Optreden Michel Schutte en leerlingen in de Beun Bert Westrus neemt afscheid van De Zuidwester Muziekcoach stoomt kinderen klaar voor het podium KORTOM Collecte gehandicapte kind Bibliotheek vanaf 16.00 uur gesloten Open haard hout Samen zingen in de Witte kerk Activiteiten in 't Praethuys 1 mmm smmmmu# of lmL y-c ifakkttiimfa O.M&KêëWZ(mW RAJ|& Als directeur ook altijd actief bij schoolsporttoernooien INGEZONDEN BRIEF Wit u dat? In verband met de KOMENDE FEESTDAGEN zijn de aanlevertijden voor advertenties en kopij gewijzigd. Uitkijkpost van 2008 verschijnt op De voor kopij en advertenties is hierdoor vervroegd naar jl^^^^^Kfussen Kerstmis en Oud Nieuw verschijnt geen krant. De eerste krant van 2009 verschijnt op woensdag 7 januari. dinsdag 23 december, uiterlijke inleverdatum Hockeyvereniging De Terriërs centraal bij Beat FM UITKIJKPOST HEILOO - Muziekcoach Michel hebben soms waanzinnig leuke Schutte houdt op 21 december onderwerpen en daar speel ik graag in theater De Beun weer een op in", zegt Michel, spetterend optreden met zijn Dingen die spontaan ontstaan J leerlingen. Michel geeft al meer zijn dikwijls het leukst, in feite dan 25 jaar muziekles in zijn bepalen myn leerlingen wat er in eigen studio in Egmond aan een show gebeurt. Deze keer heb- Zee, Artpracticum Egmond. ben we een echte band in de bege leiding. In het verleden hebben we Tijdens de (privélessen) wordt zelfs rock and roll dancers gehad, veel persoonlijke aandacht besteed motoren en sportwagens op het aan zingen, presentatie en tech- podium, niets was te gek." niek. Je wordt zo spelenderwijs Ook deze keer treedt Michels klaargestoomd voor het podium. eigen meidengroep Checkin' weer Michel laat zijn leerlingen zelf de op en zijn er weer een paar leuke ideëen aanbrengen. Hij werkt deze verrassingen voor het pubhek. uit tot een flitsend programma en Meer informatie: Artpracticum zo wordt een leuke vlotte muzieks- Egmond, tel 072-5063047 of how tot stand gebracht. „Kinderen www.michelschutte.nl. De Uitkijkpost verschijnt op woênsdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of pere-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,46 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: dinsdag 09.00 t/m 17.30 uur vrijdag 11.00 t/m 14.30 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 13.00 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.001m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijkvoor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd HEILOO - In de week van 10 tot en met 15 november is er in Heiloo gecollecteerd voor de Nederlandse Stichting voor het Gehandicapte Kind. Met een team van twintig collectanten is er 1219,85 opgehaald. HEILOO - Bibliotheek Heiloo is op vrijdag 5 december in verband met de viering van 'pakjesavond' vanaf 16.00 uur gesloten. Al enige tijd is de R weer in de maand. De avonden zijn weer lang en wat is er gezelliger om de open haard weer te laten branden met hout afkomstig uit het Kapelbos. Bovendien steunt u bij aankoop van openhaardhout de kansarme en weeskinderen (www.tedbandsma.nl) in Villa Verde (Filipijnen). De prijs per gestapelde kuub is nog steeds 60,-. J.J. Swart kunt u bereiken op 072-5051477. HEILOO - Zondagavond 21 december om 19.00 uur is ieder een weer welkom in de Witte kerk voor de jaarlijkse kerstsamen- zangdienst. Op deze vierde advent zullen er bekende advent- en kerstliederen gezongen wor den door alle aanwezigen. Er wordt muzikale medewerking ver leend door het jongerenkoor Decision uit Broek op Langedijk onder leiding van Harmeke Zintel. De samenzang wordt op het orgel begeleid door Gerard Leegwater en ook is er een muzikale bijdra ge op de klarinet van Lucas Koet. REGIO - Donderdag 4 december is er van 19.30 tot 21.30 uur een bijeenkomst voor nabestaanden. Ziet u op tegen de feestdagen? Heeft u uw partner aan kanker verloren en heb je behoefte aan een klankbord? In 't Praethuys vindt u mensen die er voor u zijn. 't Praethuys, Westerweg 50, Alkmaar, tel. 072-5113644. met gratis saus, 4 stuks voor Vervolg van voorpagina In de jaren negentig fuseerde De Zeskant, waarvan Bert inmiddels directeur was, met De Nieuwe Hoeve. Hieruit ontstond in 1994 obs De Zuidwester. „De gemeente had vroeger alle zeggenschap over het onderwijs leerpakket van een basisschool. Gaandeweg nam ze meer afstand en werden steeds meer taken aan de directeur overgelaten." De gemeen te heeft in mijn ogen altijd zeer goed voor het onderwijs gezórgd. Als directeur moet je het beste uit het team van leerkrachten boven zien te halen, want 'de leerkracht' staat voor het kind gelijk aan 'de school'. Als je het beste uit je team haalt, krijg je altijd het beste voor je school." Bert vindt dat sport thuis hoort op school. „Daarom staan er onder andere twee doeltjes op het schoolplein, zodat de kinderen er kunnen voetballen." Ook als directeur was hij altijd actief betrokken bij de schoolsport- toernooien. „Met name het school- voetbaltoernooi was een jaarlijks hoogtepunt. HSV en De Foresters hebben inmiddels de organisatie hiervan overgenomen. Ik ben altijd weer trots, als een oud-leerling het goed doet, ook in de sport." De zeeën van tijd die hij straks heeft, wil Bert aanwenden om voor al even niets te hoeven regelen. „Er ligt een waslijst aan klusjes in en om het huis. Ik ga zeker een mooie reis door Zuid-Amerika maken, daarna ik zie wel. Maar ik zal me beslist niet gaan vervelen!" Ouders, oud-leerlingen en ouders van oud-leerlingen zijn van harte welkom tijdens de afscheidsrecep tie, die gehouden wordt op vrijdag 12 december in de zaal van De Zuidwester van 18.00 tot 20.00 uur. Wist u dat? de thermostaat 1 graad lager gemiddeld 7 procent in energiekosten scheelt? Werkgroep Bewust Anders 4 stuks voor Bij aankoop 150 gr. 100 gr. 6€ 6T HEILOO - In eerdere uitzendingen werd al aandacht besteed aan voetbalverenigingen HSV en De Foresters. Deze donderdag was het de beurt aan de Heiloose hockeyvereniging de Terriërs. In een gezellige en boeiende live-uitzending van radio Beat FM waren voorzitter van de Meer en oud bestuurslid Izaks aanwezig om het verleden, heden en de toekomst te belichten. Op de foto van links naar rechts de heren Van der Meer, Izaks, Geels, Opdam en Van Unnik. Aangeleverde foto 500 gram vlees gekruid 500 gram uien

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 3