Danspaar Philipoojn-van Londen weer finalist Wintercompetitie Tennis Club Heiloo United Midwinterduinloop vanuit Egmond-Binnen Trouwe HSVsupporter in het zonnetje gezet sport 24 Vrijdag 12 december worden laatste partijen gespeeld Trias: Celine Ruiter haalt zilver Ideaal onderdeel voor voorbereiding op Egmondse Halve Marathon Orsine de Boer derde tijdens Nederlands Kampioenschap karate BALLROOMDANSEN CASTRICUM - Zondag 30 november stond op het pro gramma van het Castricumse danspaar Maurice Philipoom en Marieke van Londen de Dutch Open Challenge Trophy in Steenwijk, onder leiding van Cor van der Stroet, mede bekend als jurylid van Dancing With the Stars. Nadat Maurice en Marieke een hele sterke voorronde en halve fina le wisten te dansen, behaalden zij weer de finale. Een finale waarin zij een derde plaats wisten te behalen en het brons mee naar huis moch ten nemen. De eerstvolgende wed strijd die Maurice en Marieke weer zullen dansen is die op 13 en 14 december, de Christmass Challenge Trophy. HEILOO - Een kleine delegatie karateka's van Funakoshi was zaterdag 29 november succesvol bij het NK jeugd in Zoetermeer. Bij de jongens van 12 en 13 jaar werd Ivan Fung op overtuigende wijze Nederlands Kampioen. Zijn grootste concurrenten versloeg hij op weg naar de eindstrijd, waarna hij de finale met 4-1 naar zich toetrok. Meer concurrentie was er voor de meisjes van 12 en 13 jaar. Beau Zwierenberg en Celine Nguyen struikelden over de sterke dames van karatedo Smaal uit Apeldoorn en moesten genoegen nemen met de herkansing. Dat leverde voor Celine Nguyen een derde plaats op, Beau Zwierenberg eindigde net naast het ereschavot. Bij de meisjes van 10 en 11 jaar was er een derde plaats voor Orsine de Boer uit Heiloo, nadat zij in de halve finale verloor van haar sterke Rotterdamse tegenstandster die risico nam door een oefening met een hogere moeilijkheidsgraad te kiezen. Aangeleverde foto gaat spelen. Speeldagen in 2009 zijn; 16 en 30 januari, 13 februari en 6 en 20 maart. Op 20 maart is tevens de slotavond, waar de win naars van de interne wintercompe titie 2008/2009 gehuldigd zullen worden. Als lid van TCHIJ is het voor u een aanrader om ook aan deze spannende en vooral gezellige- competitie mee te doen. Opgeven kan bij Jos in de kantine, of bij Ab via ab.berg@tiscali.nl. HEILOO - Trias-atlete Celine Ruiter heeft bij cross wedstrij den in Grootebroek sterk gepresteerd door in haar cate gorie als tweede te eindigen. De talentvolle RTA atlete verscheen net op tijd voor de start, waardoor zij zich praktisch niet had kunnen voorbereiden. Het zompige parcours was zwaar te belopen. Ook C-juniore Nina Moggré ondervond dat. Niettemin behaalde deze talent volle atlete een uitstekende derde plaats. HARDLOPEN EGMOND - Op zaterdag 13 december wordt vanuit Egmond-Binnen een midwinter loop gehouden, die de lopers door een prachtige omgeving zal leiden. De start is nabij sporthal De Schulp in Egmond-Binnen. Na een korte aanloop is een prachtig par cours uitgezet in het duingebied. Daar maakt de vier kilometer een kleine ronde en de 7,6 kilometer een wat grotere. Deelnemers aan de 16,8 kilome ter maken na de ronde van de 7,6 kilometer nog een extra grote ronde alvorens via het aanloopstuk weer terug te keren naar het punt waar werd gestart en dus ook wordt gefi nisht. Het aantrekkelijke duinpar- cours in de omgeving van Egmond- Binnen is vergelijkbaar met het duintraject dat in de Egmond Halve Marathon is opgenomen. Het is daarom aan te bevelen deze loop op te nemen in de voorbereiding op de Egmond Halve Marathon. Hier en daar zijn de bospaden smal, maar goed beloopbaar, zelfs als het gesneeuwd heeft. Hoewel er niet meer over de hoogste duintoppen mag worden gelopen heeft deze loop weinig van zijn aantrekkings kracht verloren. Dat weerspiegelt zich in het grote aantal deelnemers (750 deelnemers in 2007) dat jaar lijks de weg naar de start in Egmond-Binnen weet te vinden. Vanaf 1 december is voor de eerste keer in het bestaan van de Midwinterduinloop een voorin schrijving gestart, dit in verband met de zeer hoge opkomst van vorig jaar. U kunt inschrijven bij de Runnersworldzaken van Zaandam en Alkmaar. Starttijd: 11.00 uur- gewijzigd ten opzichte van 2007), afstanden: 4/7,6/16,8 kilometer. Inschrijven: Sporthal De Schulp te Egmond-Binnen. Inlichtingen: trimloopcommissie@lechampion.nl of Peter Lansbergen 075-6871474. Op zaterdag 13 december wordt weer een midwinterloop gehouden Aangeleverde foto TENNIS HEILOO - Vrijdag 28 november is de vierde en voorlaatste ronde van de vrijdagavond com petitie gespeeld. In poule een is het wel duidelijk dat Henk en Casper Sikma zich winterkam pioen mogen noemen. In damespoule twee lopen Phill de laat en Trees van der Voort reeds met het hoofd in de wolken en ver heugen zich er op na de korte winterstop in poule een te gaan spelen In poule drie lijken Auke Bolhuis, Wil Bakker en Els Versloot zeker van het kampioenschap en een plekje in poule twee te gaan veroveren. De wedstrijd met het grootste belang is vrijdag 12 december in de heren poule drie, want dan spelen de koplopers Nico Out en Leon Opdam tegen het team van Remco Boogaard, en Peter en Lars Bakker om de felbegeerde pro motie naar poule twee. In herenpoule twee lijken Jan Kool en Dick Groenland'de grote kanshebbers. In damespoule lijken Margret Zoon en Peggy Runtuwene sterk op weg. Kortom, voor de winterstop nog een' (spannende) ronde, waarna men in 2009 de tweede ronde van deze competitie

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 23