welke bekendmakingen u wilt ontvangen: alleen zaken die djcht om uw eigen woning gebeuren of alle berichten over Heiloo. Hoe werkt het? De abonneerservice biedt mogelijkhe den om uw eigen profiel aan te maken. Met uw postcode kunt u aangeven voor welk gebied u berichten wilt ont vangen. U kunt kiezen voor een straal van 50, 250, 500, 1000 of 1500 meter rond uw postcode. Ook kunt u aange ven of u alleen locatiespecifieke berichten wilt lezen, of ook de algeme ne bekendmakingen, dus berichten die gaan over de hele gemeente Heiloo. Geeft u bijvoorbeeld aan dat u alleen berichten wilt ontvangen in een straal van 50 meter rond uw huis, dan ont vangt u niet elke week een e-mail. De kans dat in uw directe omgeving een vergunning wordt aangevraagd, is klein. Maar kiest u er ook voor om alle algemene bekendmakingen voor Heiloo te ontvangen, dan krijgt u elke week een e-mail met de publicaties van de HeilooContact pagina's. Wat is het voordeel voor u? U krijgt de bekendmakingen per e-mail toegestuurd. Bovendien: - kunt'u een specifiek gebied aangeven waarvan u de bekendmakingen wilt ontvangen; - kunt u op een kaartje zien voor welk gebied u de bekendmakingen ont vangt; - kunt u ook de type bekendmakingen specificeren. Aanmelden Aanmelden voor de e-mailservice gebeurt in vijf simpele stappen: 1inschrijven op e-mailadres - u vult een e-mailadres in waarop u de bekendmakingen wilt ontvangen; 2. postcodegebied instellen - u geeft aan voor welk adres u bekendmakin gen wil ontvangen; 3. interesseprofiel instellen - u geeft op van welke overheden u berichten wilt ontvangen: gemeente, provincie, rijk en/of waterschap en u geeft aan of u alleen locatiegebonden of alle berichten wilt ontvangen. 4. onderwerp selecteren - u kunt uw profiel nog verder uitbreiden door te kiezen voor specifieke vergunnin gen, bijvoorbeeld alleen bouwver gunningen of monumentenvergun ning of alles over bestemmingsplan nen of mededelingen. 5. aanmelding bevestigen - tot slot bevestigt u uw aanmelding. U ont vangt dan nog een controlemail, die u moet bevestigen. U kunt zich via de e-mails ook altijd afmelden voor de service U kunt zich aanmelden via de link op onze website www.heiloo.nl of op www.overheid.nl. Verbeteren dienstverlening Gemeente Heiloo werkt aan het verbe teren van de dienstverlening. Aansluiting bij de landelijke voorziening Bekend makingen is hier een onderdeel van. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling BOO, mevrouw J. van der Stok, telefoon nummer 073 535 67 82. Rijbewijzen Als de verloopdatum van uw rijbewijs aanstaande is (datum vernieuwen voor) dan is het noodzakelijk, dat u actie onderneemt. Bij een verlopen rijbewijs •bent u formeel niet meer verzekerd en mag u officieel ook niet rijden. De gemeente tracht degenen bij wie dit aan de orde is schriftelijk te informeren, maar de verantwoordelijkheid voor het vernieuwen blijft uiteraard bij de rijbe- voegde. Speciale aandacht vragen wij van dege nen, die gekeurd moeten worden. Afhankelijk van allerlei factoren kan de procedure in da,t geval langer duren en is de verloopdatum van uw rijbewijs snel aan de orde. Wij adviseren om dan mini maal twee maanden voor de verloopda tum met de procedure te beginnen. Meer ipformatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Burgerzaken. Openingstijden zijn maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 12.30 uur en maandagavond van 18.00 tot 20.00 uur, telefoonnummer 072 535 67 22. Bouwplan Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voorne mens zijn om ontheffing te verlenen van de geldende bestemmingsplan voorschriften op basis van artikel 3.23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en bouwvergunning te verlenen voor het veranderen van een winkelruimte met woning in een kinderdagverblijf met woning op het adres Stationsweg 128. Dit plan wordt behandeld volgens de uniforme openbare voorbereidings procedure uit de Algemene wet bestuursrecht. Ter inzage Bovengenoemde plan ligt met de daar bij behorende stukken vanaf donder dag 4 december 2008 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenvermeld bouwplan ontheffing te verlenen van de ter plaatse geldende bestemmings planvoorschriften gemotiveerd een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schriftelijk, en te richten aan het college van burgemeester en wet houders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Ontvangen aanvragen om bouwvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend op grond van het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet, dat de hieronder vermelde aanvragen om een bouwvergunning zijn ontvangen. Heerenweg 193, reg.nr. 2008/0352 plaatsen winkelgebouw (container voor tijdelijke winkelruimte) ontvangstdatum: 24 november 2008 Heerenweg 198, reg.nr. 2008/0063 vergroten woning ontvangstdatum: 20 november 2008 Jan Schuijtlaan 36, reg.nr. 2008/0396 vergroten woning (overkappen patio) ontvangstdatum: 24 november 2008 Jan Schuijtlaan 38, reg.nr. 2008/0395 vergroten woning (overkappen patio) ontvangstdatum: 24 november 2008 Pijlemeeth 1, reg.nr. 2008/0315 veranderen woning ontvangstdatum: 26 november 2008 Stationsweg 92 C, reg.nr. 2008/0401 plaatsen gezondheidszorggebouw (portecabines voor drie jaar) ontvangstdatum: 26 november 2008 Meer informatie De genoemde bouwplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Afgegeven bouw- en sloopvergunningen Door het college van burgemeester en wethouders zijn de hieronder vermelde bouw- en sloopvergunningen verleend. Groenelaan 36, reg.nr. 2008/0363 bouwen berging verzending: 26 november 2008 Kanaalweg 32, reg.nr. 2008/0393 verwijderen asbesthoudend materiaal (technische installatie Campina) verzending: 26 november 2008 Westerweg 197, reg.nr. 2008/0364 veranderen garage verzending: 26 november 2008 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het'besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De datum van verzen ding vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzienin- genrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opne men met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer 072 535 66 66. Persoongebonden gedoogbeschikking Burgemeester en wethouders hebben besloten om een persoonsgebonden gedoogbeschikking voor vijf jaar te ver strekken aan de eigenaar van het per ceel, bekend als Kennemerstraatweg 423, voor het ter verkoop aanbieden van maximaal twee voertuigen (moto ren, auto's, caravans of aanhangwa gens). Ter inzage Het besluit ligt met ingang van 3 december a.s. gedurende zes weken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in "het gemeentehuis. Bezwaar Indien u het niet eens bent met besluit tot het afgeven van een persoonsge bonden gedoogbeschikking, kunt u hiertegen binnen zes weken na de dag van deze publicatie, een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzienin- genrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, ben u griffierecht verschuldigd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer 072 535 66 66. Sportcentrum Het Vennewater, Het Zevenhuizen 48,1852 JC Heiloo, Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sporthal Fysio Fit Vennewater Sportcafé en Biljartcentrum De Wit Gemeente Heiloo, afdeling Welzijn (inlichtingen over verhuur), mevrouw P. Vader 072 533 31 52 072 533 03 44 072 533 53 13 072 535 66 79 www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 15